SoheilEsy

مهمات هواپرتاب رعد 301 ... JDAM ایرانی!

Recommended Posts

دوستان تو تاپیک پایین میتونید مستندی که در رابطه با بمب  جی دم   هست رو دانلود کنید واز اطلاعاتش تویی بحثتون استفاده کنید

http://www.military.ir/forums/topic/28394-%D9%85%D8%B3%D8%AA%D9%86%D8%AF%D8%B3%D9%84%D8%A7%D8%AD%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%87%D8%AF%D9%88%D8%A8%D9%84%D9%87-%D8%B4%D8%AF%D9%87-%D8%A8%D9%87-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C/page-2#entry413874

ویرایش شده در توسط yahyanm
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممنون...

البته بمبی که در عکس در حال رها شدن هست GBU-31 هست که بر اساس mark 84 ساخته شده :)
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ببخشید میکشم تاپیک بالا.کسی اطلاعات جدید نداره?
من فکر میکنم.این بمب به این صورت هست که مثلا 10تا بمب به 10 تا هدف لینک میشه.و بعد همشون با هم رها میشن.بمب سقوط ازاد هدایت شونده.چند هدف همزمان مورد اصابت قرار میگیره.اخر نوع هدایت معلوم نشد?
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ببخشید میکشم تاپیک بالا.کسی اطلاعات جدید نداره?
من فکر میکنم.این بمب به این صورت هست که مثلا 10تا بمب به 10 تا هدف لینک میشه.و بعد همشون با هم رها میشن.بمب سقوط ازاد هدایت شونده.چند هدف همزمان مورد اصابت قرار میگیره.اخر نوع هدایت معلوم نشد?

شما در مورد نیروهای نظامی صحبت می کنی که هنوز داره از اس پی جی 9 اونم به بدترین شکل ممکن استفاده می کنه ... هیچ وقت شما عملیاتی شدن این سلاح ها رو نمی بینی ...

• Downvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

شما در مورد نیروهای نظامی صحبت می کنی که هنوز داره از اس پی جی 9 اونم به بدترین شکل ممکن استفاده می کنه ... هیچ وقت شما عملیاتی شدن این سلاح ها رو نمی بینی ...

ارزو بر جوانان عیب نیست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

راکت 80 میلیمتری فدک هدایت شونده

14000513173612345233158610.jpg

نمونه های جدید بالابان و یاسین:

14000513173714501233158710~0.jpg

دو نمونه جدید از بمب های هواپرتاب دارای بال بازشونده هم در این نمایشگاه مشاهده شد که برد بالاتری نسبت به نمونه های قبلی دارند. مورد اول بمب یاسین مجهز به موتور میکروجت است که به آن برد بالای 210 کیلومتر به جای نمونه 60 کیلومتری قبلی می دهد.

نمونه دیگر که به سرجنگی مشابه یاسین مجهز است دارای کیت بال و بالک های کنترلی متفاوتی بوده اما کشیدگی انتهای بدنه نمونه یاسین موتوردار را دارد. احتمالا این نمونه به پیشران راکتی مجهز شده است. بخش جلویی کیت بال این نمونه دارای طراحی بهبودیافته و نیروی مقاوم یا پسای بسیار کمتری است.

پ. ن:موضوع هواپرتاب ایرانی در انجمن نبود من این موارد را اینجا گذاشتم

• Like 5
  • Upvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.