sadeq

نتيجه جنگ روسيه و گرجستان

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

يعني واقعا ايران كاري موضعي نكرد؟هيچي؟اين يه فرصت طلاييه.
آه خداي من!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ببخشيد توقع داريد ايران چيكار كنه؟
كار موضعي؟ :|

من نميدونم ولي حداقلش ميتونست از روسيه حمايتي بكنه كه دل كرملين رو بدست بياره ما كه هيچوقت با گرجستان(واقعا)رفيق نمي شيم چون آمريكا اجازه نمي ده اونم واسه ما به آمريكا پشت نمي كنه حداقل با روسيه باشيم البته نه وابسته؛ دوست باشيم كه تو سياست علم و... بيشتر با ما باشه با اين حال مستقيم هم نزنيم تو برجك گرجستان.
مثلا سخنگوي وزارت خارجه بگه :بهتر بود گرجستان به مردم اجازه تصميم گيري بده .
اين كلي آب مي خوره.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ايران نبايد دخالت كنه يا از كسي دفاع كنه .. فقط رييس جمهور دو روز پيش گفت كشورهاي استكبار با جنگ راه انداختن نميتوانند محبوبيت مردم رو به دست بيارن همين. در ضمن شايد در آينده نزديك روسيه و آمريكا يواشكي عليه ايران به توافق برسن :| خبرش به گوشتون ميرسه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
البته موقع خوبي براي تست هواپيماي جنگي بود طوري كه به راحتي ظرف 3 روز جنگ 10 فروند سوخو 25 سقوط كرد نوعي كه شپاه به طور زياد از آن استفاده مي كند و :| :!: icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

يعني واقعا ايران كاري موضعي نكرد؟هيچي؟اين يه فرصت طلاييه.
آه خداي من!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ببخشيد توقع داريد ايران چيكار كنه؟
كار موضعي؟ icon_cool

من نميدونم ولي حداقلش ميتونست از روسيه حمايتي بكنه كه دل كرملين رو بدست بياره ما كه هيچوقت با گرجستان(واقعا)رفيق نمي شيم چون آمريكا اجازه نمي ده اونم واسه ما به آمريكا پشت نمي كنه حداقل با روسيه باشيم البته نه وابسته؛ دوست باشيم كه تو سياست علم و... بيشتر با ما باشه با اين حال مستقيم هم نزنيم تو برجك گرجستان.
مثلا سخنگوي وزارت خارجه بگه :بهتر بود گرجستان به مردم اجازه تصميم گيري بده .
اين كلي آب مي خوره.

حرفي كه شما مي زني خيلي خوبه ولي آيا به عملي بودنش فكر كردي؟
مردم اوستيا خودشون رو ايراني مي دونن و با ما هم نژادن بعد مياي مي گي ما بريم از روسيه طرفداري كنيم؟
البته خوب مي شه اگر از روسيه دفاع كنيم و جنگ رو بندازيم گردن گرجستاني ديوانه ولي آمريكايي ها نمي ذارن يه وقتم ديدي اين روساي نامرد دست به يكي كردن بعد اين وسط ايران ضايع شد! :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظر من هيچ وقت روسيه ايران رو به خاطر گرجستان نميفروشه ولي اين به اين معني نيست كه به هيچ قيمتي نفروشه مطمپنا ايران قيمتش بيشتر از اين حرفاست و ارزش ايران براي روسيه برابر تمام كشور هاي همسايه غربيشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من فكر می كنم جنگ روسیه و گرجستان زمینه شروع جنگهای دیگری در دنیا از این دست باشه... در نقاط مختلفی از دنیا زمزمه هایی از درگیری به گوش میرسه: -سوریه و اسراییل -ایران و آمریكا و اسراییل -كره شمالی و كره جنوبی -ونزوئلا و آمریكا -ارمنستان و آذر بایجان می بینین در عمده این درگیریها ما ذینفع هستیم و خود به خود برای ما دااری عواقب هست یك نیرویی به من میگه كه هم آمریكا و هم روسیه به این نتیجه رسیدن كه باید قید پیشبرد كارها با دولتهای دست نشانده رو بزنن و خودشون وارد عمل بشن یعنی عملا" تئوریهای قبلیشون مبنی بر استفاده از متحدین بوده زیر سئوال رفته برخورد آمریكا با عراق برخورد مستقیم روسیه با گرجستان و یا برخورد احتمالی آمریكا با ایران از مهمترین نشانه های این تئوری جدید هست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برخورد مستقیم روسیه با گرجستان=برخورد آمریكا با عراق یا برخورد احتمالی آمریكا با ایران=؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.