SHAFAGH2

میگ 35یا یوروفایتر تایفون

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

میشه بگی چرا؟جنگنده عالی هست حتی یکی دو فروند برای ایران در شرایط فعلی نعمت بزرگیه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
میگ29 یکی از بهترین جنگنده ها برای ایران است به چند دلیل. زمان عملیاتی شدن اندک توان رزمی و تسلیحات مناسب هزینه قابل قبول این جنگنده گزینه مناسبی برای استفاده در نقاط حساس و استراتژیک نزدیک به مرزها میباشد. زمان عملیاتی شدن آن بسیار اندک است و در صورت نبود مشکل قبلی به سرعت باگذاری شده و پرواز میکند. این جنگنده به محض جدا شدن چرخهای آن از باند توان درگیری با دشمن را دارد!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگر به ما بفروشن برای 4 یا 5 سال بسیار عالی خیلی خوبه ولی فقط 2یا 3 سال آموزش خلبانان طول میکشه البته سر جمع با تمرینات داخلی خود خلبانان ولی پروژه هایی مانند شفق که یواشکی بهره برداری شد هم بد نیست بهتر از mig_35 هستش چون هم داخلی و هم نسل پنجم واقعی و کاملا پنهانکاره فقط مهماتش میمونه. روی هم رفته shafagh_23 دوست عزیز هیچ کدام از این هواپیماها بدرد ما نمیخوره اصولا وسیله ای که ما رو حتی به دوستمونم وابسته کنه بدرد ما نمیخوره ارزونی خودشون. اگر این مبحث برای اینه که با UF_2000 تایفون عربستان مقابله کنیم همان شفق از سرشان هم زیاده. امیدوارم لابه لای صحبتام نتیجه کلی بحث رو گرفته باشی دوست من. بازم برای اینکه سوال نشه جسارتا البته نتیجه گیری میکنیم که حتی SU-37,F-35 ,SU_47,MIG_1.44 ,SU-35 F-22 یا پگاسوس که بسیاری از این جنگنده ها هنوز عملیاتس نشدن هم بدرد ما نمیخورد چه برسد به گنجشکی که جای قناری رنگ کردن و به ملت میفروشن. MIG-35 همان MIG-29 خودمونه که تو همه جنگهای هوایی تا کنون مغلوب بوده تمام جنگنده هایی که با اون مبارزه کردن هم رده اون بودن علت همه موارد هم شلوغی کابین خلبان در هنگام جنگ هوایی است که نیاز به آموزش خلبانان رو بیش از پیش برای این جنگنده منحصر به فرد بیشتر میکنه البته منحصر به فرد از نظر کارنامه درخشان شکست هاشه. شاید من اشتباه میکنم ولی گول ظاهر اونو نخورید. روسها هیچ موقع اون چیزی که میبینی رو به ما نمیفروشن اینو مطمئن باش دوست من. با تشکر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اگر به ما بفروشن برای 4 یا 5 سال بسیار عالی خیلی خوبه ولی فقط 2یا 3 سال آموزش خلبانان طول میکشه البته سر جمع با تمرینات داخلی خود خلبانان ولی پروژه هایی مانند شفق که یواشکی بهره برداری شد هم بد نیست بهتر از mig_35 هستش چون هم داخلی و هم نسل پنجم واقعی و کاملا پنهانکاره فقط مهماتش میمونه.
روی هم رفته shafagh_23 دوست عزیز هیچ کدام از این هواپیماها بدرد ما نمیخوره اصولا وسیله ای که ما رو حتی به دوستمونم وابسته کنه بدرد ما نمیخوره ارزونی خودشون.
اگر این مبحث برای اینه که با UF_2000 تایفون عربستان مقابله کنیم همان شفق از سرشان هم زیاده.
امیدوارم لابه لای صحبتام نتیجه کلی بحث رو گرفته باشی دوست من.
بازم برای اینکه سوال نشه جسارتا البته نتیجه گیری میکنیم که حتی SU-37,F-35 ,SU_47,MIG_1.44 ,SU-35 F-22 یا پگاسوس که بسیاری از این جنگنده ها هنوز عملیاتس نشدن هم بدرد ما نمیخورد چه برسد به گنجشکی که جای قناری رنگ کردن و به ملت میفروشن.
MIG-35 همان MIG-29 خودمونه که تو همه جنگهای هوایی تا کنون مغلوب بوده تمام جنگنده هایی که با اون مبارزه کردن هم رده اون بودن علت همه موارد هم شلوغی کابین خلبان در هنگام جنگ هوایی است که نیاز به آموزش خلبانان رو بیش از پیش برای این جنگنده منحثر به فرد بیشتر میکنه البته منحثر به فرد از نظر کارنامه درخشان شکست هاشه.
شاید من اشتباه میکنم ولی گول ظاهر اونو نخورید.
روسها هیچ موقع اون چیزی که میبینی رو به ما نمیفروشن اینو مطمئن باش دوست من.
با تشکر

