EMPEROR

دشمن دوم ما مسلمانان و شیعیان چه گروه یا کشوری است؟

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

بد ترین دشمن مسلمان و بخصوص شیعیان جهل و نادانی است ما باید با کسب علم با این دشمن کثیف مبارزه کنیم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تایپیک جالبیه
من دیدم دوستان به عنوان تایپیک که سوال از دشمن دوم هست توجه نکردند و همش گفتند دشمن اصلی اینه یااونه
من از خودم نمیگم از پیامبر و قرآن مدرک می آورم
1- پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله: اعدی عدوک نفسک التی بین جنبیک - دشمن ترین دشمنانت نفس (اماره) توست که بین دو پهلویت است

2-المائدة : 82 لَتَجِدَنَّ أَشَدَّ النَّاسِ عَداوَةً لِلَّذينَ آمَنُوا الْيَهُودَ وَ الَّذينَ أَشْرَكُوا وَ لَتَجِدَنَّ أَقْرَبَهُمْ مَوَدَّةً لِلَّذينَ آمَنُوا الَّذينَ قالُوا إِنَّا نَصارى ذلِكَ بِأَنَّ مِنْهُمْ قِسِّيسينَ وَ رُهْباناً وَ أَنَّهُمْ لا يَسْتَكْبِرُونَ

بطور مسلّم، دشمنترين مردم نسبت به مؤمنان را، يهود و مشركان خواهى يافت و نزديكترين دوستان به مؤمنان را كسانى مىيابى كه مىگويند: «ما نصارى هستيم» اين بخاطر آن است كه در ميان آنها، افرادى عالم و تارك دنيا هستند و آنها (در برابر حق) تكبّر نمىورزند. (82)

3-شیطان: سوره یس ٥٩)أَلَمْ أَعْهَدْ إِلَيْكُمْ يَا بَنِي آدَمَ أَنْ لا تَعْبُدُوا الشَّيْطَانَ إِنَّهُ لَكُمْ عَدُوٌّ مُبِينٌ

4- وهابیها همان ناصبیان زمان اهل البیت هستند و دشمن اهل البیت و شیعیان هستند و کشتن شیعیان را ثواب می دانند
روایات مربوط به ناصبیان :
- پيامبر (ص) فرمود: "الا و من مات علي بغض آل محمد مات كافراً" هر كسي بر بغض آل محمد (ص) بميرد كافر از دنيا رفته است، و بوي بهشت به مشامش نمي رسد.[7]
2- پيامبر (ص) فرمود: "علي خير البشر من ابي فقد كفر" علي بهترين بشر است هر كس ابا نمايد و قبول نكند كافر است.[8]
ناصبي دو تا معني دارد.
1- معناي لغوي كه عبارت است از تعب و رنج، بزحمت انداختن، كوشش نمودن (اذا فرغت فانصب همٌّ ناصِبٌ) يعني غم بارنج، عيش ناصب زندگي با مشقت.[9]
2- معناي اصطلاحي، به كساني ناصبي گفته مي شود كه دشمني با اهل بيت ـ عليهم السلام ـ دارند، و يا به آنان دشنام دهد، و يا به يكي از ائمه ـ عليهم السلام ـ دوازدهگانه شيعه دشمني، و يا دشنام دهد،[10] اين اصطلاح دوم برگرفته از روايات خود اهلبيت ـ عليهم السلام ـ [11] مي باشد كه به چند روايت به عنوان نمونه اشاره مي كنيم:
1- ابي بصير از امام صادق ـ عليه السلام ـ نقل مي كند كه حضرت فرمود: "مُدمِنُ الخمر كعابد و تن، و الناصب لآل محمد شرٌّ منه" شراب خوار مانند بت پرست است و دشمني با آل محمد (ص) بدتر از شراب خوار است.[12]
2- از امام باقر ـ عليه السلام ـ سؤال شد كه آيا زن مؤمنه شيعه مي تواند با ناصبي ازدواج كند فرمود: "لا لانّ الناصب كافرٌ"[13] فرمود: نه، چون ناصبي كافر است.
3- در روايت ديگر مي خوانيم "ان اللَّه تعالي لم يخلق خلقاً انجس من الكلب و ان الناصب لنا اهل البيت لا نجس منه"[14] براستي كه خداوند نجس تر از سگ نيافريد، دشمن اهلبيت از سگ بدتر است. از اين سه روايت بخوبي استفاده مي شود كه مراد از ناصبي دشمن اهلبيت ـ عليهم السلام ـ مي باشد، ضمناً استفاده مي شود كه آنها نجسند و كافر، و زن مسلمان نمي تواند با آنها ازدواج كند.
شيعيان آيا اهل سنت را ناصبي مي دانند؟
بايد گفت: خير شيعيان اهل سنت را ناصبي نمي دانند چرا كه اولاً اكثريت اهل سنت (غير از ناصبي ها) محبت اهلبيت را لازم مي دانند (طبق نص قرآن و روايات خود آنها كه قبلاً اشاره شد، و شافعي يكي از سران چهار مذهب عامه افتخارش اين است "ان كان رفضاً حب آل محمد فليشهد الثقلان اني رافض"[15] اگر دوستي اهلبيت نشانه رافضي بودن است، جن و انس شهادت دهند كه من رافضي "و محب اهلبيت) هستم و ثانياً خود اهل سنت دشمن و مبغض اهلبيت را كافر مي دانند كه قبلاً نقل شد، آنگاه چگونه مي توان گفت آنها ناصبي مي باشند و ثالثاً ناصبي ها چنانكه گفته شد، نجس، ذبيحه آنها حرام، و ازدواج با آنها جائز نيست، اما اهل سنت را هيچ عالم شيعي چنين فتواي درباره آنها نداده است، بلكه در رساله ها تصريح به حليت ذبيحه آنها، جواز ازدواج به آنها، و... شده است و حتي همه علماي شيعه نماز بر جنازه مسلمان را واجب، و دفن و كفن ميت مسلمان را لازم مي دانند.[16]

