nasirirani

چگونه یک شهر را از دست تروریستها آزاد می کنید!

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

یه حرفی هست نزدیکه یه ساله به دلم مونده بزار بهت بگم و بعدم سعید من وبن یا کیک کنه اما میگم بزار بیشتر با اینا سر و کله بزنم یه کمی بیشتر حالیشون بشه

از جوابت منصرف میشم هرچند تو استینمه جوابم....

فقط میگم شما بهتره به جای افتخار به این سی سال میرفتی کلاس سواد یاد میگرفتی تا اینقدر اشتباه نوشتاری نداشته باشی

افتخار جمهروی اسلامی به باسواد کردن مردمشم هست.. یادت رفته؟!

راستی من به 19 ساله بودنم افتخار میکنم و خدا رو شکر هرکی فهمیده من سنم اینه و اینقدر سوادمه همه شون گفتن بزنیم به تخته... اینجا رو نمیدونم.....

منو از سن نترسون حاجی.. سن به عقله و سن به سواده...

سعید نامردی اگر منو کیک کنی

منحرف کننده خودش حی و حاضر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]بعضی از دوستان خودشون میدونن کین .......!!!!! شما منحرف کن بقیش با من عزیز. . . شما مثل اینکه دلت خیلی پره داداشه 19 ساله ی من . . .تو اون 8 سال که امثال جناب عالی قاقالی لی می خوردین بچه های مردم با یا حسین رو مین بودن . . .میپریدن جلو تانک و کالیبر داداش . . . پس دفعه ی اخرت بود به دفاع مقدس و ایثار و افتخار بچه ها تو جنگ توهین می کنی ! محض اطلاعت گفتم .
اره ممکنه 3 سالش واسه امثال تو افتخار باشه ولی واسه امثال من اگر 30 سال هم بود افتخاره بچه جون ! شمام اگر می خواستی جایی استخدام بشی نشدی دقو دلیتو حق نداری سر کل سیستم بیای دریاری ! بشین فکر کن ببین مشکلت از کجا اب می خورده جوان !!!!!![/quote]

بحث انگار از بیخ منحرف شده :mrgreen:

حالا این رفیقمون سن و سالش قد نمیده و شاهد نبوده ، بقیه که بودیم و جنگ را دیدیم...
جنگ بدبختی میاره
توی جنگ هم ما هرچقدر هم تاکتیک و خون داشتیم میدادیم به قول شما آدمها میرفتن روی مین که معبر باز بشه نیروها پیشروی کنن
البته این نظریه دراینجا رد شده :
http://www.sajed.ir/pe/content/view/4561/400
تکه هایی از متن را در انتهای همین پست میارم.

و از اون طرف سلاح جایگزین برای عراق میفرستادن ...
عراقیها هم چون "مسلمون" بودن حس شهادت و اینا هم داشتن تقریبا همینقدر که ما داریم ، منتها فرقشون با ما این بود که اونها برای دفاع از خاک کشورشون نمیجنگیدند. این یعنی یک انگیزه مهم ، شاید تنها چیزی که مجبورشون میکرد بجنگن ترس بود...

این نبوده که اونا هم رو مین نرن ، ( البته مینی نبوده که روش برن همشو خودشون کار میزاشتن :mrgreen:
ایران هم طی این مدت جنگ فکر کنم پیشروی خاصی توی خاک عراق نداشته به جز فاو یکی دوتا اسکله نفتی عراق من مورد دیگه ای توی عملیاتها به خاطر نمیارم

خلاصه خواستم بگم :
مقایسه خون در برابر سلاح چون از دو جنس مختلفه زیاد جور در نمیاد فقط نتیجه هست که تکلیف را مشخص میکنه اونم ربطی به این دو مقوله از نظر تئوری نداره
نتیجش هم میشه دعوا و کتک کاری چون به نتیجه منطقی هیچکدوم طرفها نمیرسن :mrgreen:

8سال جنگ هم همه میدونیم همه اش پیروزی نبود ، من آمار دقیقی ندارم که کدوم طرف در تعداد عملیاتهاش موفقتر بوده
منتها تا روزهای آخر زمین تحت اشغال داشتیم...
همچین قدرتمند هم توی جنگ عمل نکردیم :lol:

پیوست :

