amiramar

اگر من آمریکایی بودم!

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

به عنوان یک آمریکایی مسئول برنامه ریزی برای حمله به ایران: ميگفتم يه كشور و 20 تا 30 هزارتا مگاوات برق نيروگاه 4000 مگاواتي نكاء نيروگاه 2000 مگاواتي بندر عباس نيروگاه 2000 مگاواتي آبادان نيروگاه 2000 مگاواتي كرمانشاه با خاك يكسان ميكردم مملكت خود به خود به دليل نارضايتي و...... نابود ميشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

احمد آقا ، از حسن نيت شما ممنونم و اما در مورد سوابق بد !!! سياسي ويا قضائي ، نميدانم با چه شناخت يا سابقه اي چنين قضاوتي ميكنيد ، بنده هيچ گونه سابقة قضائي ندارم وبه انگيزه و دليل غربت نشيني ام افتخار ميكنم و اونو هر چه كه هست روشن ترين نقطه زندگيم ميدانم ، كسانيكه بايد از مردم طلب عفو كنند كسان ديگرند ، وارد چنين بحثي نميشم ولي يك حقيقت رو بايد بدونيد ، ايرانيان خارج از كشور ميهنشون رو مسلما كمتر از شما دوست ندارند ، ما به ايراني بودمان افتخار ميكنيم ، به ايراني بودمان ، ما به فرهنگمان افتخار ميكنيم ، فرهنگي كه خمير مايه اش پندار نيك ، گفتار نيك و كردار نيك است ، ما هم خدا را دوست داريم ولي خداوند بخشنده مهربان را ، بنابراين اجازه بدهيد نديده و نشناخته در مورد هم داوري نكنيم .

فکر کنم سوء تفاهمی پیش اومده که خوشبختانه آقا مصطفی به خوبی منظور بنده رو بیان کردن ، اگه باعث رنجش شما شدم معذرت می خوام و از آقا مصطفی هم به خاطر توضیخاتشون کمال تشکر رو دارم

موفق باشید

وطنم ، پاره ی طنم ، ای زادگاه و میهنم ، برخاک تو بوسه می زنم ، ایرااااااااااااااااااان

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.