SAEID

ATI RADEON 4770 یک کارت گرافیک عالی در رده ارزان قیمتها

Recommended Posts

[color=brown]سعيد جان ، منظورت اينه كه ارزش نداره 35 تومن بيشتر خرج كنم و 4770 بخرم ؟

در ضمن اگه ممكنه يه سايت براي مقايسه كارتهاي گرافيكي معرفي كنيد تا هي به شما زحمت ندم icon_wink [/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=darkblue]راستی سعید این GIGA 9600GT بهتر از 4770 نیست؟ البته DDR3 و دو هسته پردازشگر (!) و قیمت 170
...
این 4650 به درد میخوره؟
[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نه بابک جان ارزش داره ولی اون 35 تومن یه 30 تومن هم روش بذاری میشه 4650 یعنی کراسفایر.

برای مفایسه بصورت امتیاز سایتهای زیر خوبند.

http://videocardbenchmark.net/gpu_list.php

http://service.futuremark.com/hardware

برای دیدن تستها هم به سایتهایی چون tomshardware.com و guru3d.com و anandtech.com و xbitlabs.com و ... برو.

به اون قیمت ارزش نداره رپتور جان دو هسته هم نداره. فقط 9800 GX2 دو هسته ای هست که در ایران یه 500 تومنی قیمت داره!

کارت 4650 اگر مارک قوی (ایسوس ، گیگا ، سپفایر ...) و 70 تومن باشه ارزش داره.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=brown]سعيد جان دستت درد نكنه . توضيحات خيلي كاملي بود . بايد يه خرده بيشتر فكر كنم . اينترنتم چند روزه مشكل داره و فعلاً نميتونم به اون سايتها كه معرفي كردي سر بزنم . باز اگه سوالي داشتم ، ميپرسم .[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=darkblue]یه چیز عجیب:
توی مجله دی.جی شاپ توی سری 8800GT زده فرکانس پردازنده 2.4 گیگاهرتز ! icon_wink ولی با فرکانس رم 800 !قیمت هم خداتومن...
مدل XFX 8800GT Ultra XXX 768MB !
جلل خالق ! icon_wink
8800 ها که دیگه تولید نمیشن،جریان چیه؟
اون 4650 گیگا و 1 گیگ و 90 تومان...فکر کنم خوب باشه،چیزی ازش میدونی؟تو اور چه میکنه؟
راستی کیس رو اوردم،کولر پردازنده و آلمینیومیش بافته شده بود(گرچه که کارمیکرد و من هم هیچ کاریش نکرده بودم(غیراز پیچ کولر). تمیز و OK شده و آماده برای خرابکاری icon_wink
راستی چند سوال:
1.سیستم رو با چی هوا میزنند؟ یه دستگاهیه مثل واترجت ولی کوچیکتره؟
2. این اسپری ها چیه تو سیستم میزنند؟
3. چسب CPU چقدر تاثیر داره؟
ببخشید که زیاد شد،جاش هم اینجا نیست...
[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نمیدونم چی هست اون 8800!

با مارک گیگا کار نکردم اما به حد کافی معروفه هر چند گاها سوخت میده.

1- با فن!
2- چیه؟
3- اگر با کیفیت باشه 5 الی 15 درجه به نسبت خمیر معمولی دما رو پائین میاره.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]برای استفاده از حداکثر حافظه باید نسبت اون با پهنای باند 4 به 1 باشه و فقط در برنامه های خاص گرافیکی این نسبت رو میشه افزایش داد وگرنه برای بازی نه! پس در عمل فرقی بین 512 و 1024 مگ کارت 128 نیست و فقط چند فریم بر ثانیه بیشتر میده که منظور از چند در اکثر موارد 1 یا 2 هست!

کارت 4770 الان حدود 150 تومن قیمت داره که طی یکی دو ماه تا میشکنه پس صبر کن بابک جان.

اما اگر عجله داری امروز برای یه آشنایی کارت 9600 جی تی 1 گیگ البته با رم ddr2 خریدیم 115 تومن که بین 4670 و 4770 قرار میگیره.[/quote]

اون 9600 gso 512 ddr2 رو پس دادم اصلا 9600 نیست حتی ضعیفتر از 4650! بجاش یه 4670 یه گیگ خریدیم 103 تومن به 100 تومن هم میشه پیدا کرد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=darkblue]GSO با GT سرتاپا فرق داره...چه قدری بود فرکانسهاش؟
من 256 GT رو به 1گیگ GSO ترجیح میدم...
سعید اون 9600GT واقعا عظمتی داشت...آدم رو یاد 280 می انداخت...مطمئن بودم 2 تا رشته کابل پاور میخوره ولی اینکه دو هسته داشت رو...راستی GDDR3 بود...
:lol:
[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
منظورم 9600 gso نه سری 200 که ضعیفترین اونا باز قویه!

دو هسته ای نیست 9600 اون دو تا کانکتور که احتمالا 6 پین بودن برای تامین برق مورد نیازه کارته که خیلی مصرف داره و ربطی به تعداد هسته ها نداره.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=brown]سعيد جان نتونستم 4770 رو پيدا كنم . چون عجله داشتم يه 9600GT با مارك Gigabyte خريدم كه هم 1024مگابايت حافظه دارم و هم رمش از نوع GDDRIII هستش . 185000 تومن هم برام آب خورد .[/color]

[align=center][url=http://gallery.military.ir/albums/userpics/gigabyte_9600gt_udv2.jpg][img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/thumb_gigabyte_9600gt_udv2.jpg[/img][/url][/align]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب بابک جان برو پس بده! الان قیمت این کارت 100 دلار هست! :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ببخشید دوستان
می خواستم بدونم کارت 4770 با هیبرید کراس فایر سازگاری داره یا نه
چیپست مادربود من 780G است

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
والله رفيق من همين 4650 رو داره خيلي تعريف مي كنه ازش.

راستي.رفتم پيگير گرافيكم شدم يارو گفتش رم 8 گيگ و گرافيك 4850 ويندوز اكس پي 32 بيتي نمي كشه بايد بري 64 بيتي بريزي.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
nino22,
نوع بورد و پاور شما چیه؟
اگر از نظر پاور کمبود نداشته باشید 4770 بهترین گزینه هست وگرنه 4670 که البته هیبرید کراسفایر پشتیبانی نمیکنن و نیاز هم نیست به حد کافی قوی هستن.

سامان چه خبره؟ 8 گیگ رم؟ حالت خوبه؟ گرافیک ربطی به سیستم عامل نداره و فقط حافظه بیش از 3.2 گیگ رو ویندوز 32 بیتی نمی خونه و در عمل هم ویندوز اکس پی به بیش از 1.5 گیگ و ویستا بیش از 2 گیگ نیاز نداره.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سامان جان بجای افزایش حجم فرکانس رو بالا ببر و زمان دستیابی رو پایین تر انتخاب کن

ِDDR2 1026 یا DDR2 1200

با زمان دستیابی حداقل 5 و یا پایین تر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.