ramtina

جزاير سه گانه خونين ميشوند؟؟؟

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

توي يكي از بخش هاي خبري صدا و سيما از مانور مشتركي بين آمريكا و بعضي از ميني كشورهاي خليج هميشه پارس خبر دار شدم! در يكي -دوهفته پيش هم بزرگترين مانور نظامي اسراييل از زمان تاسيسش اتفاق افتاد ! اينا يكي يكي هيچي نيستن - ولي باهم كه جمع بشن خيلي خطرناك به نظر ميرسه ! بخصوص با نااميد شدن اين كشورها از حل ديپلماتيك مسعله هسته اي ما !!! در ضمن من خبري در هيچ سايتي از اين مانور پيدا نكردم ! اگر برو بكس پيدا كردين بزارين ممنون ميشم !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان از شايعه پراكني پرهيز كنيد. :mrgreen: در ضمن ارتش و سپاه آمادگي كامل در برابر كوچكترين كنش احتمالي از سوي هر تهديدي رو دارن.و تمام تحركات منطقه زير زره بين گروههاي نظامي و اطلاعاتي كشورمان است. يه مورد ديگه اينه كه درسته اعراب ميانه خوبي در باطن با ايران ندارند اما حاضر نيستن حماقت حمله دوباره به ايران رو تجربه كنند.بلاخص در شرايط كنوني كه ايران را قدرتمندتر و آماده تر مي بينند و حاضر نيستند شرايط امنيتي خودشون را بخطر بندازن و سرمايه هاي جذب شده به كشورهاشون رو فراري بدن. icon_cheesygrin :mrgreen: اين ادعاهايي رو هم كه مطرح مي كنن تحت فشار آمريكا و ديگران انجام مي دن و واقعاْ آز عاقبتش هم به شدت مي ترسن.در عمل مطمن باشيد كه در جبهه احتمالي مقابل ايران هيچ عربي رو نخواهيد ديد. :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حامد جان منم با شما موافقم. در دو سال گذشته در پي تهديد آمريكا در مورد حمله به ايران ُ ايران اعلام كرد اگر آمريكا حماقت كند ما هم تمامي منافع آمريكا در خاور ميانه را از بين ميبريم. ميدانيد نتيجه اين اولتيماتوم چه شد؟ بازار بورس دبي سقوط كرد و سهامداران آن ميليادها دلار ضرر كردند. حال فكر نكنم ديگر بخواهند وضع از اين بدتر شود. ------------------------------ اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد وآل محمد و آخر تابع له علي ذلك

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگه اونا تحركي بكنند ما كه ساكت نمي شيم بازم يك رزمايش راه ميندازيم توش شهاب آزمايش مي كنيم يكمي بترسند!!!!!!!!!!!!!!!!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تازه تر اينكه با اون خبري كه فرمانده ارتش اعلام كرد كه «ما بسياري از پيشرفتها و اختراعاتمون رو نكرديم و هيچ كس ياراي مقابله نظامي با ايران را نخواهد داشت» حتما حساب كار خودشونو مي كنن! راستي كسي قاچاقي خبر نداره رزمايش بعدي ما ممكنه كي باشه؟؟ :mrgreen: :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با موشک هامون این عرب ها رو لهشون می کنیم!!!! به خاطر سعید هم می ریم مکه رو می گیریم :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

تازه تر اينكه با اون خبري كه فرمانده ارتش اعلام كرد كه «ما بسياري از پيشرفتها و اختراعاتمون رو نكرديم و هيچ كس ياراي مقابله نظامي با ايران را نخواهد داشت» حتما حساب كار خودشونو مي كنن! راستي كسي قاچاقي خبر نداره رزمايش بعدي ما ممكنه كي باشه؟؟ :mrgreen: :|

به احتمال بسیار دو رزمایش دیگر قبل از هفته دفاع مقدس خواهیم داشت! البته بستگی به تصمیم مسئولین دارد!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من ربطه اين مانور ها رو به جزاير سه گانه نفهميدم

تو خليج پارس هميشه يكي داره مانور ميكنه !!! icon_cheesygrin fi_lone_ranger icon_biggrin [size=18]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

عرب چيه كه كله پاچش باشه

اخطار : جدا از توهین به بقیه ی نژادها خودداری کنید حتی اگر تمام اعضای سایت هم با شما هم عقیده باشند (حتی خود من ) چون خلاف قوانین سایت است
درضمن فراموش نکنید ما همگی مسلمانیم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
يه جا خوندم رهبر ايران در جهت اهميت اين جزاير و تفهيم ميزان اهميت ان به امراي ارتش و سپاه گفته بود. من حاضرم دستهايم قطع شود ولي اين جزاير از ايران جدا نشود( نقل به مضمون) با وجود اين جزاير تمام تنگه هرمز در كنترل ايران قرار دارد و تمام كشتيها براي ورود و خرروج مجبور به عبور از كنار اين جزاير هستند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اين جزاير مهم و استراتژيك هستند. تو اين جزاير تجهيزات شنود مهمي وجود دارند (البته به گفته‌ي غربيها) كه رفت‌وآمد شناورها رو زير نظر گرفتن. در اختيار داشتن اين جزاير امتياز مهمي محسوب ميشه هر چند به نظر من اين جزاير تو درگيري‌هاي احتمالي در دقايق اوليه از دست ميرن peace_sign راستي من نغهميدم چرا جزاير سه گانه خونين ميشوند؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.