PILOT_OF_PERSIA

قدر خلبانان ايراني را بدانيم

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

نه عزيزان اين چه حرفيه! اتفاقا بليط هاي ايران همچين ارزون هم نيستند! به شما توصيه مي كنم با يكي از همين خطوط مجهول عربي بريد علاوه بر اينكه تا حدود زيادي ارزونتر هست (مخصوصا توي پروموشن ها) خدمات بهتري هم مي دن! و كلي هم احترام مي زارن! نه مثل هواپيماهاي ايراني كه نه تلويزيون داره نه كتاب داره! كلاه هيچي نداره مهمانداران هم دو قورت و نيمشون هم باقيه! (جرات نمي كني بگي آب مي خوام!)‌

من با ايرآسيا از كولالامپور رفتم هنگ كنگ هواپيماهاش هم مناسب بود (هرچي بود از هواپيماهاي درپيت ما بهتر بود! فقط يك مقدار صندليهاش ناراحت بود!) شد 280 هزار تومان!

درضمن پدر دوست بنده توي كيش اير داره كار مي كنه ماهي 3 ميليون و 800 هزار تومان حقوقشه! كي گفته 450 هزار تومان حقوق ميگيرند؟! سرايدار ساختمون ما ماهي 500 هزار تومان حقوقشه!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]

من با ايرآسيا از كولالامپور رفتم هنگ كنگ هواپيماهاش هم مناسب بود (هرچي بود از هواپيماهاي درپيت ما بهتر بود! فقط يك مقدار صندليهاش ناراحت بود!) شد 280 هزار تومان!

درضمن پدر دوست بنده توي كيش اير داره كار مي كنه ماهي 3 ميليون و 800 هزار تومان حقوقشه! كي گفته 450 هزار تومان حقوق ميگيرند؟! سرايدار ساختمون ما ماهي 500 هزار تومان حقوقشه![/quote]

جناب لیچ مثل اینکه وضع خوشه بندی شما بد نیست icon_cheesygrin یه سر به ایرلاین های لوفتانزا و KLM بزنید هم بد نیست. بهتره با اینا مقایسه کنید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]

درضمن پدر دوست بنده توي كيش اير داره كار مي كنه ماهي 3 ميليون و 800 هزار تومان حقوقشه! كي گفته 450 هزار تومان حقوق ميگيرند؟! سرايدار ساختمون ما ماهي 500 هزار تومان حقوقشه![/quote]

جناب لیچ مثل اینکه وضع خوشه بندی شما بد نیست icon_cheesygrin یه سر به ایرلاین های لوفتانزا و KLM بزنید هم بد نیست. بهتره با اینا مقایسه کنید.[/quote]

برادر الان بهترين شركت هواپيماي دنيا قنتاس استرالياست و در اروپا هم بريتيش ايرويز حرف اول رو مي زنه! لوفتانزا هم اصلا بدرد نمي خوره! خيلي كثيفه! ولي مهماندارانش و پذيراييش خوبه! كي ال ام من تا حالا سوار نشدم نمي دونم!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خلبانان ايران به نظرم تو دنيا هم تك و هم قانعند چون با سوار شدن تو اين هواپيما ها با جونشون بازي ميكنند و صداشونم در نمياد
يه چيزي شنيدم كه خيلي ناراحت شدم اونم اين بود كه كشور هاي اروپايي به هواپيماهاي ايراني اجازه ي عبور از كشورشونو به دليل استاندارد نبودن هواپيما نميدن چون ميترسند كه تو كشورشون سقوط كنن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.