EBRAHIM

مشاوره برای خرید کارت گرافیک

Recommended Posts

[quote]بابک جان مشکل از درایور هست از سایت amd.com نسخه 9.7 کاتالیست رو دانلود و نصب کن درست میشه اگر نشد که به احتمال 99 درصد میشه یا با سیستم سازگار نیست یا مشکل داره.[/quote]
[color=brown]
سعید جان, همین الان دانلود کردم . مشکل به طور 100% حل شد . احتمالاً اگه پست شما رو نمیدیدم تا صبح یه چند بار سکته میکردم . وقتی زنگ زدم و گفتم جریان چیه , گفت باید کارت رو بیاری تا به گارانتی بفرستیم :? حداقل 10 روز طول میکشید . منو نجات دادی .[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]بابک جان مشکل از درایور هست از سایت amd.com نسخه 9.7 کاتالیست رو دانلود و نصب کن درست میشه اگر نشد که به احتمال 99 درصد میشه یا با سیستم سازگار نیست یا مشکل داره.[/quote]
[color=brown]
سعید جان, همین الان دانلود کردم . مشکل به طور 100% حل شد . احتمالاً اگه پست شما رو نمیدیدم تا صبح یه چند بار سکته میکردم . وقتی زنگ زدم و گفتم جریان چیه , گفت باید کارت رو بیاری تا به گارانتی بفرستیم :? حداقل 10 روز طول میکشید . منو نجات دادی .[/color][/quote]
سعیدجان حالا که نسخه شما شفا بخش است دست ما را هم بگیر
من دو سه ماهی است که کارت گرافیک geforce 6200 turbo cach خودم را که ایسوز بود با یک کارت گرافیک geforce 8400 GS عوض کرده ام درست از همان زمان دچار مشکل شده ام و این کارت گرافیک اصلا کیفیت قبلی را ندارد یکی دو بار اوایل صفحه آبی رنگی مبنی بر وجود اشکال سخت افزاری در سیستم بعد از نصب کارت گرافیک آمد که بهر صورتی بود حل کردم الان با بعضی بازی ها دچار مشکل می شود و دموی اول آنها را نمی آورد و مشکلاتی مشابه این هم دارد ، پیشنهادت چیه ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
رضا جان کارت 8400 ضعیف هست! اون خطای سخت افزاری مربوط به خرابی یا ناسازگاری در سخت افزار هست که خودش توضیح میده مشکل چیه مثلا اگر بنویسه حافظه خالی شده احتمالا رم مشکل داره. باید یه تست بگیری از سیستم برنامش رو برات لینک میدم. فعلا به سایت nvidia.com برو و از بخش دانلود درایور جدید رو دانلود کن که مشکل تصویری رو حل کنه بعد از اون باید یک کارت جدید بگیری!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=darkblue]سلام
خوب با رسیدن ماه شهریور کمی سر کیسه رو شل کردم و 4850 گرفتم مارک کلاب به قیمت 180 تومان...
هنوز فرصت نکردم بررسیش کنم...
راستی شانس ما ترافیک اینترنتم ته کشیده و شارژش 24 ساعتی طول میکشه،ممکنه یه مدت غیبم بزنه...
بدرود...[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تبریک میگم. مدل یه گیگ هست؟

فقط یادت باشه این کارت رو نباید اورکلاک کنی!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=darkblue]بله یک گیگ...
خودش هم گفت که به هیچ وجه نباید دستکاری بشه...
راستی پاور براش چقدر بگیرم؟
الان 2 تا چهار پین رو تبدیل کردم به یه 6 پین،مشکلی نداره...منتها گویا براش کمه...[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
علتش که نباید اور کرد به حرارت زیاد تولیدی مربوطه که البته با یک فن مخصوص این مشکل قابل حل است. (ولی در کل اور گرافیک حرفه ای کار معقولی نیست)

پاورش 110 واته و برای یک سیستم چهار هسته ای با دو ماژول رم بیشتر از 250 وات فول مصرف نداره. پاور 430 گرین به 40 تومن کاملا جواب میده اما با خرید 535 به 56 تومن با افزایش 7 درصدی بازدهی طی یک سال هم پول برقش در میاد و موقع ارتقای سیستم دستت رو باز میذاره.

با خروجی 250 وات و بازده 82% به نسبت 75% در سال 150 کیلووات ساعت صرفه جویی میشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=darkblue]خوب همان 535 گرین میگیرم به قیمت 50 تومان...
نگران نباش،دیگه مریض نیستم اورش کنم،بذار آب از آسیاب بیفته اگر دیدم کم آورد شاید بیارمش بالا
(که البته مطمئنم تا دو سال مشکلی ندارم)
...[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
منم مدل 530W گیرین دارم خوبه ولی موقعی که فنش با دور تند کار می کنه کمی صداش زیاد میشه!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برای سه سال هم کافیه! icon_cool

ولی اور! به عنوان مثال

با فن استوک
[img]http://images.hardwarecanucks.com/image/skymtl/GPU/PALIT-HD4870/PALITHD4870-83.jpg[/img]

با فن HR-03
[img]http://images.hardwarecanucks.com/image/skymtl/GPU/PALIT-HD4870/PALITHD4870-84.jpg[/img]

این هم اور 4850 با فن T-Rad2
[img]http://www.legitreviews.com/images/reviews/822/T-Rad2_Chill_Factor_Idle.jpg[/img]
[img]http://www.legitreviews.com/images/reviews/822/T-Rad2_Chill_Factor_Load.jpg[/img]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.