خوب بااین اوصاف آقا ما دست روی دست می زاریم تا همین چند تا جنگنده عملیاتی مون هم از رده خارج بشن وامیدمون ان شا الله به بیست سال آينده ست که ان شاالله شفق به تعداد دویست فروند عملیاتی بشه ما هم دعا می کنیم .این جوری خوبه ؟
نه دوست من مات باید از بین بد وبدتر بد وانتخاب کنیم .آقا حتی اگه شفق 2یا3ظرف دو سه سال آینده به تولید انبوه برسه ما نیاز به چنصد فروند جنگنده مدرن داریم .این طور نیست؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شفق جان من باهات موافقم ولي اين جنگنده رو بريم از كي بخريم . روسيه هم كه ايران رو تحريم كرد. چه بخوايم و چه نخوايم بايد اتكامون به صنعت داخلي باشه . چون به قول شما زمان زيادي تا بهره برداري از هواپيماي ساخت داخل داريم به همين هواپيماهايي كه داريم اتكا ميكنيم و در عوض تمركزمون رو روي تسليحات زود بازده ميذاريم. مثل انواع موشك ها

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اقا بحث نیرو هوایی رو پیش نکشین که دلمون به اندازه کافی خون هست .
البته من اینهارو برای شما میگم .
اون زمان که اقای X و یا Y وزیر دفاع بودن و تحریمها به اندازه فعلی نبود و روسیه التماس میکرد SU-37 , SU-35 بخرید نخریدن و فقط تو نمایشگاه MAX بازدید کننده بودن و میگفتند که روسها اینها رو به ما پیشنهاد کردن و نظاره گر بودند دقیقا یادمه شبکه چهار سیما نشون می داد
و در آخر حدس بزنید چی خریدند.......
F-7
F-7
F-7
F-7
F-7
F-7
F-7
F-7
F-7
F-7
F-7
F-7
دقیقا به این تعداد F-7 از چین خریدند کلی هم راضی بودند که ارزان در آمد با کمترین پول صاحب جنگنده شدیم یا اون افتضاح موشک PL-7 که ارزش اهن پاره هم نداره میخواستن به زور به خلبانان بدن البته توهین نمیکنم چون من هم جزو این ملت هستم و میخواهم بدانم چرا آمریکا یا اسرائیل با این جرعت صحبت حمله پیش میکشند حتما نقطه ضعفی در دفاع هوایی ما پیدا کردن که بر ما هم پوشیده نیست.
ان هم ضعف جنگنده های ما که به F-14 دل خوش کرده ایم و تا 100 سال دیگه هم اگر امثال آمریکا تحدید نکنند ما به فکر نیروی هوایی نمیافتیم.
تازه چند سال پیش مجلس طرح کاهش بودجه نظامی رو هم در دستور کار داشت که در حال تصویب شدن بود خودمونو که نمیتونیم گول بزنیم واقعیت رو باید پذیرفت.
ما برای دفاع از آسمان دلمان را S-300 و تور M1 خوش کردیم که فقط جنبه دفاعی دارند و تعدادشم محدوده و خدایی نکرده اگر حمله ای در کار باشد فرودگاه های کشور که جزو اهداف غیر نظامی نیستند و باید قید ان را زد و یه چند میلیاردی دوباره پیاده شیم البته بازم بگم خدانکنه.
در هر صورت خودتونو سرزنش نکنید که چرا این رو نداریم و چرا ان را نداریم .
............................................................ما محکومیم به خودکفا شدن ..............................................................

