Brother

نقطه هاى حساس ¤بحرين¤

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

در اين موضوع با عكسهاى ماهواره اى با اماكن حساس بحرين آشنا خواهيد شد :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در عكس شماره 1 اسكله ميناء سلمان را ميبينيد كه در منطقه الجفير شمال شرقى بحرين واقع است كه نيروى دريايى آمريكا در آنجا لنگر مى‌ اندازد.

تصویر

در عكس شماره 2 و در دايره هاى شماره 1 و 2 و 3 نقطه هايى هست كه كشتيها در آنجا ايست ميكنند و حتى با دوربين ميتوان از روى پل ستره آنها را به سادگى مشاهده كرد.

تصویر

در اين عكس از دايره شماره يك كه همان پل ستره نام دارد ميتوان با دوربين بيست پنج در هشتاد منطقه را از سمت غرب ميناء سلمان به خوبى ديد زد.

تصویر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برادر فکر کنم بحرینی ها فهمیدن سایت رو مسدود کردن!!نمی تونم عکس ها رو ببینم!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

برادر فکر کنم بحرینی ها فهمیدن سایت رو مسدود کردن!!نمی تونم عکس ها رو ببینم!

والا نميدونم سي ميكنم از يك سايت ايرانى آپلودشون كنم .. در ضمن اين عكسها فقط براى اينه كه با بحرين آشنايى پيدا كنيد ..

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من الان عكسهارو از طريق سايت www.zom.ir آپلود كردم !! :mrgreen: الان ديگه بايد ببينيد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نيروهاى آمريكايى به جز منطقه جفير هليكوپترهايشان را در فرودگاه بين المللى بحرين محافظت ميكنند و چند تا عكس هم به دستم رسيده كه ثابت ميكنه آمريكايى ها هواپيماهايشان را نه فقط در فرودگاه نظامى شيخ عيسى نگه ميدارند بلكه در فرودگاه بين المللى بحرين هم حظور دارند.

اين دو عكس از يك هليكوپتر و هواپيماى مطعلق به نيروهاى آمريكايى هستند.

تصویر

تصویر

و اين عكس از باند فرودگاه بين المللى بحرين كه به يك دوربين پيشرفته مجهز است .. با اين دوربين باند كاملا زير نظر است ..

تصویر

اين عكس از اين زاويه گرفته شده.

تصویر

پرنده هاى آمريكايى در اين قسمت از فرودگاه نگهدارى ميشوند.

تصویر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظر من بحرين كشوري نيست كه لازم باشه در مورد ان بحث مفصلي انجام گيرد ولي هميشه ارزيابي قدرت همسايگان لازم بوده همانطور كه دوستان در مورد عربستان گفتند كه با شهاب ميشه مناطق مهم از جمله فرودگاها رو فلج كرد اين موضوع براي تمام كشور هاي همسايه عملي هست . با تشكر از جناب برادر :mrgreen: :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دو سفارت ايران و آمريكا در بحرين 2 كيلو متر با هم فاصله دارند و جالب اين است كه هر دو در بحرين دشمن دارند‌ !!!

1. شيعيان بحرين دشمنان سفارت آمريكا در بحرين هستند و شش سال پيش حدود 400 نفر شيعه بحرينى كه زن ها هم بين آنها بودند سفارت آمريكا را محاصره كردند و بعد از نيم ساعت تجمع به سفارت آمريكا حمله كردند و خسارات زيادى به سفارت وارد كردند .. با رسيدن پليس شورشى مردم با پليس درگير شدند و پليس با شليك يك گلوله به يك جوان 25 ساله كه از ديوار سفارت بالا ميرفت وى را كشتند و مردم با امر يك شخصيت مبارز شيعه متلاشى شدند.

2. وهابى ها دشمنان سفارت ايران در بحرين هستند٫ وقتى آقاى شريعتمدارى گفت بحرين جز لا ينفك ايران است٫ يكى از شيوخ وهابى با رشوه دادن به 90 وهابى ديگر يك تجمع‌ اعتراض آميز در برابر سفارت ايران انجام دادند و در دستشان شعارهاى اهانت آميزى بود‌. آن 90 وهابى هم كه در برابر سفارت تجمع كرده بودند پاكستانى بودند نه بحرينى :mrgreen: در واقع اعراب سنى بحرين حوصله چنين تجمعهايى را ندارند.

در اينجا دو عكس از نقشه سفارت ايران و آمريكا را ميبينيد. :mrgreen: دو دشمن در 2 كيلومترى هم زندگى ميكنند.

تصویر

تصویر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظر من كشورهاي حاشيه خليج فارس اگه پايگاه هاي ارتش آمريكا در اونجاها وجود نداشت ارزش اينو نداشتن كه ما اينهمه در باره اونها مطلب بنويسيم اما بالاخره در هميشه رو يه پاشنه نمي چرخه . آخ كه اگه سران اين دول عربي حاشيه خليج يه ارزنه دل و جيگر داشتن يا يه كم تعقل مي كردن چي ميشد .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگر اين ها عقل داشتن كه ...... من هم اين آرزو را دارم ولي ما الان چاره اي جز وحدت زوري نداريم!!! بعد هم ما مي تونيم از آقاي برادر براي حمله به نيرو هاي آمريكايي استفاده كنيم!!! :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

آخ كه اگه سران اين دول عربي حاشيه خليج يه ارزنه دل و جيگر داشتن يا يه كم تعقل مي كردن چي ميشد .

سران عربى دست بوسان هميشگى آمريكا هستند و خواهند بود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چند سال قبل يه 7-8 ساعتي تو بحرين چرخ زديم بچه ها باورتون نميشه چه احساسي به ادم دست ميده واقعا وطن وطنه يه احساس دل بستگي خواستي پيدا ميكني حيف كه اون پرچم مسخره سفيد و قرمز رو همه جا ميبيني به اوميد اون روز كه دوباره پزچم سه رنگ سبز و سفيد قرمز رو ببينيم كه دوباره افراشته بشته اونجا در ضمن بعضي از دوستان اونجا فارسي رو فوت ابند ولي عربي جوابت رو ميدن بعضياشون هم ميگن ما اول عربيم بعد شيعه كه جاي تاسفه راستي اگه بشه دوستان يه تاپيك راجع به جدايي بحرين بزنند ما هم از شاهداي عيني يه خاطراتي هست كه اضافه كنيم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.