منابع بند 4:
[7] . كشاف (پيشين) ج4، ص221.
[8] . علاء الدين علي المتقي، الهندي، كنزل العمال في سنن الاقوال و الافعال (مؤسسة الرسالة، بيروت، 1405 ه 1915م) ج11، ص610.
[9] . محمد راغب اصفهاني، المفردات في غريب القرآن (دفتر نشر الكتاب چاپ دوم، 1404) ص494. كلمه نصب و خليل بن احمد، ترتيب كتاب العين (مؤسسة نشر اسلامي جامعه مدرسين، چاپ اول، 1414) ص807 كلمه نصب.
[10] . رساله توضيح المسائل مراجع عظام، بحث كفر و اقسام آن، و عروة الوثقي، سيد يزدي، ج1، بحث كفر (از بحث نجاسات) در بعضي رساله ها مساله 117 - بعضي 113 - بعضي 111.
[11] . بعضي از لغويين نواصب را معني نموده، "گروهي كه با امير المؤمنين دشمني دارد"، ظاهراً بر گرفته از روايات باشد، احمد سياح - فرهنگ جامع عربي فارسي (كتابفروشي اسلام)، چاپ هشتم، ج4، ص270، ماده نصب.
[12] . محمد بن الحسن الحر العاملي، وسائل الشيعه (دار احياء التراث، لبنان) ج18، ص559، ح12.
[13] . همان، باب 10، من ابواب ما يحرم من النكاح، حديث 15.
[14] . همان، ج1، ص159، ح5.
[15] . سلطان الواعظين، شبهاي پيشاور (دار الكتب الاسلامية، سي و هفتم، 1376) ص64.
[16] . رساله علميه تمام مراجع، بحث نماز بر ميت.

خوب درجمع بندی به این نتیجه میرسیم که از نظر قرآن و روایات دشمن اول ما خود ما می باشد که باعث بدبختی و شقاوت ابدی ما می شود
از بین غیر انسان دشمن بعدی شیطان و از بین انسانها دو گروه یهود و ناصبیان (وهابیهای الان ) می باشند -یهود دربین ادیان و وهابیها درداخل همین دین -دشمنی یهود ریشه دارتر است و بنا به اسناد و مدارک ریشه تشکیل گروههای افراطی ضد شیعه هم همین یهود می باشند (درزمان ما)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]ببخشین منظورتون از وهابیون کیست؟؟؟[/quote]
ویکی پدیا:
وهابیت دیدگاه جدیدی در مذهب سنی حنبلی است که بنیان‌گذار آن محمد بن عبدالوهاب[۱] (۱۰۸۲-۱۱۷۰ ه.خ، ۱۱۱۵-۱۲۰۶ ه.ق، ۱۷۰۳-۱۷۹۱ میلادی) از علمای سنی عربستان سعودی است. وی خود پیرو ابن تیمیه بود و با ایدئولوژی‌های شیعه و تصوف آن زمان به مخالفت برخاست. وی تنها به حدیث و قرآن اعتقاد داشت و واسطه کردن شخص و بندگان خدا را کفر به خدا و شرک مطلق می‌دانست.[نیازمند منبع]

ابن تيميه در سال 1263 ميلادى در حران از شهرهاى تركيه كنونى به دنيا آمد و در سال 1328 ميلادى وفات يافت.

