arshya4171

كدام کشور(پايگاه) و چه تجهيزاتي(هوايي و دريايي و زميني)؟؟؟

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

دوستان گرامی
هدف از ايجاد اين تاپيك آشنايي با پايگاههاي هوايي و دريايي و زميني مختلف قدرتهاي بزرگ و كشورهاي ديگر هست

چون يادگيري مستلزم جستجو هست من روش رو بر اين پايه قرار دادم كه اول عكس هوايي يا زميني(با ديد كافي) از پايگاه مورد نظر قرار داده ميشه و بعد دوستان بايد اسم پايگاه و نوع تجهيزات موجود در اون رو بگن
خدا ميدونه كه هدف من چيزي جز آشنايي خودم و ديگر دوستان با نام و قدرت پايگاهها در مناطق مختلف نيست
اميد است دوستان همكاري بفرمايند
براي شروع من دو عكس از سايت گوگل قرار ميدم دوستان لطف كنن بگن مربوط به كدوم كشور و نوع هواپيماهاي موجود چيست؟
[align=center]تصویر[/align]

[align=center]تصویر[/align]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نوع هواپیماها رو میشه گفت اما اسم پایگاه؟! :oops: میدونی چند هزار پایگاه هوایی تو جهان هست؟! :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برای اینکه دوستان بیشتر بتونن به تصاویر نزدیک بشن لینک گوگل رو میزارم http://maps.google.com/maps?ll=69.048132,33.409295&spn=0.005371,0.018239&t=h&z=15&oi=map_misc&ct=api_logo&source=embed http://maps.google.com/maps?ll=37.081587,-76.350941&spn=0.001498,0.00228&t=h&z=18&oi=map_misc&ct=api_logo&source=embed قبول دارم اسم پایگاهش سخته ولی از نوع هواپیما و شرایط محیطی میشه گفت مال کدوم کشوره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من تو عكسها اف 15 اي و بي 52 ديدم پايگاه هم نزديك درياست بدون شك ال آمريكاست ولي قطعي نميشه گفت چون بي 52 و اف 15 از اقيانوس آرم تا بيخ گوشمون در امارات!!! و تا اقياونس اطالس حضور دارن حالا شيطون بگو اينجا كجاست عزيز :mrgreen: :oops: :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
يه راهنمايي اولي تو روسيه هست دومي از پايگاههاي ايالات متحده هست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حميد بي 52 كجا بود؟ من كه نديدم.يه پيشنهادم به ارشيا بكنم كه بهتره قسمت مكان پايگاه رو از سوالت حذف كني. مثلا خب من اف 16 ميبينم از كجا بفهمم پاگاه آمريكا هست يا اسراييل؟ :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

حميد بي 52 كجا بود؟
من كه نديدم.يه پيشنهادم به ارشيا بكنم كه بهتره قسمت مكان پايگاه رو از سوالت حذف كني.
مثلا خب من اف 16 ميبينم از كجا بفهمم پاگاه آمريكا هست يا اسراييل؟ :mrgreen:

قبوله
ولي با كمي گردش در لينك گوگل كشور مورد نظر مشخصه
در مورد نوع هواپيماها هم غير از يك مدل كه آقا حميد گفتن مابقي اشتباست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عكس اول مربوط به پايگاه Murmansk روسيه واقع در شهري بندري با همين نام در منتهي اليه شمال غربي روسيه در منطقه كولا باي و 12 كيلومتري درياي برنت و هم مرز با نروژ و فنلاند هست كه موقعيت مكاني آن در شكل زير مشخص هست ولي نوع هواپيماهاي موجود رو نتونستم پيدا كنم :mrgreen:
تصویر

عكس دوم مربوط به پايگاه Langley AFB در امريكا هست و جنگنده هاي F-22 Raptors و F-15 Eagles در عكس مشخص هستند اين پايگاه در اصل تحقيقاتي هست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حالا اين عكس رو بگيد
ميدونم كه 99٪ ميدونيد(مخصوصا بچه هاي اطلاعات :mrgreen: )
تصویر
تصویر
تصویر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام. فكر كنم پايگاه آمريكايي باشه. توش هركولس و احتمالا آ10 ديدم. :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اين ماله وطنه ؟

يه زماني مال دشمن بوده :mrgreen:

سلام.
فكر كنم پايگاه آمريكايي باشه.
توش هركولس و احتمالا آ10 ديدم.

80٪ هواپيماها در پايگاههاي موجود در دنيا آمريكاييه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کیف کردی لنگلی رو چه جوری گفتم!!! این عکس ها هم مربوط به یه پایگاه امریکاست که به نظر میاد در خاورمیانه باشه،چون تعدادی A-10 خارج از آشیانه دیده میشه،احتمال داره در بغداد باشه.همین طور C-130 و هلیکوپتر های ترابری شینوک.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خب فلدمارشال غير از هليكوپتر بقيشو منم گفتم. :oops: راستي.فقط ايلات متحده از آ10 استفاده ميكنه؟غير از آمريكا ديگه كي آ10 داره؟ :mrgreen: قيافه منطقه يه كم صحرايي ميخوره.تو عربستان نيست؟يا تو آفريقا؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.