alexandre

VIP
 • تعداد محتوا

  844
 • عضوشده

 • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

649 نشان لیاقت

3 دنبال کنندگان

درباره alexandre

 • رتبه حساب کاربری
  01- ??? ???

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

 1. به نظر من اگر بریم به سمت روش انتخاب نام، مجددا وارد همین مسیری میشیم که نتیجه اون تعدد اسامی مشابه یا نامناسب هستش. بهتره بریم به سمت کدگذاری به جای نام گذاری. بر اساس یک چارچوب درست و استاندارد یک سری کد و طبقه ایجاد کنیم. اگر قراره اسم روی محصول باشد اجازه بدید همین اسمی که مسئولین مربوطه انتخاب کردند باشد چرا که داشتن 2 نام می تونه بعدا مشکل ایجاد کند. صرفا یک کد به هر کدام از اسامی که خود مسئولین برای تولیدات انتخاب کردند بدیم و حداقل ما از این کد ها برای ارجاع به اون محصول استفاده کنیم
 2. اگر قراره روی خرید جنگنده هزینه بشه، حتما باید یک فکری برای ساخت پایگاه های هوایی و آشیانه های زیرزمینی کرده باشیم
 3. برای اینکه بفهمیم آیا خطای دید داشتیم و لانچر زاویه دارد و عمود نیست، نسبت (Scale) اندازه موشک های کروز احتمالی (جاسک) 2 رو در تصویر با این موشک بسنجید. اگر این کپسول عمودی موشک رو شلیک کرده باشد، نسبت طول موشک باید برابر باشد با طول موشک جاسک. حالا هر میزان کمتر از این باشد زاویه اون بیشتر بوده. نکته بعدی ثابت موندن کپسول روی آب هستش که دوباره این نظر رو که این سیلو به یک جسم دیگه ای متصل هستش رو تقویت می کند. مگر اینکه آنقدر با زاویه زیاد، پرتاب شده باشد که جابجایی ارتفاع اون به چشم ما نیاد. اگر دوستان مقیاس جاسک رو دارن، با نسبت مقیاس این موشک تطبیق بدن تا ببینیم آیا زاویه داشته موشک یا نه.
 4. محتمل ترین گزینه همینه. سیلو متصل به یک شناور زیردریایی هستش، تقریبا به طور کامل از آب بیرون اومده و حرکتی هم ندارد.
 5. ghiam: "رسانه‌های اسرائیلی گزارش دادند که ارتش این رژیم عملیات تخلیه مواد منفجره و خطرناک را از بندر حیفا آغاز کرده است. این عملیات درحالی آغاز شده است که بعد از ظهر روز گذشته یک انفجار مهیب در بندر بیروت به وقوع پیوست." اینم سر نخ!
 6. به این میگن بازدارندگی. اگر می خواید دشمن جنگ راه نندازه پس آرایش جنگی بگیرید و خودتون رو صد در صد آماده کنید. ... به نام خداوند رحمتگر مهربان و هنگامی که در [عرصه نبرد و خطر] میان آنان باشی، و برای آنان [به جماعت] اقامه نماز کنی، پس باید گروهی از رزمندگان در حالی که لازم است سلاحشان را برگیرند، همراهت به نماز ایستند، و چون سجده کردند [و رکعت دوم را بدون اتصال به جماعت به پایان بردند] باید [برای حفاظت از شما] پشت سرتان قرار گیرند. و آن گروه دیگر که [به خاطر مشغول بودن به حفاظت] نماز نخوانده اند بیایند و با تو نماز گزارند. و آنان باید [در حال نماز] از هوشیاری و احتیاط [نسبت به دشمن] غافل نباشند، و سلاحشان را با خود برگیرند؛ چون کافران دوست دارند شما از سلاح ها و ساز و برگ جنگی خود غفلت ورزید، تا یک باره به شما هجوم کنند. النساء - 102
 7. نماینده ها با واسطه یک چیزهایی شنیدن. یک کلاغ چهل کلاغ شده در این موضوع. صحبت های نماینده ها دقیق نیست.
 8. تو این اوضاع جنگ اطلاعاتی ضد اطلاعاتی صحبت های این بابا رو جدی نگیرید.
 9. فکر می کردم این بحث حمله موشکی اصلا بین عموم پخش نشه, ولی الان هر جاییو نگاه می کنم میبینم داستان کروز داره تعریف میشه. این نشونه خوبی نیست.
 10. قطعا ایران مطلع هست که هر پاسخی که بده باید منتظر حرکت بعدی دشمن باشه، بنابراین با علم بر شروع یک جنگ تمام عیار (احتمال 50 %) اولین پاسخ رو باید بده. چیزی که ما دقیقا سر عین الاسد دیدیدم. یعنی ما منتظر حرکت بعدی آمریکایی ها بودیم... اما در مورد اسرائیل، میخواید بدونید آیا قراره ایران پاسخ بده یا نه؟ برید تحرکات بیرون از مرز های ایران و همپیمانان رو رصد کنید. در مورد جنگ با اسرائیل، خطوط مقدم دیگه مرزهای ما نیستند. قطعا پیش از آغاز پاسخی که می تونه منجر به جنگ بشه، نیروها در سایر کشور ها هم باید آمادگی داشته باشند.
 11. به نظرم تاپیک هم بزنید. این حوزه خیلی پویاست و ابزار گسترده
 12. اون زمان ایران پاسخ استاکس نت رو در آمریکا داد. با یک سری حملات سایبری وحشتناک به زیرساخت ها. جوری که خود آمریکا فیلتر اسرائیل رو کشید پایین. اما الان شرایط متفاوت هست.
 13. اگر این جو روانی که الان بین من و شما و خیلی ها هست نهایتا افکار عمومی رو شکل بده به سمت یک پاسخ فوری و هیجانی و فشار بر فرماندهان، تجربه نشان داده که در چنین شرایطی پاسخ ما، پاسخ موثری دیگه نخواهد بود. باید اجازه بدیم نظام خیلی عقلانی برای پاسخ دهی تصمیم بگیرد. شخصا اینقدر حرص خوردم این چند وقت که مشکل قلبی پیدا کردم؛ بهتره چند روز صبر کنیم ببینیم چی میشه.
 14. بعید می دونم ما با یک حمله سایبری (از بیرون مرزها) رو به رو باشیم. ادعا هایی هم که میشه برای پوشاندن واقعیت هستش. در صورتی که انفجار داخلی علت این حادثه بوده باشد، شک نکنید که خرابکاری صورت گرفته که اینجا اتهام به بازرسان آژانس وارد هستش. شاید رفتار دیپلماتیک امروز ما هم به یک نوع تایید کننده این قضیه بوده باشد. مادامی که این جاسوسها و خرابکارها تو تاسیسات ما ول بچرخن جز امثال این حادثه نمیشه انتظار داشت. چه بسا ممکن بود خسارات بسیار بسیار وحشتناکی وارد کنن. ضمن اینکه ما هنوز از حجم این خسارات مطلع نیستیم، هنوز اطلاعات دقیقی از تاسیسات زیرزمینی منتشر نشده. چه بسا اونجا هم ما خساراتی داشته باشیم. قدم اول بریدن پای اینهاست که به نظر میرسد چنین تصمیمی گرفته شده. قدم دوم اما یک اقدام تلافی جویانه است. حتما باید این اقدام متناسب بوده باشد وگرنه نه تنها دشمن رو از حرکت های بعدیش منصرف نمی کنه، حتی ممکنه اونها رو بیشتر تحریک کنه. پس باید اقدام ما کوبنده باشد.