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

شفق جان من باهات موافقم ولي اين جنگنده رو بريم از كي بخريم . روسيه هم كه ايران رو تحريم كرد. چه بخوايم و چه نخوايم بايد اتكامون به صنعت داخلي باشه . چون به قول شما زمان زيادي تا بهره برداري از هواپيماي ساخت داخل داريم به همين هواپيماهايي كه داريم اتكا ميكنيم و در عوض تمركزمون رو روي تسليحات زود بازده ميذاريم. مثل انواع موشك ها

با خریداری جنگنده های یورو فایتر توسط عربستان.اف35توسط ترکیه .اف22توسط اسرائیل در آينده ای نچندان دور آیا اتکا به این توان حاضر که حتی درحد مقایسه باهمین توان این سه کشور به طور جداگانه نیست کار منطقی هست؟
بعد کی گفته روسیه مارو تحریم کرده روسیه بیشتر از هر کشوری در جهان به مانیاز داره .خودشون هم می دونن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با خریداری جنگنده های یورو فایتر توسط عربستان.اف35توسط ترکیه .اف22توسط اسرائیل در آينده ای نچندان دور آیا اتکا به این توان حاضر که حتی درحد مقایسه باهمین توان این سه کشور به طور جداگانه نیست کار منطقی هست؟
بعد کی گفته روسیه مارو تحریم کرده روسیه بیشتر از هر کشوری در جهان به مانیاز داره .خودشون هم می دونن.

عزيزم بهتره كمي اخبار رو مطالعه كني تا بدوني كي تحريم كرده . آخرين سندي كه پوتين امضا كرد و از مقمش كنر رفت سند تحريم ايران بود . كه تمامي مواردي رو كه كاربرد دوگانه نظامي داره تحريم كرد چه برسه به خود سلاح. همچنين با همين بهانه احتمالا روسها كار ساخت نيروگاه رو هم به پايان نخواهند رسوند چون دقيقا چند روز ديگه خواهند گفت كه اين هم ميتونه كابرد دوگانه داشته باشه. عزيزم كمي مطالعه بكني ديگه اين سوالات ساده برات پيش نمياد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

عزيزم بهتره كمي اخبار رو مطالعه كني تا بدوني كي تحريم كرده . آخرين سندي كه پوتين امضا كرد و از مقمش كنر رفت سند تحريم ايران بود . كه تمامي مواردي رو كه كاربرد دوگانه نظامي داره تحريم كرد چه برسه به خود سلاح. همچنين با همين بهانه احتمالا روسها كار ساخت نيروگاه رو هم به پايان نخواهند رسوند چون دقيقا چند روز ديگه خواهند گفت كه اين هم ميتونه كابرد دوگانه داشته باشه. عزيزم كمي مطالعه بكني ديگه اين سوالات ساده برات پيش نمياد

خوب من حالا باز یه سوال به قول شما سادهی دیگه برام پیش اومد اونم اینه که عزیزک:مگه تحریم ابدی شدیم .بعدشم اگر بخوایم تجهیزات روسی بخریم خیلی کارا می تونیم بکنیم .درضمن اگه چیزی هم امضا کرده باشه فوقش برای یکی دو ساله

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
همينقدر كه منطقي هستين و قبول كردين كه روسيه هم مارو تحريم كرده جاي شكر داره !!!من فكر ميكنم نميتونيم يكي دو سال صبر كنيم تا بهمون سلاح بدن چون تا اون موقع ديگه كار از كار گذشته . تو بازار سياه هم 80 فش سوخو 35 نميفروشن كه بريم بخريم . پس همونطور كه قبلا هم گفتم ما بايد سلاح هاي به درد بخور توليد داخل رو سريعتر توليد كنيم مثل موشك .
كس نخوارد پشت من جز ناخن انگشت من
سرمايه گذاري مخصوصا از جهت نيروي متخصص و الاف كردن مهندس هامون پاي پروژه هايي مثل ساخت هواپيما تو اين برهه از زمان كاملا بي معنيه چون همين متخصص ها ميتونن در جاهاي بهتري به كار گرفته بشن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با وجود اينكه در بين هواپيماهاي روسي ميگ35 رو از هم پيشرفته تر مي دونم ولي جلوي تايفون شانسي براي پيروزي مخصوصا در برد 50 تا صد كيلومتر نخواهد داشت.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در · مخفی شده توسط REZAT1980، 25 بهمن 1394 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط REZAT1980، 25 بهمن 1394 - دلیلی ارایه نشده است

keifiate euro tyfon balatar ast

• Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.