nasirirani

کشف هزارن تخم دایناسور در کرمان!!

Recommended Posts

[quote]راست میگه سجاد. رضا! :mrgreen:
چرا 10 سانتیمتر؟! icon_eek[/quote]

براي اينكه پوزش جلوي ديدشو سد نكنه و ببينه كه كي جلوشه! :mrgreen:

اينجوري شايد منصرف بشه! :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
امروز تو اخبار اعلام كرد كه يك ديپلمات آرژانتيني مي خواسته نزديك به 6 تن icon_cheesygrin عتيقه رو به عنوان وسايل منزل تحت بسته ي ديپلماتيك با كشتي از كشور خارج كنه. خدا رو شكر فهميدن. حالا اين 140000 تا رو چه جوري مي خوان نگه دارن؟ اصلآ چه جوري شمارش شدند؟ يعني باز هم مي شه آنجا پيدا كرد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ولي من شك دارم به اصل اين قضيه.فكر كنم طرف مي خواسته بگه متعلق به 140000 سال پيش بوده , اشتباها گفته 140000 عدد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اين كه 160 هزار عدد تخم دايناسور پيدا شده كه مسلماً غيرقابل قبوله امّا صد و شصت هزار سال پيش هم به دوره ى دايناسورها نمى رسه! icon_cheesygrin
آقا رضا! دارم برات ها؟! البتّه با يه تخفيف مى شه از صحبتشون گذشت٬ و اون اينه كه دايناسور(فسقلى ما) ببينه كه يكى از مدافعينش جلوش وايساده و ديگه كارى باهاش نداشته باشه! ولى رضا(Blaze) بهت اخطار مى كنم كه من هم زبان [color=red]تند[/color] و [color=darkred]تيز[/color]ى دارم كه كمتر ازش استفاده مى كنم ٬ [color=darkblue]هيچ [/color]سامانه ى دفاعى اى هم ياراى مقابله با اون رو نداره! icon_cheesygrin

راستى يك نيمچه تناقض(از نظر من) در متن هست: گفته اند تخم ها ٬ يكپارچه سنگ شده اند(به دليل شريط نامساعد در طول زمان) امّا در جاى ديگر هم گفته اند كه بافت گوشتى دايناسورها براى اوّلين بار در جهان قابل دسترسى هست. خيلى موضوع پيچيده اى نيست امّا مى خواستم ببينم چطوريه كه يك گوشت تغيير ماهيت داده مى تونه به كمكشون بياد؟ خدا رو چه ديدى٬ شايد حيوان بعدى شبيه سازى شده در ايران(توسط پژوهشكده رويان) [b][i]دايناسورا[/i][/b] يا يه چيزى شبيه اين باشه!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]براي اينكه پوزش جلوي ديدشو سد نكنه و ببينه كه كي جلوشه![/quote]

سجاد جان منظورم دايناسوره بود نه شما.

[quote]اينجوري شايد منصرف بشه! [/quote]

وقتي ببينه شما جلوشي احتمالا فرار رو بر قرار ترجيح بده.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شبیه سازی دایناسور ممکنه.
اولین شبیه سازی موجود زنده توسط انسان مربوط به دالی (اسم گوسفند شبیه سازی شده) بود.
اگه از اون گوشت با تخم بتونن ژنوم کاملشو استخراج کنن شاید بتونیم چند سال آینده در باغ وحش های جان شاهد داینو ها باشیم.
ویا شاید یک پارک ژوراسیک واقعی! icon_cheesygrin
امیدوارم اون دایناسورهای پیدا شده از نوع گیاه خوارش باشن وگرنه فرار چندتا از اونها ... بعد توی خیابون بدو که رفتیم! icon_cheesygrin فکر کنین توی جام جم دارین قدم میزنین یه تیرکس ر 100 متر بالاتر ببینین! این اشکال صورت شما خواهد بود به ترتیب:
:? - icon_cheesygrin - icon_cheesygrin icon_cheesygrin - icon_wink -

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا تعداشون مشكوكه icon_cheesygrin حتما تقلب شده icon_cheesygrin عدد سازي شده icon_cheesygrin
بايد كميته صيانت از تخم دايناسور تشكيل بديم icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]براي اينكه پوزش جلوي ديدشو سد نكنه و ببينه كه كي جلوشه![/quote]

سجاد جان منظورم دايناسوره بود نه شما.

[quote]اينجوري شايد منصرف بشه! [/quote]

وقتي ببينه شما جلوشي احتمالا فرار رو بر قرار ترجيح بده.[/quote]

دوباره كه شد همون! دستت درد نكنه! بذار وقتى شبيه سازيشون كرديم٬ بيا تا بهت بم چى به چيه! دارم برات! دو تا هم مى فرستم سراغ اون ميراژهات! icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.