nasirirani

بهترین مودم adsl تا 55 هزار تومن!

Recommended Posts

[quote][quote][quote]من فکر میکردم پهنای باند تقسیم بر 8 میشه سرعت دانلود!! اما شما این فرمول رو نقص کردین مثل اینکه!
[/quote]

[color=brown]ببين دوست عزيز ، اين عين جمله شما بود كه من نقل قول كردم . درسته ؟ خودت ميگي كه پهناي باند تقسيم بر 8 ميشه سرعت دانلود . درسته ؟

وقتي ميگم سرعت دانلودم KB/S 120 هستش ، اين عدد رو ضرب در 8 كني ميشه 960K . درسته ؟ :oops:

شما ميگي يه عمره سايت داري . به سلامتي ان شاءالله . بعد هم ميگي سرعت آپلود از دانلود بيشتره ! درسته ؟

اي بابا منم تيك درسته ؟ گرفتم . درسته ؟ :mrgreen: [/color][/quote]
بله! به طور معمول پهنای باند بر 8 میشه دانلود! :?
خوب! شما اول گفتین قرارداد من 128 درسته؟ یعنی پهنای باند 128 درخواست کردین! اما حالا میگید پهنای باندم 960 هست! که البته همچین پهنای باندی وجود خارجی نداره!
به این ترتیب پهنای باند شما باید 1024 باشه!!! که در ایران بیشتر از 512 به کسی نمیدن! :mrgreen:[/quote]
[color=brown]
خب پس اين يادگاري رو از طرف من داشته باش icon_cheesygrin

اين هم عكسي كه از سايت http://www.speedtest.net چند دقيقه پيش گرفتم . به جايي كه با رنگ قرمز مشخص شده دقت كنيد . از خوش شانسي من 1040K رو محاسبه كرده كه يعني پهناي باند بيشتر از 1 مگابايت است . :lol: به جزئيات عكس كاملاً دقت كن تا توجه شي كه اين عكس متعلق به مانيتور خودمه .

قسمتهايي رو هم با رنگ سبز فسفري خط كشيدم تا IP و شركتي كه من باهاش قرارداد دارم مشخص نشه . ( از لحاظ امنيتي [/color]:lol:
[align=center]
[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/normal_speedtestnet_Babakim1.jpg[/img]
http://gallery.military.ir/albums/userpics/speedtestnet_Babakim1.jpg
روي لينك زير عكس كليك كنيد تا در اندازه واقعي مشاهده كنيد[/align]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خدا لعنتت کنه! :oops: ببین مردم چه حالی میکنن! (شوخی!)
راستش اولین چیزی که توجه منو بخودش جلب کرد skin زیبای فایر فاکست بود! خوش سلیقه ای! icon_cheesygrin
من برای سرعت 12kb ماهیانه 45 تومن پول میدم!! بنظر شما وحشتناک نیست؟!!!!! :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=brown]فاير فاكس واقعاً مرورگر بي نظيريه و به دوستان هم توصيه ميكنم اينترنت اكسپلورر رو كم كم با مرورگر هاي ديگه جايگزين كنند .

چي ؟؟؟ 45 تومن هر ماه پول اينترنت ميدي ؟؟؟ من براي سه ماه 39 تومن هم نميدم! icon_cheesygrin [/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شما کدوم شهر هستی کال اف دیوتی جان؟ اسمت چی بود فکر کنم نگفتی؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
call-of-duty این که کلاه برداری در روز روشنه!

البته شاید نامحدوده و در شهرستان شما از فقدان رقیب نهایت استفاده رو می کنه!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بله دقیقا کلاه برداری!!! ما ساکن شهرک غرب هستیم! اما خودم دانشجو هستم در مهاباد! نمیدونم اسمشو شنیدین یا نه! icon_cheesygrin
اینجا تا جایی که من اطلاع دارم 3 تا isp داره که قیمتشون دقیقا یکسانه! (دست به یکی کردن)
128 نا محدود با قدرت دانلود 12 رو 45 تومن بهم دادن! بخاطر سایتم مجبورم وگرنه هیچوقت زیر بار این ظلم نمیرفتم! در این شهر های کوچیک که هیچ نظارتی بهشون نیست هر غلتی دوست دارن میکنن! :oops:
اسم بنده هم مسعود و کوچکترین عضو خانواده بزرگ میلیتاری هستم :lol:
یه سوال؟ مرجعی برای رسیدگی به این تخلفات سراغ ندارین که بشه از اینا شکایت کرد؟ بخدا زور داره! با این پول 512 نا محدود میگیری! :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تا حدی درست میگی اما در شهرهای کوچک قیمت گرونه چون فرض کن شرکتی که در تبریزه 10000 تا مشتری داره اون شرکت شهرستانی 1000 تا هم نداره پس اجبارا برای جبران هزینه ها باید قیمت رو زیاد کنه! حتی شرکتی که من ازش اینترنت خریدم در شهرستانها گرونتر میفروشه. یک مورد دیگه هم هست که قیمتها قبلا تو تبریز هم گرون بود من برای 128 که از شانس من سرعت دانلودش دقیقا 16 بود بخاطر ترافیک کم منطقه ماهی 30 تومن میدادم الان یک سالی میشه قیمتها کم شده.

