EMPEROR

دشمن دوم ما مسلمانان و شیعیان چه گروه یا کشوری است؟

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

وهابی ها کم بودند حال پروژه دیگر توسط مفتی سنی ها شروع شده , عرض کردم که باید اول عامل اصلی را بهتر بشناسیم - باز هم دوستان در جواب میگویند دشمن اصلی خودمان هستیمConfused

و

یا خبر زیر را مطالعه کنید و از خودتان سئوال کنید چه کشوری سعودیها را به قدرت رساند ( باز هم میگویید مشکل از خودمان است Mr. Green )

فکر می کنم منظور از خودمان تمام مسلمانان اعم از شیعه یا سنی هستند قبلا هم عرض کردم پروسه بیداری مسلمین و رهایی از جهل و خرافات راهی طولانی است همین اختلافات کنونی بین شیعیان و اهل تسنن نتیجه همین جهالت است.
آتش این اختلاف تنها به خود مسلمانان ضربه می زند . متاسفانه در بسیاری از اوقات بر خلاف ژست هایی که روشنفکران و عالمان دینی از هر دو گروه شیعه و سنی مبنی بر حفظ وحدت می گیرند ما شاهد دامن زدن ایشان به این اختلافات هستیم وقتی که اینها از این کارها انجام می دهند دیگر چه انتظاری از فرد عامی باید داشت. :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دشمن هركس حماقت اوست
امام علي ع

خداییش کم آوردم - خوب دوستان بعد از پیدا کردن دشمن اول که خودمان هستیم دشمن دوم ما مسلمانان و شیعیان کیست ؟ ( عنوان تاپیک را هم عوض کردم ) حواهشا دوستان نگویند که باز خودمان هستیم چون این بار باید به عقل همه ما شک کرد :lol:

سینای عزیز کاملا درست میفرمایید من هم متوجه شدم که منظور دوستان از کلمه خودمان ( کج فهمان و نادانان و ... در هر فرقه است ) متشکرم از اشاره صحیح شما

موفق باشید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چی بگم امپرور جان. دشمن اول رو که یه اشاره ایی کردیم. در مورد دوم هم باید اول مشخص کنیم ایا واقعا دشمن هستند؟ اگر هستند به چه علت دشمنی وجود دارد؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

چی بگم امپرور جان. دشمن اول رو که یه اشاره ایی کردیم. در مورد دوم هم باید اول مشخص کنیم ایا واقعا دشمن هستند؟ اگر هستند به چه علت دشمنی وجود دارد؟

بسم الله برادر

خدا را شكر كه اين تاپيك را آبكي نميدانيد - بخاطر اينكه ميبينم به نكات خوبي اشاره كرديد.

موفق باشيد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

یهودیان افراطی از ابتدا با ادیان اسلام و مسیحیت مشکل داشته و مسیحیان نیز با یهودیان مشکلات زیادی داشتند و طی چند دوره در اروپا که به دوره یهودی کشی شهره است بسیاری از یهودیان بدست مسیحیان کشته شده یا تبعید گشتند. بعد از گذشت چند قرن و توسط تمام اروپائیان نه فقط انگلیس مشکل یهود و مسیحیت به یهود و اسلام تغییر یافت و مسیحیان خود را از رویارویی با یهود کنار کشیدند. در قرن بیستم شاهد بودیم که دولت استعماری انگلیس سرزمین فلسطین را از امپراطوری عثمانی طی جنگ جهانی اول گرفت و آنرا به مدت سه دهه در اشغال خود داشت تا اینکه سرانجام با حمایتهای صورت گرفته از یهودیان صهیونیست و آغاز مهاجرت انبوه یهودیان با وعده های ارض موعود و زندگی بهتر و ... این دولت از فلسطین خارج و کنترل آنرا به صهیونیستها سپرد. در واقع اسرائیل ساخت دست انگلیس است که بعد از تشکیل بنابه افول قدرت انگلیس با خواست سران یهود به سوی آمریکای در حال قدرت گیری تمایل یافت و تا به امروز ظاهرا به مهره ای برای آمریکا و در باطن به اداره کننده خود آمریکا تبدیل شده است!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان کم و بیشبحث را مطالعه کردم من این نتیجه را از رای های شما می گیرم !!!! انگلستان 70% صهیو نیسم 30% تعجب نکنید و نتیجه آخر صهیونیست بین الملل : 100% آره دوستان این نتیجه گیری من است !!! این قدر در باره وهابیون بحث و جدل نکنید !!! این ها همانند ابزار دست صهیونیست بین الملل است!!! انگلستان پدر این صهیونیست است و به قول بزرگان از انگلیس کثیف تر خود اوست !!!!! انگلیس تاسیس کرد و همایت کرد و مخفی شد و حال آمریکا و اسراییل آشکارا حمایت می کنند !!! و اگر در ایران صفارت انگلیس هست دلیل آن نیز همین است !!! انگلیس روباهیست که چهره آن برای جهان هنوز مشخص نشده است !!! وما نمی توانیم بدون مدارک مستند همانند تصخیر لانه جاسوسی آمریکا ، سفارت انگلیس را تعطیل کنیم!!!! دوستان سعی کنند دشمن واقعی را بشناسند و ترفند های آنان را خنثی کنند!!! وسلام