اگه با امکانات امروز عراق میومد چه حالی میکردیم :x
ولی حیف که امروز آمریکا هم جراتشو نداره، عراق قراضه که دیگه سهله ،
حالا که بحث منحرف شد و امارات هم داره تجهیزات جنگی میخره ( دشمنی غیر از ایران که ظاهرا در اطرافش نیست ) نظرتون در مورد حمله به جزایر ایرانی و اشغال موقت توسط این ملخ خورها و نحوه بازپسگیری و ( البته این حرکت از اعراب در حد کشف دایناسور زنده هست ) فقط به عنوان یک سناریوی خنده چی به نظریاتتون میرسه ، و خنده دار تر اینکه اصلا بتونن به این جزایر برسن ، ولی خب آمار و احتمال که خرج نداره icon_cheesygrin

پیوست : کیک مال بازیه ، توی انجمن ها بن میکنن :x

به نقل از سایت ساجد در مورد پریدن رو مین !!!
[quote]
ما در مديريت و طراحي جنگ و آن چيزهايي كه به عنوان ظرافت هاي جنگ در بعد ديني و اسلامي به آن بايد توجه شود و بايد بعنوان الگو و تجربه هاي موفق به جاهاي گوناگون برسانيم كمتر به آن توجه مي كنيم و بيشتر آن بعد رفتاري را مورد توجه قرار مي دهيم تا آن بعد مديريتي و آن بعد مديريتي هم اينگونه در ذهن مردم جا افتاده كه [b]بعضا در فيلم ها هم نشان مي دهند. كه يك گردان پشت ميدان مين مسابقه ميدهندتا خودشان را روي مين بيندازند و شهيد شوند كه اگر كسي فهم جنگ داشته باشد و جنگ را خوب بشناسد مي داند كه چنين چيزي واقعيت ندارد. چرا كه براي باز شدن يك معبر يك نفر هم كفايت مي كند. اصلا چطور ممكن است كه در جنگ چنين اتفاقي افتاده باشد. اين ها جزو اتهامات جنگ است منتهي ما فكر مي كنيم چون اين ها بيانگر شهامت هاست لذا يك دروغ را آنقدر بزرگ مي كنيم كه نتيجه عكس مي دهد. ما اصلا در جنگ چنين چيزهايي نداشتيم . بلكه بچه هاي ما در تخريب با ابتكارهاي خود معبر را باز مي كردند به نظر من اين كارها ابتكارات بچه هاي فداكار جنگ را زير سئوال مي برد.[/b]
[/quote]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا بحث به کجا رسید!.....بابا من می خواستم یه نونی در بیارم اگر شما گذاشتید!!!!

سعید کجایی بیا مذاکره رو با بنده به عنوان فرمانده گروه تروریستی شروع کن! من منتظرم!؟

درخواست های ما:

1- سه فروند بوئینگ 747 با سوخت کامل (خلبان داریم!!)
2-پرداخت 50 میلیون دلاربه حساب0000000000 در بانک سویس!!!!!
3-آزادی 50 نفر از همدستان عزیزمان از زندان طبس!!!!!!!!!!
4-در صورتی که با خود مختاری (بقول برادران عربستانی) السیسطان البوچستان!! موافقت کنید شرمنده کردین :mrgreen: :x

یک هفته وقت دارید! هرروزی که بعد از این یک هفته در قبول سه شرط اول تاخیر کنید 50 نفر کشته میشه!!

حالا با هواپیما کجا بریم!بقیه هم باید برگردن کویته!!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقای جوکر و آقای نصیرانی
ممنون از نظرات ارسالی شما

آقای کلنل و ارنستو هم اگر صحبتی در مورد موضوع مورد بحث دارند در خدمت هستیم و گرنه بهتر است دعوای خودشان را در جای دیگری ادامه دهند.
ممنون

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نصیرانی جان سعید بیاد همه مون رو کیک میکنه ها؟! بابا یه موضوع رو انتخاب کنید تا در موردشصحبت کنیم! اول موضوع شما بود بعد خرمشهر بعدم ماله سینا!(میگم من هیم دت فکر میکردم شما مینویسی نصر ایرانی ! نگو نصیرانی هست بخشید اگر اشتباه نوشتم دو سه بار)
راجبه پیشنهاداتت بزار بگم چی میشه و چی پیش میاد!

