aryoreza

تاپیک جامع فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران (فراجا)

Recommended Posts

aryoreza
خسته نباشید، باز هم مثل همیشه مطالبتان عالی و و دوست داشتنی بود :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
aryoreza
دست شما دردنکنه. در مورد محبوبیتی که سعید گفت باید بگم که من خودم به شخصه کمتر کسی رو میشناسم که علاقمند به سلاح باشه ولی کلت45 رو دوست نداشته باشه، شاید به خاط این باشه که قدرت، سادگی و کارمدی را با هم دارد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سپاس از شما که این حقیر را مورد لطف قرار می دهید. در خصوص سوالتان عرض کنم همانطور که در مطلب بالا ذکر کردم سلاح پارابلوم بعنوان یکی از سلاحهای کمری که الگوی بسیاری از سلاحهای کمری دنیا قرار گرفت محسوب می گردد و بسیاری از طراحان سلاح توانستند از طرح و ساختار بسیار عالی این سلاح بهره برده و سلاحهای متعددی را پایه ریزی نمایند.در خصوص سلاح کمری ماکاروف نیز باید عرض کنم با توجه به اینکه طراحان روسی اسلحه ماکاروف مانند بسیاری از طراحان کشورهای دیگر تحت تاثیر علم و دانش برتر طراحان آلمانی قرار داشتند و همچنین با توجه به اینکه کشور آلمان بعنوان یکی از کشورهای پیشرو در طراحی و تولید سلاحهای مدرن آن زمان محسوب می شد هیچ بعید نیست که سلاحهای طراحی شده توسط کشورهای دیگر شباهت های زیادی چه از نظر ظاهر و چه از نظر مکانیزم عمل با سلاحهای آلمانی داشته باشند. خصوصا اینکه پارابلوم سالها بعنوان یک سلاح کمری ششدانگ محسوب می گردید.هرچند که اگر در حال حاضر نیز دسترسی به سلاح پارابلوم داشته باشید متوجه خواهید شد که هنوز هم چیزی از یک سلاح کمری مدرن کم ندارد!!! انشاالله در آینده نزدیک به بررسی سلاح های کمری ماکاروف نیز خواهم پرداخت.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

aryoreza
خسته نباشید، باز هم مثل همیشه مطالبتان عالی و و دوست داشتنی بود :lol:

بنده هم خدمت شما سلام و خسته نباشید عرض می کنم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
hosseingmn عزیز فرمایش شما کاملا صحیح است.تقریبا به یاد ندارم کسی با این سلاح تیراندازی کرده باشد ولی از عملکرد آن و یا دقت و قدرت شلیک راضی نباشد. همانطور که عرض کردم حتی یگانهای مختلف ارتش ایالات متحده که در سالهای قبل مجبور شدند این سلاح را بازنشسته کنند و سلاح های متداول جدید را جایگزین نمایند اذعان کرده اند که به جای جایگزینی باید به فکر ارتقاء 1911 می بودند . تنها اشکال عمده در 1911 نحوه باز و بسته کردن این سلاح است که تا حدودی نسبت به سلاحهای دیگر پیچیده تر و زمان بر میباشد.البته نه برای کسانی که یک عمر با این سلاح دمخور بوده اند!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
hosseingmn عزیز از اظهار لطف شما سپاسگزارم. همانطور که فرمودید از نظر من هم بد نیست نسل قبلی سلاحها را نیز مورد بررسی قرار دهیم. البته اگر کاربران گرامی سایت میلیتاری تشخیص دهند که این مطالب میتواند خسته کننده و کسالت آور باشد و یا اینکه بررسی سلاحهای جدید و مقایسه آنها با یکدیگر در ارجحیت قرار داشته باشد با کمال میل حاضرم طبق نظر دوستان . اندک اطلاعات خودم را در جهت خواست شما عزیزان قرار دهم و بیشتر به بررسی و ترجمه متون مربوط به سلاحهای جدید بپردازم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

تصاوير 4و5 در واقع mp5k هستند نه mp5 لطفا اصلاح نماييد.

از راهنمایی شما بسیار سپاسگزارم.درست میفرمایید .با تغییراتی که در مدل اصلی سلاحها صورت می گیرد یک حرف یا شماره نیز به اسم اصلی اضافه می گردد که من در این مطلب لازم ندیدم به آن اشاره کنم و فقط به توضیح ساختار اصلی این سلاح پرداخته ام.ولی به روی چشم.از این پس سعی می کنم در مطالبم به توصیه شما دوست عزیز عمل کنم.بازهم سپاس

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

این مطالب میتواند خسته کننده و کسالت آور باشد

اختیار دارید خسته کننده و کسالت آور چیه این مطالب شما جزو بهترین مطالب سایت بوده و هست. rose

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

این مطالب میتواند خسته کننده و کسالت آور باشد

اختیار دارید خسته کننده و کسالت آور چیه این مطالب شما جزو بهترین مطالب سایت بوده و هست. rose

:lol: :? :? :| :?

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بعد از چهار ماه دوباره این مطلب رو خونده و بسیار اندوهگین شدم! crying worreid خدا لعنت کند بر تمام افراد نمک نشناسی که نان این ملت را خورده و بزرگ میشوند اما دست به قتل و کشتار هموطنان خود میزنند! waitung

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
وظيفه هر ايراني ست كه دست هم نوع خودش رو بگيره. كاري كه كوروش كبير انجام داد.
هرجاي دنيا كه باشيم بايد به انسانهايي كه گرفتار اعتياد شده اند كمك كنيم.
نابود كردن انسانها جواب بازيهاي سياسي بين دول غربي و ايران نيست. به نظر من ايران داره بهترين كار رو انجام ميده. (مسدود كردن راه ترانزيت)

افتخار ميكنم توي كشوري زندگي مي كنم كه هيچ جاي دنيا نمونه اين چنين ايثارگران مخلصي رو نداره.
خداوند هميشه يار و همراهشون باشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
واقعا دستشان درد نكند و خدا پشت پناهشون باشه، اينها دنباله رو حقيقي را شهدا هستند... اون جوانهاي احمقي هم كه به دلايلي حالا سابقه خانوادگي يا حماقت بي از حد و دوستان ناباب و...به سراغ اين مواد مخدر مي روند همون بهتر كه به حق علي به درك واصل شوند! كه اينقدر آدم رو حرص مي دهند. آمار رسمي معتادين نزديك به 6 ميليون نفره ولي گفته ميشه كه تا 10 ميليون نفر هم باشه، به خصوص كه مصرف قرص هاي اكس هيچ چيز رو نشان نمي دهد ولي به نظر من حتي بيشتر از ده ميليون است! و اين يعني فاجعه، به نظرم اينها را بايد شناسايي كرد و دست بسته انداختشون توي آب يا اصلا زنده به گورشون كرد!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.