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام به تمامی دوستان و سروران گرامی
با تشکر از امپراتور عزیز از بابت ایجاد این تاپیک ارزشمند.
متاسفانه به دلیل مشکلات و کمبود وقت نتوانستم تمامی مطالب را بخوانم. البته چکیده ای از کل مطلب را مطالعه کردم.
تمامی گزینه هایی که به عنوان دشمن اصلی ما عنوان شده هر کدام در مقطعی از زمان نهایت کمال دشمنی را در حق ما بجا آورده و در این موضوع هیچ شکی نیست ولی بهتر است به این موضوع به صورت نگاه کنید که اینها همگی دست های شیطان هستند از آستین های مختلف بیرون می آیند و دلیل تشابه رفتارشان هم دقیقا همین مطلب است. در واقع اگر به دنبال دشمن واقعی می گردید بنده به شما شیطان را معرفی می کنم. شیطان دشمنی بسیار عجیب است، دشمنی که بزرگترین نقطه قوتش این است که اکثر ما فکر می کنیم که فقط در نقش وسوسه کننده ظاهر می شود در صورتی که این فقط قسمتی از حقیقت وجودی این موجود رانده شده است. این موجود که از آتش آفریده شده و در تمام طول تاریخ به آتش افروزی بین فرزندان آدم مشغول بوده هر از گاهی دست نامبارکش را از آستین یکی از پیروانش بیرون می آورد. پیروانی که دانسته و یا ندانسته پیرو خط شیطان هستند و در مسیر شیطان حرکت می کنند و با دشمنان شیطان که در واقع اولیای خدا و پیروانشان هستند با تمام قوا می جنگند. این آستین ها را در طول تاریخ تحت عناوینی مانند: فراماسون ها، صهیونیست ها، وهابیون و ..... دیده اید. به یاد داشته باشید که خداوند در قرآن فرموده که: الشیطان انه لکم عدو مبین(بدرستی که شیطان از برای شما دشمن آشکاریست. آیه 168 سوره بقره)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با يك نگاه ساده و اجمالي به نظر سنجي بالا ميتوان دريافت سطح شعور و عمق بينش سياسي عزيزان حاضر در اين تايپيك چقدر بالاست.
من از اينكه با شما هستم بسيار خوشحالم.
در مورد مطلب مورد بحث هم در ادامه انشاالله پستي اراعه خواهم داد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بزرگترين دشمنان ما به طور خاص وهابي هاي جنايتكار و خونخوار هستند كه دشمن قسم خورده و خطرناك شيعيان هستند و بايد به فكر ريشه كن كردن نسل و تبار آنها بود و به دنبال آن صهيونيست ها كه دشمن عام مردم جهان هستند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگر از اين گروه بخوام انتخاب كنم بايد بگم پير استعمار انگليس دشمن دوم ما هست.

چرا كه اين گروهك ها از دامان همين انگليس پرورش يافته اند.

ريشه جاي ديگري است . وهابيت فقط يه شاخه بيشتر نيست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حلقه اشک در چشمانم تصویر خاک سرد مزارت را کدر کرده

و دلم هنوز باور ندارد که این خاکها

تو را از من پنهان کرده اند

دلم گرفته

حلقه اشکم شکسته شد

چشمانم را بستم و با یاد خاطراتت گریه کردم

و وقتی چشمانم را باز کردم

همه چیز واضح بود

من بودم و مزار تو و سکوت سرد گورستان

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=red]تاپیک باز شده و پستهای نامربوط حذف شد.

کاربران محترم سعی در حفظ نظم و رویه مبحث کرده و از بیان سخنان نامربوط جدا خودداری کنند.[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اين وهابيون از آدمي مثل عمر پيروي مي كنند كه يه طناب رو براي حاكم بصره فرستاد و گفت هر عجمي رو كه قدش از اين طناب بلند تر گردنش بزن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دشمن شناسی یکی از مهمترین مقوله هاست که متاسفانه کمتر به اون میپردازیم. بهترین منبع در این زمینه به نظر من قرآنهست. به نظر شما چرا یک سوم آیات قرآن در مورد بنی اسراییل و یهود نازل شده؟ قاعدتا بی حکمت نیست و جواب رو میتونیم در سوره مایده پیدا کرد :

[size=18][b](که همانا دشمن ترین گروه نسبت به مومنان را یهود خواهی یافت)[/size][/b]

به نظر من نه تنها دشمن مسلمونها بلکه بزرگترین دشمن بشریت یهود یا به عبارتی صهیونیستها هستند. فقط کافیه یک کم در مورد اینها تحقیق بکنید تا مطلب دستتون بیاد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.