alexandre

سند زنده از اعجاز زيارت عاشورا در ناکام ماندن حمله گروهک ريگي

Recommended Posts

به نظر ميايد خداوند بندهاي خودشو دوست داره و ما شكي در اجابت دعا و اينكه خداوند نگهدار همه ما هست نيستيم ولي بهتر نيست با دشمن با عقل درايت بجنگيم فكر ميكنم اينطوري بيشتر مورد پسند خداوند باشه و بيشتر بهمون خداوند كمك بكنه توي دنيا هيچ اتفاقي خود بخود انجام نميشه آينده قابل پيش بيني نيست ولي ميشه اون ساخت اين خواست و اراده خداوند چون انسان خليفه خدا درزمين ميباشد پس ما كه اين همه نظاميان شجاع و تحصيل كرده داريم بهتر براي نابودي دشمن از تاكتيكهاي رايج استفاذه كنيم و با طرح نقشه اين مردوران اجنبي رو به درك بفرستيم ديگه اونا يكم پاشو بيشتر از گليمشون دراز كردند وقتش كه ماهم خودي نشون بديم و توان نظامي خودمونو نتنها به ريگي بلكه به ديگران نشون بديم !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خدا رو شکر که اسیبی به بقیه نرسیده هرچند چیزی که من شنیدم و خوندم یه چیز دیگه بود

تو سنترال کلوب بودم وقتی خبر رو واسه اولین بار خوندم و اونجا لحظه به لحظه گزارشات خبرگزاری ها بود

اول 400 نفر کشته
بعد شد 030 نفر
بعد شد 150 نفر

150 نفر موند بعد خبر رسید که 6 نفر شهید شدن
سه تا مردم عادی سه تا پلیس

همون لحظات اول هم ریگی بیانیه داد و گفته بود 150 تا رو شهید کردن(لظفش هلاکت بود من کردم شهید! یهو نگید دست برد...!)

جالب اینکه تاکید کرده بود فقط و فقط پلیس ها رو زده و به مردم اسیبی نرسیده! اما نیرو انتظامی گفت بیشترین اسیب رو مردم دیدن کمترین رو ما!

به هر حال خوشحال شدم شنیدم این موضوع رو و انشالله که همینطور بوده باشه
این چیزا بارها تو جبهه هم پیش اومد.....

باقی بحثام بهم مربوط میشه اما چیزی نمیگم! چون از بحث تکراری خسته شدم...

چشمک!

یا حق

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

شرمنده الکساندر هستم ولی ارتباط دادن زیارت عاشورا و عملیات ریگی و معجزه ..... زیاد جالب نیست. همون قضا و قدر الهی است.

اینگونه بحثها و حکمت قضا و قدر بسیار وسیع هست که معمولا با علم ناقص ما انتهایی نداره. و شاید به بیراهه بره. یک کسی هم مثل دوست خوبمون سروش که فرمودن این سه نفر چی ، شروع شک خفی در مسائل دینی میشه.

(((((( یا اضافه کنم که اگر قرار بود معجزه باشد چرا بمب در محلی که خود ریگی و دارو دسته اش در حال نصب آن بودند منفجر نشد و .... ))))

اگر روزی روزگاری در جایی بحث دینی بود فلسفه قضا و قدر الهی رو خواهم گفت تا متوجه این قضیه هم بشید. بهتر بود این مطلب هم در همون بخش خبری عنوان میشد تا در مورد ریگی و عوامل کمک کننده صحبت میشد تا ارتباط اون با.....

آرمانی عزیز

از صحبت کاملا منطقی شما تشکر میکنم ، امیدوارم دوستان با دقت در مورد مطالب گفته شده شما تامل کنند.

----------

موفق باشید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]من كوچيك شما هستم. در مورد قضا و قدر هم
همانطور كه مي دانيد , قضا و قدر هر لحظه ممكن است رخ بدهد! اما از بسياري از آن ها ما بي اطلاع هستيم!

به عنوان مثال شما ماشينت پنچر مي شود و 15 دقيقه ديرتر مي رسي ولي به خاطر همان 15 دقيقه تاخير شما از يك حادثه حتمي جان سالم به در مي كنيد. خوب اين هم نمونه اي از همان قضا و قدر است ولي چون ما از آن بي اطلاع هستيم خيلي راحت از كنارش مي گذريم يا حتي اصلا به آن فكر هم نمي كنيم.
چيزي كه مسلم است اين است كه قضا و قدر تماما زير نظر پروردگار است. و حالا كه ايشان با قضا و قدري كه تايين مي نماييند مثلا جان 497 نفر را در برابر يك حمله انتحاري بزرگ از طرف يك گروهك منحرف حفظ مي كنند , آيا اين نمي تواند به عنوان يك معجزه خوانده بشود؟(راستش من دقيقا نمي دانم معجزه يعني چي ممنون مي شوم اگر يه توضيحي در اين رابطه بفرماييد.)
با تشكر.[/quote]

شرمنده هستم الکساندر جان. بنده کوچیک همه بچه ها هستم.عرض کردم خدمت همه.

کاملا با حرفت موافقم. قضاو قدرهای بیشماری از پی هم میگذرن که ما متوجه نیستیم.

انشاالله عمر باقی بود شب نحوه قضا و قدر الهی رو با توجه به گفتار معصومین (ع) خواهم گفت.

باز هم میگم منو ببخش.قصدم شما نبودید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.