GOLDEN-CROWN

جنگ احتمالی ایران و آمریکا

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

اورهال کامل تامکتها و همین طور بهینه سازیشان در ایران انجام شده

والا من نمیدونم بورهال از کی تا حالا شامل تعویض کامل قطعات میشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بله بنده انقدر سواد دارم که .........

حتما و بي هيچ تاملي مدارك خود را در همين انجمن اراءه دهيد :|
در صورت امكان اسكن تهيه كنيد. من فكر نمي كنم شما ميزان تحصيلات خود و تمام خانواده تان را روي هم بگذاريد به اندازه تحصيلات من و دورهاي فراواني كه در بهترين مراكز اموزشي شرق گذرانده ام شود :!:
شاید من در زمینه هوا فضا اگاهی کاملی نداشته باشم ولی بی شک دوستان جبران نا اگاهی مرا می کنند ولی در برخی زمینه های دیگر که تخصص من است و بخاطر ان سالها اموزش دیده ام اظهار نظر می کنید :D
یادتان باشد که در این سایت در هر زمینه ای تعداد بی شماری متخصص داریم که دیگر جایی برای اظهار نظر شما نمی ماند icon_biggrin
  • Like 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
میزان تحصیلات شما از مدل صحبت کردنتان معلوم هست. دلیلی هم بیشتر نمیبنم که با کسانی مثل شما بحث کنم. با تحصیلاتتان خوش باشید. :!: icon_biggrin :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

داوود جان ما در سال در نیروی هوایی حدود 30 فارق التحصیل خلبانی داریم.شما این رو ضرب در 27 کن......میشه 810 خلبان...ما در زمان شاه حدود 8000 خلبان داشتیم .(فقط در نیروی هوایی)

هم اکنون در حدود 5000 هزار خلبان مشغول خدمت در IRIAF هستند که اگر حساب کنیم 28 ساله که انقلاب شده آخرین خلبان هایی که آموزش دیدند در زمان شاه در حدود 2 سال دیگر بازنشست می شوند و خیلی از آنها هم بازنشست شدند حالا شما می گویید 80% خلبانان ما از همان خلبان هایی هستند که 2 سال دیگر بازنشت می شوند!در حال حاضر 5000 هزار خلان مشغول خدمت هستند که بسیار از آنها جوان هستند و آنهایی که در آمریکا تحصیل کرده اند دیگر به درچه استاد خلبانی رسیده اند و برای آموزش خلبانان نیز استفاده می شوند!

عراق قبل از حمله امریکا دارای حدود 110 فروند میراز کاملا نو یا با عمر 4-5 ساله بود که بعد از جنگ با ایران توسط فرانسوی ها به روز سازی شده بود و کسی در قدرت این جنگنده شک ندارد.....
ایا نیروی هوایی ما دارای چنین هواپیمای نو و به ای تعداد با قابلیتهای میراز هست؟

اما همین میراژها به دلیل بی کفایتی عراق در 12 سال تحریم تا حدودی زمین گیر شده بودند بعدش هم تنها مساله نیروی هوایی نیست شما محیط جغرافیایی ایرانی با عراق محاسبه می کنید!!!

این امار از سایت گلوبال هستش.و مطمعن باشید امار واقعی خیلی از این کمتره.

خوب پس لطف کن حتما منبع مستقیم گلوبال بده تا همگی کاربران ببنند!

ببینم اصلا رادار N-019 تو پوزه اف-5 جا میشود؟

اوایل رادار N-011 را بر روی این جنگنده امتحان کردند اما به دلیل اینکه نیروی هوایی تمایل یشتری داشت برای مدرنیزه شدند جنگنده هایش از رادار N-019 بهره بردند البته به وسیله شرکت صایران که یکی از شرکت های وابسته به وزارت دفاع است تغییراتی را بر روی این رادار انجام دادند که موفق شدند آن را بر روی F-5 نصب کنند همچنین ایران توانست این رادار را به طور بومی بسازد و در هواپیما صاعقه از همین رادار استفاده کند!

