Parviz

موشك هاي مدرن

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

دوستان درود بر شما با رجوع به آدرس زير ميتوانيد ويدئوئي در باره موشكهاي مدرن (در هشت بخش ) را ملاحظه فرمائيد ، جهت پيگيري صحيح گفتار روي ويدئو ها ترتيب شماره گذاري شده ( از 1 تا 8 ) را رعايت كنيد ، اميد وارم با توجه به سرعت اينتر نت در كشورمان براي ديدن و احتمالا دانلود ويدئو ها موهاي سرتان را نكنيد ! http://www.esnips.com/web/ParvizVideos?docsPage=1#files

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا پرويز لطفا فايل ها رو كانورت كنين و با فرمت avi اونها رو تو سايت ها قرار بدين كه براي همه قابل مشاهده باشه. من با اينكه خودم از adsl 512 k استفاده مي كنم كه تو ايران سرعت نسبتا بالايي محسوب ميشه نتونستم درست و حسابي اينها رو تماشا كنم. لطفا تو انتخاب مطالبتون كمي هم به محدوديت هاي اعضا توجه كنين

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مگه شما در اداره به سر می بری؟ بالای 128 وزارت اشاد احازه نمی ده بعد شما 512!!!حوشا به حالت ای دوست!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بايد بعرض دوستان برسانم كه اتفاقا من اين كليپ ها رو با فرم DivX آپلود كردم ولي سليت مربوطه اينها رو بطور اتوماتيك به FLV تبديل ميكنه كه اين حتي از DivX هم كوچكتره ، بنا براين توجه داشته باشيد كه فايل هائي كه دانلود ميكنيد احتمالا FLV هستند ، پيشنهاد ميكنم دوستان براي ديدن انواع ويدئو ها حتا ويدئوهاي نيمه دانلود شده از VLC media player استفاده كنند ، اين نمايش دهنده تمام فرم هاي شناخته شده را نمايش ميده ، محدوديت هاي دوستان را خوب خبر دارم و از اين بابت متاسفم و هميشه اين تنگنا ها رو در نظر دارم .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

مگه شما در اداره به سر می بری؟

بالای 128 وزارت اشاد احازه نمی ده بعد شما 512!!!حوشا به حالت ای دوست!

نه عزيز من تو تبريز زندگي مي كنم. اينجا دو تا شركت هست كه اينترنت با سرعت 512 اراپه ميدن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
رابطه ارشاد با سرعت اينتر نت !!! كاش دوربيني بود كه ميشد باهاش محتويات كاسه سر آفراد رو هم ديد و يا حد اقل جنس محتويات رو فهميد ! البته اگر بوش مشمعز كننده نباشه .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.