برای اطلاع به مسئولین یه شماره ای گفته بودن راستش دقت نکردم نمیدونمش ولی میتونی از طریق سایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مراتب رو گزارش بدی. ict.gov.ir

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]تا حدی درست میگی اما در شهرهای کوچک قیمت گرونه چون فرض کن شرکتی که در تبریزه 10000 تا مشتری داره اون شرکت شهرستانی 1000 تا هم نداره پس اجبارا برای جبران هزینه ها باید قیمت رو زیاد کنه! حتی شرکتی که من ازش اینترنت خریدم در شهرستانها گرونتر میفروشه. یک مورد دیگه هم هست که قیمتها قبلا تو تبریز هم گرون بود من برای 128 که از شانس من سرعت دانلودش دقیقا 16 بود بخاطر ترافیک کم منطقه ماهی 30 تومن میدادم الان یک سالی میشه قیمتها کم شده.

برای اطلاع به مسئولین یه شماره ای گفته بودن راستش دقت نکردم نمیدونمش ولی میتونی از طریق سایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مراتب رو گزارش بدی. ict.gov.ir[/quote]
قربون دستت!
اما اقا سعید فکر نمیکنین اگه اینا قیمتاشونو کم کنن با اقبال عمومی بهتری روبه رو میشن تا اینکه صبر کنن مشتریشون زیاد بشه بعد قیمتارو کاهش بدن؟!
قدرت خرید در شهر های بزرگ و کوچیک فرق دارن باهم! تعداد مشتری ها و پرت هایی که یک isp در تبریز مفروشه با اینجا غیر قابل مقایست!
از طریق این سایت یه تیری میندازیم! شاید به هدف خورد! icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من باسم وایرلس هست 256 34 تومن می دم!!!کلاه برداری در حد تیم ملی دارن ازت می کنن.

[quote]ما ساکن شهرک غرب هستیم![/quote]

ااا منم علامه جنوبی میشینم. icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]من باسم وایرلس هست 256 34 تومن می دم!!!کلاه برداری در حد تیم ملی دارن ازت می کنن.

[quote]ما ساکن شهرک غرب هستیم![/quote]

ااا منم علامه جنوبی میشنم. icon_cheesygrin[/quote]
یه نامه به وزارت دادم که اینجا چه خبره! اما پیگیریش ... :oops:
خوشبختم داداش سامان! :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دزدی آشکارتر میخواین؟ اینجارو ببینید...اینجا 128 بدون محدودیت ماهی 50 تومانه !!! :oops:
ظلمی رو که به شهرهای کوچکتر میشه رو ملاحضه میفرمایید؟
الان من 64 با محدودیت 3 گیگ رو ماهی 16 تومن میگیرم که البته از این به بعد میخوام 128 بدون محدودیت بگیرم...چون اعصابم رو خورد کرده
ماشاالله Dial Up هم رکورد زده... 10 ساعته 4500 تومان !!!icon_cheesygrin :lol:
اما یه چیزی اعصابم رو ریخته به هم: چرا فقط یک هشتم پهنای باند رو Download میدن؟ i_dont't_know

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نسیر جان ممنون! اینجا هم که دادی یه نامه بهشون میدم!
اما فکر نکنم به جایی برسیم!
اما یکی به داده رپتور برسه! وضعش از منم بدتره مثل اینکه! icon_cheesygrin
این یک قانون نا نوشته هست پیش بعضی از isp ها! که فقط در ایرانم هست طبق معمول! که تقسیم بر 8 میکنن! :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مسائل رو قاطی نکنید عزیزان سرویس های بدون محدودیت همه جا گرون هست! شرکتی که مشتریش هستم 512 با محدودیت 5 گیگ سه ماهه رو میده 30 تومن اما همین رو بدون محدودیت 380 تومن! از اساس فرق دارن این دو نوع سرویس.

سرعت دانلود هم تقسیم بر 8 میشه چون هر بایت 8 بیت است و سرعت دانلود رو به بیت میدن که با تقسیم میشه بایت.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]سرعت دانلود هم تقسیم بر 8 میشه چون هر بایت 8 بیت است و سرعت دانلود رو به بیت میدن که با تقسیم میشه بایت.[/quote]
درسته من adsl 128 دارم ۱۶ کیلو دانلودش ماهانه نزدیک ۲۹ هزار تومان می دم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.