خوب رادار نو.....وقتی جنگنده خستگی 30 ساله سازه داه...به چه دردی میخوره؟

عزیزم سازه این جنگنده ها هم مانند دیگر قطعاتش تعویض شده چند وقت پیش تصاویری دیدم که قسمتی از سازه این هواپیما تعویض شده بود البته هر چی گشتم پیدا نکردم اما شاید تصاویر زیر تا حدودی جوابگو باشد! (البته باز ذکر می کنم تصاویری که بدنه این هواپیماها باز شده بود پیدا نکردم)

تصویر

تصویر

شما در اینترنت جستجو کنید.پیدا میکنید.

ما پیدا نکردیم لطف کن حتما لینک مستقیم ارائه بده!

برای چیم منبع بیارم؟

پس حرفات روی هوا باور کنیم!

والا من نمیدونم بورهال از کی تا حالا شامل تعویض کامل قطعات میشه.

اورهال هواپیما در حقیقت چک اساسی هواپیماست بدین معنی که هواپیما به مدت یک سال در اشیانه میخوابد و چکهای گوناگونی بر روی آن انجام میشود بدین معنی که بسیاری از قسمتهای هواپیما برای بازرسی خوردگی آن باز میشود و بسیاری از قطعات آن تعویض میگردد.
معمولا هواپیما پس از پنج سی چک به اورهال میرود هر چک حدود سیصد ساعت است و پس از ده چک هواپیما اورهال میشود

البته در هواپیما غیر نظامی در حدود 1 سال در آشیانه هواپیما نگهداری می شود در هواپیماهای نظامی این مدت بسیار اندک است!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با نام و ياد خدا
خدايا به من شجاعتي عطا كن تا چيزهايي را كه ميتوانم، تغير دهم

اولا اسم تاپیک با توجه به بحث هایی که انجام شد،بی ربطه و شاید عوظش کنم :!:

GOLDEN-CROWN

فانتومهاي ترکيه اي هم در برابر فانتومهاي ما اک بندند.اين جنگنده ها هم به زودي با ورود اف-35 به نيروي هوايي ترکيه از رده خارج ميشوند.

زیاد تند نرو.اف35حالاحالاها وارد نیروی هوایی امریکا نمیشه.اینا هنوز تو اف22شون موندن

بی-1 ها در ساعات اولیه حمله تمامی فرودگاه های نظامی ایران را از کار خواهند انداخت

بمب افکن های بی -2 توانایی این رو دارند که به عمق خاک ایران به راحتی نفوظ کنند و قدرت حیرت اور خود را به نمایش بگذارند.

جنگنده های اف-117 در ساعات اولیه حمله پدافند موشکی نیروی هوایی ایران را نابود مینمایند.

اگه اینطور بود که شما میگید امریکا باید 10سال پیش به ما حمله میکرد

قاتل خاموش تی -72 ..اپاچی امریکایی......!!!

ببینم شما چقدر پول میگیرید از این حرفا بزنید...!!اگه پولش خوبه به ما هم بگید...

نیروی هوایی عراق در روزهای اول حمله عملا از کار افتاد

جنگنده های اف-18 ایی /اف رهگیر محافظ قدرتمند نیروی دریایی امریکا.این جنگنده ها انتظار سوخو-24 های ایران را میکشند!!!

در جواب شما باید بگم اولین هواپیمایی که در جنگ خلیج فارس منهدم شد یک F/A18 بود که توسط میگ 25 نابود شد

صدام حسين احمق ترين سردار تاريخ بوده و هست اشتباه احمقانه زندگى او در ۳۱ شهريور ۱۳۵۹ رخ داد و اشتباه احمقانه تر او به مرداد ۱۳۶۹ (حمله به كويت) بازمى گردد

اینو قبول دارم

خوب خجالت اور نبود نزدیک به 5 فروند اف-14 ما توسط میگ-21/23 عراقی نابود شدند؟
عزیز من جنگ جنگه

عزیز من اف14های ایران مدلAهستند و موتور های این مدل، TF-30-P412/414A هست.این موتور ها در برابر وزن زیاد هواپیما ضعیف هستند و دچار واکاندگی هایی میشن.دلیل مورد قرار گرفتن این هواپیما توسط میگ ها هم همین بود.

