nasirirani

اینترنت رایگان و پرسرعت امریکایها برای مردم ایران در راه است!

Recommended Posts

ارسال شده در · مخفی شده توسط Skyhawk، 11 تیر 1394 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط Skyhawk، 11 تیر 1394 - دلیلی ارایه نشده است

به ولی امر مسلمین جهان بگین بیاد یه دستی سر این اینترنتهای نفتیتون بزنه دوستان! rolling_on_the_floor

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

وِلَکِن بابا ولکن! همین الانشم بیشتر جاهای دنیا اینترنت با سرعت زیاد و رایگان جز خدمات شهری شونه(مثه چراغ های روشنایی خیابون که وظیفه شونه و رایگانه! -مثلا!) ولی تو ایران مثه همه چیزای دیگه هزار دست میچرخه. احتمالا اگه هم بشه به خاطر سانسور نبودن حرام خواهد بود ! :|

• Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اقا خدا کنه راه بیوفته این نت ما انقدر قطع و وصلی داره و گرونه کلا از نت بیزارمون کرده. سر ماه انگار میخوام اجاره خونه بدم. 

نکنه فکر میکنی اگه این اتفاق بیوفته صرفا عاشق چشم و ابروی من و شما هستن یا ما ایرانیا خیلی خوشگلیم که اینهمه هزینه به خاطر ما متحمل بشن 

• Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

نکنه فکر میکنی اگه این اتفاق بیوفته صرفا عاشق چشم و ابروی من و شما هستن یا ما ایرانیا خیلی خوشگلیم که اینهمه هزینه به خاطر ما متحمل بشن 

خیر عزیز اونا هم فکر منافع خودشونن و قصدشون اول کنترل داده های ما هست دوم تبلیغاتی که حالا میتونه پروپاگاندا یا تبلیغات سو علیه نظام باشه اما بذار اینطوری برات بگم اینترنت فعلی انقدر افتضاح و وقیحانه گرونه که من با کمال میل از همچین اینترنتی که امریکایی ها با هزار قصد سو راه بندازن استفاده میکنم. 

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

خیر عزیز اونا هم فکر منافع خودشونن و قصدشون اول کنترل داده های ما هست دوم تبلیغاتی که حالا میتونه پروپاگاندا یا تبلیغات سو علیه نظام باشه اما بذار اینطوری برات بگم اینترنت فعلی انقدر افتضاح و وقیحانه گرونه که من با کمال میل از همچین اینترنتی که امریکایی ها با هزار قصد سو راه بندازن استفاده میکنم. 

نکته ی جالبش اینجاست که من ماه پیش مجبور شدم 90 هزارتومن پول اینترنت بدم .... زمانی که یک گیگابایت حجم رو که پای خودشون 15-30 تومن می افته رو به مردم 4000 تومن غالب می کنند ، همین خطرات هم به وجود میاد ....

فکر امنیت ملی هم نیستند وگرنه اینکار رو نمی کردن که مردم خودشون به این سمت بروند ...

ویرایش شده در توسط Juicer
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بنام خدا

برادر جویسر عزیز

برای یک سرمایه دار ، سرمایه گذار، تاجر یا بازاری ایرانی ( البته شامل همه اشان نمیشود ولی اکثرا اینطورند واقلیتی اینگونه نیستند که امیدوارم خدا کمک حالشان باشد ) مهم سود بازگشتیست و مهم نیست که در ازای چه قیمتی باشد ، حتی به قیمت از بین رفتن انقلاب ، شرع ، ملت ، شرف و حیثیت ، وطن و پرچم و غیره الی ماشاءالله . حتی از اینگونه افراد در داخل نظام هم نفوذ کرده و موجودند و هنگام بحث با آنها کارهای خود را مشروع هم جلوه میدهند و به نوعی خود را مدافع انقلاب ، شرع ، ملت ،  شرف و حیثیت ، وطن و پرچم و غیره الی ماشاءالله میدانند !

و شعارشان " حال تو خود حدیث مفصل بخور ز این دیزی " میباشد .

حال تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل !

ویرایش شده در توسط parvaaz

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بنام خدا

برادر جویسر عزیز

برای یک سرمایه دار ، سرمایه گذار، تاجر یا بازاری ایرانی ( البته شامل همه اشان نمیشود ولی اکثرا اینطورند واقلیتی اینگونه نیستند که امیدوارم خدا کمک حالشان باشد ) مهم سود بازگشتیست و مهم نیست که در ازای چه قیمتی باشد ، حتی به قیمت از بین رفتن انقلاب ، شرع ، ملت ، شرف و حیثیت ، وطن و پرچم و غیره الی ماشاءالله . حتی از اینگونه افراد در داخل نظام هم نفوذ کرده و موجودند و هنگام بحث با آنها کارهای خود را مشروع هم جلوه میدهند و به نوعی خود را مدافع انقلاب ، شرع ، ملت ،  شرف و حیثیت ، وطن و پرچم و غیره الی ماشاءالله میدانند !

و شعارشان " حال تو خود حدیث مفصل بخور ز این دیزی " میباشد .

حال تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل !

هر چه با ما کرد ، آشنا کرد ...

شاید تقصیر خودمون هست ، اگه نصف این ایستادگی در مقابل اجنبی رو در مقابل این .... **** .... داخلی ها می داشتیم ، این نمی شد ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

پس احتمالا شما جزو اون دسته از افرادی هستید که تا حالا هیچ گونه اتفاق بدی منظور از نظر امنیتی برات نیوفتاده وگرنه اگه یه کم سرت میومد این حرفو نمیزدی به کره شمالی نگاه کن فکر میکنی خیلی دوس داره مردم خودشو با خودش دشمن کنه یا اینکه مجبور شده راه ورود رو ببنده؟الان فکر میکنی چرا امریکا این کشوررو که تو نقشه اندازه پر مگس هم نیست ولی داره براش شاخ و شونه میکشه رو از بین نمیبره مثل لیبی و عراق چون نمیدونه اون داخل چی میگذره یا به گفته خود امریکاییها براشون مثل سیاهچال هستش در حقیقت من و شما به اینترنت به عنوان یه وسیله رفاهی نگاه میکنیم اما هدف امریکا از طراحی اینترنت صرفا جاسوسی و در درجه دوم جنگ نرم رسانه ای بوده که تا حدود خیلی زیادی هم موفق بوده لطفا به تاریخچه پیدایش اینترنت یه نگاهی بندازید ببینید اول کدوم ارگان امریکایی از اینترنت استفاده کرده ضمنا منم با اون حرف شما در مورد گرونی و کیفیت موافقم اما اگه قرار باشه به خاطر اینترنت اون اتفاقا که گفتم سرم بیاد ترجیح میدم بشینم تو خونه و افلاین بازی کنم تا همچین اینترنتی رو بهم بدن 

ویرایش شده در توسط haman1490
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.