00Amin

ديدبان

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote][quote]نمیشه گفت اموزشی ولی سعی میکنم تا خطاهایی که بعضا منجر به صدمات میشه رو عنوان کنم.
شاید یه روزی یه جایی بدردتون خورد و گفتین خدا رحمتش کنه یه موقعی ارمانی میگفتاااا :lol:[/quote]

هنوز با شما برادران دوران دفاع مقدس کارها داریم و باید از وجود معنوی و علمی شما استفاده کرد. کجا رو خدا رحمتش کنه! :mrgreen:[/quote]

سعید جان
من با جون و دل در خدمت این سایت و بچه های اون که همگی حکم برادران کوچیکتر از خودم رو دارن هستم.خوشحال میشم کاری بتونم انجام بدم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]عيب بزرگ اين اسلحه دوتاست. يك : اگر شل بگيريش حتما به فكت اسيب ميزنه 2 : باز هم اگر درست در دست گرفتنش رو بلد نباشي دوربينش در موقع لگد زدن يه يادگاري دور چشمت ميزاره
[/quote]
یه لاستیک دور شیشه دوربین هست حتما کندنش بعد به شما دادن این لاستیک هم از تابیدن نور داخل لنز جلوگیری میکنه هم جلوی ضربه رو میگیره .
البته چون گلوله هایی با پوکه نسبتا بزرگتر داره مسلما لگد بیشتر میزنه اما این لگد زدن به نوع تیر اندازی هم بستگی داره مثلاروی زمین دراز کش باشه ایستاده باشه و یا ...که اگر بند تفنگ دورمشتت تاب بدی دستت رو مستقیم بکشی دیگه شل نمیشه.
یادمه اولین بار که تیراندازی کردم با کلاش بود و فکر کنم 8 یا 9 سال داشتم !

[quote]جاي وريور خالي وگرنه در مورد صدا خفه كن يه طرحي ميداد[/quote]
امین جان دستت درد نکنه شرمنده میکنی برای هر چیزی میشه طرح داد ولی در کل اگر دور لوله رو تا کمی جلوتر با چند لایه پارچه بپیچونی و اون پارچه رو خیس کنی مقداری از قدرت موج صدا کم میشه که در فاصله ممکنه صدا کمتر بشه ولی نه خیلی زیاد اما کم میشه !
اشکال صدا خفه کنها از بین رفتن و سوختن محتویات اونهاست که بعد از مدتی خاصیتشون رو از دست میدن . فکر کنم توی جنگ لوله خفه کن برای ژ3 بود که لوله اصلی رو ورمیداشتن این رو باهاش جایگزین میکردن اما دیگه تیر بار نمیشه زد اسلحه داغ میکنه و سنگین هم میشه ضمن اینکه دقت و قدرت گلوله پایین میاد در کل برای تک تیر اندازی از فاصله به صرفه نیست برای همه !
[quote]نميدونم تاپيكهاي تو با اموزش شروع و به خاطرات من ميرسه. تاپيكهاي نستور هم همينطور.[/quote]
خوبه دیگه از آموزش تا تجربه عملی توی این تاپیک ها بررسی میشن و میشه گفت روی هم رفته مفید واقع میشن به نظر من باید این روش رو در تاپیک های آینده هم ادامه داد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
همه این برنامه هایی که گفتی مثل پیچوندن بند و .... انجام میدادیم ولی این سلاح برای گردن کلفتی مثل ارتش روس تهیه شده بود نه برای 15-16 بسیجی.
اون لاستیک هم بود ولی خاصیتش رو از دست داده بود. لاستیک تو هر شلیک چنان پهن یشد که انگاری نبود.
من تو این سایت خوندم که تفنگ تک تیرانداز بحدی نگهداریش سخته و نباید ضربه ببینه که نیاز به توجه خاص داره.ولی ما جز بازکردن و تمیز کردن کاری نمیکردیم.
ولی خدائیش خیلی سبک بود و خوش دست. من تا اونجایی که یادمه صدا خفه کن واسه سلاحی ندیدم ولی طرح وریور ساده و کارا هست. یادمون ببمونه.( انشاالله برای صهیونیستها در رکاب امام زمان (عج) )اانشااااالله .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این همون ژ3 با لوله صدا خفه کن بود که گفتم.

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/g3sbs.jpg[/img]
[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/G3SD3_288.jpg[/img]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اتفاقا این تاپیک یکی از پربارترین تاپیک ها از لحاظ آموزشی شده چون برای خیلی از دوستان مثل بنده که تجربه زیادی در شلیک با سلاح های مختلف ندارند این تجربیات در مواقع حساس بسیار گرانبها خواهد بود ...

ولی یه نکته رو. باید بگم می ترسم ریا بشه :mrgreen:
ولی خوب می گم : من شانس این رو داشتم که یا سلاح 12/7 شلیک داشته باشم . واقعا سلاح بی نظیری هست. از لحاظ دقت که نیازی به تعریف نداره و مهمترین نکته هم اینکه لگد این سلاح نسبت به قدرتش چیزی در حدود صفر هستش ...
اول به دلیل شکل خاص شعله پوش سلاح و دوم به خاطر فنر هایی که در قنداق سلاح کار گذاشته اند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.