داوود جان ما در سال در نیروی هوایی حدود 30 فارق التحصیل خلبانی داریم.شما این رو ضرب در 27 کن......میشه 810 خلبان...ما در زمان شاه حدود 8000 خلبان داشتیم .(فقط در نیروی هوایی)

من اطلاعات دقیقی از پرسنل و خلبانهای نیروی هوایی ندارم،ولی حالا اطلاعات من به کنار،8000خلبان(که نمیدونم درسته یا نه :| ) در زمان شاه بودند و الان اکثریتشون یا بازنشسته شدن یا در زمان انقلاب خارج شدن.پس دیگه نگید80%

برای چیم منبع بیارم؟

دیگه داوود جوابتو داد :D

خوب رادار نو.....وقتی جنگنده خستگی 30 ساله سازه داه...به چه دردی میخوره؟

ببینم شما آلزایمر دارید...؟؟

بله بنده انقدر سواد دارم که .........

داریم میبینیم...

کشور ما نيازمند به حداقل 500 فروند جنگنده از انواع سوخو-30 و ميگ-31 و ميگ -29 او وي تي ميباشد تا حد اقل بتواند با کشورهاي عربي حاشيه خليج فارس مقابله کند.

هه....ما حتی با 20تا میگ29 هم میتونیم با این بی غیرت ها مقابله کنیم!!!

میلاد:

ايران به طور 100 در صد اف 14 می سازه...

کی گفته ایران٪100اف14میسازه؟؟!.....اصلا کی گفته ایران اف14 میسازه؟!!

ما با اين بودجه و اين مدريت ضعيف تا 100 سال ديگه هوپيمای 100 در صد ملی نداريم

هیچ کشوری 100%هواپیمای ملی نمیسازه که ما بسازیم

دو روز پيش همه می گفتن فرمانده نيروی هوای گفته در حد اف 22 هست بد از 2 ماه گفتن اف 18 همين يک ماه پيش تو مصاحبه گفتن اف 16 من فکر کنم 2 سال ديگه ميشه فهميد واقعاً در چه حدی هست!!

کی اینو گفته؟؟...مثل این که فیلم اکشن زیاد دیدید!!! icon_biggrin

حسین عزیز:

و سخن اخر:
من بسيار مشتاق هستم كه بدانم شما در چه مقام و مزلتي هستيد كه اينچنين جسورانه و بدور از مدرك به درج مطالب خود پرداخته و گفتن هيچ كلامي پروايي نداريد ؟ در امور نظامي -امور سياسي - امورهسته اي و تكنولوژيكي و حتي در رابطه با امور امنيتي به اظهار نظر مي پردازيد!!!!

آرش ما هم دوست داریم بدونیم

همچنین

داقل 3 نیروگاه اتمی دیگر در آینده نزدیک با مشارکت کمپانیهای ایرانی و خارجی ساخته شود

3تا نه 10تا

داوود گرامی:

چند وقت پیش بهم قول دادی که عکس هایی که با موبایل از Mig-31 گرفتی نشانم می دهی اما همچنان منتظرم

