joker

نرم افزار محاسباتي در طراحي هواپيما Advanced Aircraft Analysis

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

نرم افزار Advanced Aircraft Analysis به قول خودشون AAA
نرم افزاريه كه محاسبات كاملي براي طراحي بدنه هواپيما ها داره و كلي دنگ و فنگ ( من از فرمولهاش چيزي سر در نياوردم چون كار من نبود )
معرفيش ميكنم شايد ..........
تصویر
به قول خودشون توي صنايع هوائي 45 تا كشور داره كار ميكنه ( البته تهران هم يكيشون هست )
is installed in over 45 countries and is used by major aeronautical engineering universities, aircraft manufacturers, and military organizations worldwide.

يه چندتائي عكس از محيط نرم افزار
تصویر
تصویر
و.... ما بقي اطلاعات تكميلي از روي خود سايتش

لينك بخش مربوط به AAA
البته چندتائي نرم افزار تخصصي ديگه هم داره كه براي اهالي هوافضا خالي از لطف نيست

ليست نرم افزارهاي موجود در اين سايت

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جوكر جان ميشه توضيح بدي كه چه كاربردهاي داره و چه چيزهاي رو محاسبه ميكنه در ضمن اگر ميتوني لطف كن چندتا منبع اينترنتي همم بذاري ممنون ميشم icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

جوكر جان ميشه توضيح بدي كه چه كاربردهاي داره و چه چيزهاي رو محاسبه ميكنه
در ضمن اگر ميتوني لطف كن چندتا منبع اينترنتي همم بذاري ممنون ميشم
icon_question

هرمدل محاسبه كه براي طراحي بدنه هواپيما بكار ميره ... فشار باد ،شتاب و.... من رشته ام نيست متاسفانه از فرمولهاي اين نرم افزار چيزي سردرنميارم
چند سال پيش يك نسخه ازش را از تهران اورده بودن "هسا"ي اصفهان .. دادن قفلشو بشكنم ، از اون موقع يادم بود كه يه همچين نرم افزاري هم هست... تاپيك شفق را داشتم ميخوندم يادش افتادم گفتم بزنم تو سايت بروبچ اينكاره باش حال كنن...
در مورد منبع اينترنتي ! لينكهاش كه هست چي بزارم ديگه icon_cheesygrin
لينك دانلود اگه منظورتون هست روي سايتشو نگشتم... اگه از اونجا نتونستيد دانلود كنيد بگيد قاطي ارشيوم بگردم اگه تاحالا سي ديش فاسد نشده باشه ! icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با عرض سلام خدمت دوستان از لينك زير مي توانيد نسخه ي كامل اين نرم افزار را دانلود كنيد: http://rapidshare.com/files/147374907/Advanced.Aircraft.Analysis.2.5.rar (حجم 20 مگا بايت) منبع: http://takdownload.ir/2708/advanced-aircraft-analysis-25/ اين اولين پست من در اين وبسايت بود! icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.