sinagood

Terra مولتی رادار استراتژیک رژیم غاصب

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

این رادارها اینقدر خوش ساخت هستند که آدم رو یاد لوازم خانگی تولید انبوه میندازن تا رادار نظامی.یه سوال هم داشتم این لوله های فلزی مایع خنک کننده رو به رادار میرسونه؟

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

این رادارها اینقدر خوش ساخت هستند که آدم رو یاد لوازم خانگی تولید انبوه میندازن تا رادار نظامی.یه سوال هم داشتم این لوله های فلزی مایع خنک کننده رو به رادار میرسونه؟

نه اون لوله ها البته بخشیش مربوط به سیستم خنک کننده هست

ولی قسمت اعظمشون از نوع نانو کربن  هستن و برای مسائل جذب امواج راداری که به جنس بستگی داره و در فرکانس های مختلف فرق میکنه هستتن

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سپاس فراوان از شما برادر عزیز برای پرداختن به این سامانه مهم .  بنده حدوداً 7 ماه پیش خبر معرفی این رادار رو کار کرده بودم و به علاقه مندان پیشنهاد میکنم که اون رو مطالعه بفرمایند:

http://www.military.ir/forums/topic/29526-اخبار-برتر-نظامی-هفته/?p=456971

نکته جالبی که میخوام بهش اشاره کنم اینه که از اندازه ، حجم ، وزن و پرفورمنس رادارها به خوبی میتونیم فاصله تکنولوژیک موجود در صنایع هایتک نظامی رو میان کشورها مشاهده کنیم . آن هم کشوری مثل اسرائیل که تقریبا هر چه در صنایع نظامیش داره از آمریکا و کمک های مستقیم و غیر مستقیم علمی ، تجربی و مالی و یا خرید محصولات اون داره .

در این مورد هم میتونیم با در نظر گرفتن اندازه ، وزن و ویژگی های فنی و عملکردی رادار AN/TPY-2 نیروی زمینی آمریکا و مقایسش با رادار سوپر گرین پاین و یا همین ULTRA-C1 به برتری خارق العاده دانش الکترونیک و راداری آمریکا پی ببریم.

• Upvote 13

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.