ابن تيميه، 1308 ميلادى و ابن قيم جوزى ، 1350 و محمد بن عبدالوهاب، 1791 ميلادى، هرگونه تصوير و مجسمه را به طور مطلق، حرام اعلام كرده بودند و بر اين اساس بود كه وهابى ها در سال 1816 ضريح و گنبد حرم حسین بن علی را تخريب و بيش از پنج هزار نفر را قتل عام كردند و در سال 1926 نيز وهابى ها، مقبره هاى بقيع را در مدينه از بين بردند.
بن تيميه مى گويد: كسانى كه به دين اسلام پايبند نيستند، دودسته اند:

يا كافرند يا منافق و مردم پس از هجرت پيامبر (ص) تاكنون سه طبقه هستند: «مؤمن، منافق وكافر». سپس او خون غيرمومن (منافق و كافر) را حلال شمرده و حتى در اين راه دسته ديگرى از مسلمانان مانند شيعيان دوازده امامى را كه از شيوه و روش فهم او از اسلام پيروى نمى كنند، نيز در زمره منافقان و كافران قرار مى دهد.

ابن تيميه از نظر شرعى، قتل و سلب و اغتصاب و مصادره اموال و آزار زنان و كودكان و... را حلال اعلام مى كند. اما در مورد مسلمانان مانند شيعه بر حسب ابن تيميه، كفر آنها بزرگتر و گناه آنها عظيمتر از كفار اصلى است و بنابراين مجازات آنها هم شديدتر از مجازات كفار اصلى است.
لعنت خدا بر این دشمن خدا
اکنون عربستان سعودی دراختیار وهابیان ملعون است

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اصلی ترین دشمن ما عدم اتحاد است و چسبیدن به موضو ع های حاشیه ای اصل رو رها کردند وفرع رو چسبیدن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name="namix"]ببخشین پس رافظین کدوم گروه هستند؟
------------------------------------------------------------------
بصورت خلاصه

اتهام وهابی ها به شیعیان انها میگویند که شیعه معتقد است که جبرئیل در ابلاغ وحی خیانت کرده وبه جای حضرت علی وحی را به حضرت محمد رسانده و شیعه بعد از اتمام نماز سه مرتبه دستها رو بالا می برد وصورت را درجهت روبرو راست و چپ برمیگرداند و میگوند جبرئیل خیانت کرد و به شیعه لقب رافضی می دهند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]ببخشین پس رافظین کدوم گروه هستند؟[/quote]

رافضی نسبتی است که در زمان امام صادق علیه السلام دشمنان اهل البیت و خلفاء جور به شیعیان دادند و ائمه ما را امام الروافض نامیدند - رافضی به معنی ترک کننده است و منظور دشمنان این بود که بدلیل اختلاف زیاد شیعه و اعتقاداتش با اهل سنت- شیعه از دین خارج شده است- وقتی این اسم به گوش امام صادق علیه السلام رسید ایشان دقیقا عکس این مطلب را به شیعیان تفسیر کردند و فرمودند شما باطل را رها کرده و به سمت حق درآمده اید- سنیان متعصب و ناصبی اکنون هم به پیروی از پدران گمراهشان شیعیان را رافضی میخوانند- اما الازهر چند دهه قبل پس از مشاهده آثار علما ما ومباحثات طولانی شیعه را جزو فرق مسلمان میداند(ببین شیعهما چقدر مظلوم است)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اصلی ترین دشمن ما عدم اتحاد است و چسبیدن به موضو ع های حاشیه ای اصل رو رها کردند وفرع رو چسبیدن[/quote]

شعار ما وحدت شیعه و سنی است و نه اتحاد- در اتحاد باید یکی شد که این تا زمان قیام امام زمان که به اعتقاد شیعیان مذهب همان شیعه خواهد شد- رخ نخواهد داد - اما وحدت با وجود اختلاف در برخی موارد بدلیل اصول مشترک مثل توحید و قرآن ممکن است و باید درمقابل دشمنان مسلمین ایستاد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظر من شما یا انگلیس برمیداشتین یا وهابیت چون وهابیت رو انگلیسی ها ساختن انگلیس هم دوست امریکاست امریکا هم سگ اسرائیل
والا به نظر من ما با وهابیت بیشتر مشکل داریم تا با این کشور ها اخه این ها به امریکا نفت میفروشن امریکا هم به اسرائیل کمک میکند و باز وهابیت به اسرائیل کمک میکند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
من به انگلیس کثیف رای دادم چون هم و.هابیت هم این قوم کثیف(قوم صهیون) ولده کثیف اینها هستن و خواهند بود

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خب ما داریم یجوری به اینا همین لقب رو میدیم وهابی اونا هم حق دارن اصلا مدیران محترم باید تاپیک رو قفل کنند این چه تاپیکیه اصلا نباید درست میشد اینجا سایت نظامیه نه منحرفی icon_rolleyes :mrgreen: :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مسلما انگلیس اصلی ترین و فرعی ترین دشمن همه ی مسلموناست چه شیعه و چه سنی
شدیدا استادانه بذر تفرقه می کاره بین مردم و و خوب هم بلده
و استادانه فرقه های عجیب و غریب از دل ادیان در میاره
وهابیت زاده ی کدوم بدبختیه و با هدایت کیا به اینجا رسیده
بابیت و بهاییت زاده ی کیان؟
همش آخرش به انگلیس ختم میشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.