worior

مسابقه اين تصوير چيست و چكار ميكند

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

خوب این یکی ساده است ولی باید اطلاعاتش رو بریز ید بیرون :

البته دوتا گذاشتم این دفعه

[align=center]تصویر[/align]

این رو باید برد و کلاهکش رو بنویسید

عکسها به گالری سایت انتقال یافتند .

Babakim1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عکس دوم مربوط به موشک کوتاه برد Lance با قابلیت حمل کلاهک اتمی است . بردش هم فکر کنم بین 5 تا 125 کیلومتر باشه .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
پس اولی چی شد عجیب بود نه قدرت کلاهک لنس 10 کیلوتن اعلام شده icon_wink :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برادر اخه چرا عکس مغرضانه می زاری! :lol: حالا که اینطور شد من هم یک مسابقه می زارم همه کف کنند! ولی از عکس های بهتری استفاده می کنم!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

برادر اخه چرا عکس مغرضانه می زاری! icon_wink حالا که اینطور شد من هم یک مسابقه می زارم همه کف کنند! ولی از عکس های بهتری استفاده می کنم!

برادر عزیز اینکه چرا من این عکسها رو گزاشتم که مشخصه بخاطر بالا رفتن اطلاعات عمومی و خوب یک کم شورش در اومد چون بابک همه رو بلد بود گفتیم ببینیم تا چقدر بلده شما هم عکسهاتو همینجا بذار مطمئن باش بابک همه رو جواب میده اما این عکس یکی مونده به آخریه خیلی عجیب بود واقعا نمی دونم چرا اینطوری ساختنش :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب مسابقه من آساونه و جوایزش هم با واریور جان است! نیازی به اطلاعات اضافی نیست و فقط به اسم وسیله مورد نظر هم اشاره بشه قبوله!

تا ساعت 6:10 امروز فرصت دارید که جواب بدید در غیر این صورت تصویر از دور مسابقه خارج می شه!

درضمن مورد اولین تصویر شما هم بیشتر به یک موشک هدایت تلویزیون شباهت داره تا هوپیمای کنترل از راه دور! حقیقتا به هیچ چیز که دیدم شبیه نیست! و بیشتر به Drone شبیه تا موشک!
مورد دوم هم موشک MGM-52 Lance با بازده انفجاری 1 تا 100 کیلوتن می باشد! و سرعتش هم 3 ماخ در فاز نهایی است.

با تشکر! :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این هلیکوپتر بدون سرنشین نیرو دریایی امریکاست که اسمش AIR_UAV_MQ-8B اینطوری بهتره جایزه ها رو خودم میبرم :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خیر، این پهباد نیروی دریایی آمریکا و تکاوران دریایی آمریکا معروف به MQ-8 Fire Scout هست! :lol: درضمن این مدلی که من اینجا گذاشتم RQ-8A هست! icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من هنوز تو کف اون هواپیما که اسمش یادم نیافتاد هستم ! :lol:

اسمش چی بود ؟ به قول سعید نوک زبونمه icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
پسر خوب RQ-8A با این متفاوته عکسش رو میزارم ببینی ولی قرار نشد اینطوری بپیچونی قرار بود عکسها ویژه باشن در ضمن اگه میخواهید بدونید اون عکس یکی مونده به اخری چیه تو پست بعدی میگم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
واریور جان بنده که از خودم عکس نمی سازم که! من نمی پیچونم بخدا! :lol: ببین اینم مدرک! [align=center]An RQ-8A Fire Scout takes off at the Webster Field Annex of Naval Air Station Patuxent River in 2005. [/align]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هواپیمای اول Northrop Tacit Blue است که یادم رفته بود . icon_wink

پس تا حالا 8 تا جایزه ! :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من یک سوال بسیار اسون کردم کسی جواب نداد اگر بخواستم یک سوال خطرناک بپرسم چی می شد! بابا هلیکوپتر به اون تابلویی من تعجب می کنم واقعا!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بابک جان خوب بود این پروژه تاکتیک بلو بعدها منجر به جدی شدن ساخت بی2 شد

این یکی خیلی ساده تره

عکس به گالری انتقال یافت .

Babakim1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.