[quote]
1- سه فروند بوئینگ 747 با سوخت کامل (خلبان داریم!!)
2-پرداخت 50 میلیون دلاربه حساب0000000000 در بانک سویس!!!!!
3-آزادی 50 نفر از همدستان عزیزمان از زندان طبس!!!!!!!!!!
4-در صورتی که با خود مختاری (بقول برادران عربستانی) السیسطان البوچستان!! موافقت کنید شرمنده کردین Mr. Green :x [/quote]

شده با بمب اتم هم بزنند همچین پیشنهاداتی قبول نمیشه و البته یقین بدون حتی اگر مرکز استان سیستان رو هم بگیرند باز قبول نمیشه از اون طرفم بعیده همچین پیشنهاداتی بدن! خیلی خیلی نامعقوله
مثل این میمونه شما یه صد تومنی داشته باشی بخوای بخوای باهاش ماشین بخری! باید اون چیزی که باهاش معاوضه میکنی هم قد همدیگه باشه...
یه مدت باهاتون کلنجار میرن و مذاکره میکنند بعدش یا شرائطی که گفتی تحلیل میره و بند اازدی سیستان حذف میشه و با ازادی 50 تا موافقت میکنند شایدم متر .. بعد یهو موقع عمل یه مله و.. کارتون تمومه ! شایدم بهتون حمله نکردن اما به نظرت ایران حاضره یه شهرش دست دشمن باشه؟! یقینا تو پیشنهادادتون یا باید تغییر بدین یا بهتون حمله میکنه.. باید شرط ازادسازی شهر رو پیش بکشین تا اون وقت معاوضه معنی پیدا کنه!

در ضمن من همینجا اعلا میکنم بحثها رو به خاطر گل روی سینا با کلنل ابدا ادامه نمیدم هرچند ایشون گویا هی میخواد منو تحریک کنه تا بچزونمش اما ...

جوکر جان ممنون از اطلاعاتت و برای بالا بردن سواد دفاع مقدسی دوستان یه کتاب معرفی کنم راجبه جنگیدن عراقی ها :

کتاب پایان جنگ (از سری 4 جلدی کتابهای جنگ) متعلق به نشر اثار دفاع مقدس
در این کتاب خیلی جالب چند نکته رو بیان میکنه، مثلا اینکه عراقی ها انگیزه نداشتند چون مهاجم بودن اما به محض اینکه ایران وارد خاکشون شد همه ی مردمشون دست به دست همدیگه دادن تا جلو ایران روبگیرند همون کاری که ایرانیای ابادان وخرمشهر کردن، عراق و صدام تبلیغ کردن که اونا برا ما میجنگن نه ایران اما به محض تجاوز به خاک پرگهر ما اعراب منطقه ثابت کردن با ما هستند.... و البته همین قضیه هم بالعکس شد یعنی امام نامه داد شیعه های بصره که مقامت نکیند سپاه اسلام داره میاد اما برعکس مقاومت شدید همه جانبه ایی شد (الان نگین منبعت کو!؟ دقیقا دارم متن کتاب رو میگم) و همین باعث شد دیگه امام نامه به مردم شیعه عراق نده همون اتفاقی که واسه صدام افتاد

بله با جوکر و اون سایت ساجد موافقم.. عراقی ها چون مهاجم بودن با دل و جان نمیجنگیدن(هرچند با همین وجود هم بسیار شدید نبرد میکردند و با کمک تسلیحات باداورده خیلی مشکل واسمون ایجاد کردن که نمونه اش در سخنرانی سردار ایوانی در جمعه بسیجیان استان کرمانشاه در باغ شهدا اشاراتی بهش شد)
ولی به هرحال عراق به محض وورد ایران به خاکشون دیگه منسجم عمل کردن....

بگذریم ! اینجا که گویا بودن در زمان جنگ افتخارشونه.. نمیگن ما پدر مادرمون لب مرز هر روززیر گلوله بود....
نمیگن هرکی تو زمان جنگ باشه از بسیای وقایع اطلاع نخواهد داشت و سالهای بعد جنگ هست که اطلاعات بیرون میاد و تازه میفهمند چقدر اتفاقات تو زمانیکه جنگ بوده افتاده...
البته من الان مدتهاست وقتی این چیزا رو میشنونم که تو نبودی اون وقع و اینا... میخندم شدید هم میخندم بهش! چون میدونم منی که نبودم بهتر و بیشتر در جریان جنگم تا اونا!

یا حق[/quote]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اقا بحث شد دفاع مقدس برادران محترم بحث دفاع مقدس مال بعد فعلا سناریو رو بچسبید
شهر هیرمند در نزدیکی زابل تسخیر شده فاصله با زابل 50 کیلومتر فاصله تا پناهگاه مردم 10 کیلومتر وتا زاهدان216کیلومتر تمامی مردم از شهر خارج شده اند به جز 100 نفر از مقامات مهم
ما باید در خواست نصیر فرمانده تندورها را تا یک هفته دیگر برابرده کنیم چاره چیست ؟
از امکانات لشکر 88 زرهی و لشکر 04 بیرجند بهرمندید
زمان رسیدن نیروهای کمکی یک هفته ویک روز

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.