داوود زیاد امیدوار نباش

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به علت بی بهره بودن بحث در این سایت و غیر علمی جواب های بعضی از دوستان بحث رو به سایت Aerospacetalk.com منتقل میکنم.دوستانی که سوال دارند تشریف بیارند اونجا تا سوال هاشون جواب داده بشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بهتره بگی به علت خریدار نداشتن حرف بی پایه و اساس در این سایت و هوشیاری کاربران icon_biggrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عزيز من هميشه به انجمنهاي دانشجو،سنترال کلوپ و هوافضا سر میزنم.دیدیم اونجاها هم ضایع شدی!! icon_biggrin اینقدر هم طفره نرو...دوستان بخان بهره ببرن لازم نیست این شر و ورهارو بخونن...مطالب دیگه هم هست...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام دوستان نيروي هوايي ايران از اوائل دهه هفتاد شمسي احساس نياز شديد به تجهيزات به روز دنيا راحس كرد .ولي سياست خريد نيروي هوايي دراين دوره نسبت به زمان شاه كاملا تغيير كرده بود واساس براين شده بود كه به جاي خريد قطعه وتجهيزات به طور آماده به خريد تكنولوژي ساخت روي بياورند وهمين امر باعث شد كه همين طور كه دوستان مي گن مادراين مدت به توانايي ساخت خيلي ازقطعات برسيم ولي اين توانايي ساخت چگونه است: بله ما توانايي ساخت خيلي ازقطعات وبردهاي الكتريكي را نداريم ولي توانايي استفاده ازبردهاي الكترونيكي وقطعاتي كه دركشورهاي ديگر ساخته مي شوندوحتي بعضا كاربرد نظامي ندارند را داريم ومي توانيم آنها رابراي رفع خيلي ازنيازهاي نظامي مون مثل ساخت انواع رادار يا افزايش و بهينه سازي آنها يا ويا تبديل تكنولوژي لامپي به ديجيتالي ازآنها استفاده كنيم وازاين لحاظ تاحدودي همسطح اسرائيل هستيم منتهي آنها درنهايت تبليغات محصولاتشون رومعرفي مي كنند ولي مادرنهايت حفاظت اطلاعات آنهارا براي روز مبادا نگه مي داريم(مثل ساخت بي سيم هايي كه قابليت تغيير فركانس درهر2ثانيه رادارند ايران واسرائيل تقريبا همزمان ساختند) اين درزمينه مسائل الكترونيك ورادار درمورد ساخت قطعات مكانيكي :ايران دراسفراين يكي ازبزرگترين مراكز توليد انواع ورق وآلياژهاي پيشرفته نظامي وغيرنظامي راايجادكرده كه تقريبا تمام نيازهاي نظامي مارا پوشش مي دهد دركنار اين مسئله پبشرفته ترين ماشين هاي ساخت قطعه (CNC)درصنايع نظامي وغير نظامي ما(درصورت نياز آنها هم درصنايع نظامي فعال مي شوند)وجوددارد كه انواع قطعات پيشرفته را مي سازند.دركنار اين پيشرفت ها ضعف هاي موجود با خريدهاي آشكار وپنهان جبران مي گردند مثل: خريد تور ام1-GPS JAMMERها-ميگ هاي 31-سوخو هاي 27 و30- اس300وخيلي چيزهاي ديگه كه من وشما شايدتا10 سال ديگه هم درجريان قرارنگيريم. آقاي گلدن كراون آمريكا اگر مي دانست 10برابر جنگ با عراق درايران تلفات مي دهد وبه اهدافش مي رسد مطمئن باش تا حالا 10 دفعه به ايران حمله كرده بود ولي باتوجه به هوشياري وبرنامه ريزي ايراني ها درتمام نقاط قوت وضعف طرفين وآناليز 30-4-درصدي آنها ازتوان ما به نتايجي رسيده اند كه جنگ با ايران را براي آمريكا تقريبا غير ممكن مي سازد. آقاي گلدن كراون انتقال بحث به سايت Aerospacetalk كه تقريبا 2 روزه مشكل داره نشانه ضعف شماست اگر اينطور نيست بحث را درهمين جا ادامه داده جواب بشنويد و جواب بدهيد!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوست من بنده به اونجا انتقال دادم چون در اون سایت تعداد زیادی متخصص از نیروی هوایی ایران بگیرید تا از امریکا و انگلیس و..داریم....... مقاله اونجا بازه و بنده هر روز جواب دوستان رو میدم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.