sadeq

نتيجه جنگ روسيه و گرجستان

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

من ميخوام نظر تون رو در مورد ادامه جنگ و نتيجه احتمالي بدونم آيا اين جنگ به جنگ جهاني تبديل ميشه ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
صادق جان جنگ جهاني ربطي به بمب اتم نداره كافيه الان كشوري مثل اوكراين دست به تحريك روسيه بزنه مثلا" يكي از ناوهاي روسيه رو به طور اتفاقي در درياي سياه بزنه مطمئنا" روسها بيكار نميشينن و تماشا كنن و از طرفي هم اگه روسها بخواهن به اوكراين تعرض بكنن مطمئنا" اينجا ناتو ساكت نميشينه همه ي اين معادلات به احتمالات آينده ربط داره بايد منتظر بود و ديد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شروع جنگ ميتونه مثل برداشتن يه قطعه كوچيك از يه سيستم باشه كه باعث ميشه سيستم از كار بيفته وهمينطور يه درگيري كوچيك ممكنه تموم دنيا رو به هم بريزه!!!! icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان نتيجه مشخص شد . به گفته مدودف وي نيروهايش را از گرجستان خارج مي كند. ولي بالاخره موضع ايران چي شد؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حالا كه نتيجه جنگ به ظاهر مشخص شد . مي تونيم در مورد باجهايي كه روسيه از غرب گرفت صحبت كنيم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقايون من يه مدتي از اخبار دور بودم. ممكنه علت اين در گيري ها رو بيان كنيد؟ ممنون

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چي؟ جنگ تموم شد؟ فكر نكنما! لطفا يه نفر توضيح بده ببينيم چي شده.الان داشتم تو اخبار گرجستان رو ميديدم. ملت تو تفليس به حمايت از ارتششون جمع شده بودن و يه سري هاشون گريه ميكردن. من كه دلم سوخت. :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به همين راحتي روسيه گرجستانو شكست داد.. با ابر قدرت ها نميشه در افتاد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ایران قطعا" به دلیل رابطه خوب گرجستان با اسراییل و نقشش در خط لوله باكو تفلیس جیحان از این موضوع خوشحال هست ضمن اینكه آمریكا و اروپا هم با روسیه وارد درگیری پنهان شدن و توافق و تفاهم بین اونها كمتر میشه...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نه اروپا نه آمريكا و اسراييل و گرجستان توقع نداشتن كه روسيهاين چنيني پاسخ بدهد :!: اروپا فهميد كه اگر جنگ ايست نشه گرجستان تميره به عمق درياي روسيه icon_cool خوشم اومد اين آمريكا و اروپا با روسيه شاخ به شاخ شدن الان بايد ببينيم ايران چطورى استفاده ميكنه از اين وضعيت :| حالا روسيه بايد به دشمن دشمنانش بيشتر توجه كنه زيرا دشمن ما دشمن روسيه هم هست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
يعني واقعا ايران كاري موضعي نكرد؟هيچي؟اين يه فرصت طلاييه. آه خداي من!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من فكر كنم حداقل از نظر اقتصادي قيمت گازشو بيشتر كنه چون تو اخبار شنيدم شيرايه گازشو بسته

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

يعني واقعا ايران كاري موضعي نكرد؟هيچي؟اين يه فرصت طلاييه.
آه خداي من!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ببخشيد توقع داريد ايران چيكار كنه؟
كار موضعي؟ :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.