ColonelShak

جنگ افزارها در بُرش( نقشه فنی/ پوسترهای آموزشی)

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

در مورد تسلیحات دریایی مابین این عکس ها فکر کنم چند تا توپ دریا پایه و ازدر و موشک باشه . ولی در زمینه دریایی ان شاالله قرار می دهم .

thumb_br412-1.jpg thumb_20mm_sketch2.jpg thumb_bmp-1.jpg thumb_bmp-2.jpg thumb_bm20-2.jpg thumb_122953555555.JPG thumb_AP_projos_2.jpg thumb_be733cb57290e3c3e1qi%7E0.jpg thumb_1sp2.jpg thumb_resolver.jpg thumb_neuerturm-2-11.jpg thumb_tanks-hull.jpg thumb_black_eagel_lader4%7E0.jpg thumb_t-90-turm.gif thumb_MRUD2.jpg thumb_t-72-120.jpg thumb_Mkfamily%7E0.jpg thumb_strv-103-1.jpg thumb_How-To-Bullet-3.jpg thumb_verschluss_d-10tg.jpg thumb_vog25.gif thumb_vog25p.gif thumb_w87-design.jpg thumb_diesel%7E0.gif

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جالب هست کلنل جان ولی یه انتقاد کوچک اگر داشته باشیم اینه که برای عکسها توضیح ننوشتی و بهتر بود دسته دسته میکردی. :x

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
درسته سعید جان ولی اون طوری خیلی حجم تاپیک بالا می رفت و زمان بر می شد . من مبنا را بر این گذاشتم تا یک منبع برای دوستانی که تاپیک می خواهند ایجاد کنند فراهم کنم تا از این نقشه ها در تاپیک استفاده نمایند .

در ثانی عکس ها تا حدی گویا هستند ودوستان دیگه خودشان بهتر از امثال من متوجه معنی تصاویر می شوند . ولی من بر اساس دانسته های قبلی دوستان و داشتن علم و اشنایی با بعغی از سلاح ها این تصاویر را قرار دادم . ولی حرف شما درست است خودم هم به همین فکر افتادم . ولی چون تعداد تصاویر بالاست دیدم جالب نمی شود .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بله درسته کلنل جان ولی بعد از چند صفحه یافتن عکس مورد نظر هم سخت میشه! :x

به هر حال دستت درد نکنه تو این چند هفته تاپیکهای خیلی مفیدی ایجاد کردی. :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام خدمت دوستان
ممكنه لينك منبع اين تصاوير و يا آدرسي كه بشه نقشه ها و برش هاي هوافضايي رو در اون پيدا كرد بفرماييد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
لینک مشخصی ندارم . این ها را با مدتها سرج در اینترنت و سایتهای مختلف پیدا کرده ام . برای سرچ همچین تصاویری البته مرتبط با موضوع مورد نظر تان می توانید از وازه هایی نظیر Cut away و Scetch و details در ادامه وازه مورد نظر استفاده کنید . وازه هایی نظیر Map و assambely هم در بعضی موارد مفید است .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.