armani

روز شــغــال

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

پس محمد جان تا 2012 خیالمان راحت! چون فیلم به اون سال اشاره داره!
البته با نظرتون موافقم.
قبل از جنگ عراق نیز شاهد این گفته شما بودیم!
جالبه که در اون فیلم سکانس هایی از احمدی نژاد و چاوز هم دیده میشه!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خدمت دوستان عزيز سلام

شرمنده كه مدتي از محضرتون غايب بودم.

طي صحبتي كه با يكي از دوستان شد قرار بر اين شد كه اين تاپيك چند روزي در شوراي سايت يه مختصر بررسي بشه و بعد انشاالله در شكل و محتوي جديدتر خدمتتون عرضه بشه.

نكات و مطالب جالبي تهيه شده بود. اين تاپيك بيشتر حالت تحليلي داشت تا هشداري.
از دوستانيكه در اين بحث شركت كردن عذرخواهي ميكنم و انشاالله در اينده مجددا در خدمتشون خواهم بود ( البته در اين تاپيك ).

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظر من تحرکات سیاسی آمریکا و اسرائیل که اخیرا در منطقه آغاز شده کاملا بوی جنگ می دهد.خصوصا اظهارات اخیر نتنیاهو که یک جور عقب نشینی تلقی می شود برای منحرف کردن افکار عمومی و القای عدم وقوع جنگ.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام ...

یه زمانی هنری جون با نماینده های ویتکنگ ها قرار دوستی و عدم دخالت آمریکا در ویتنام رو میزاره و بعد از جلسه بلافاصله رییس جمهور وقت اگر اشتباه نکنم لیندن جانسون رو برای حمله به ویتنام تحت فشار میزاره ! ...

این روزها خبرهای داغی از احتمال وقوع جنگ و ناتوانی احتمالی آمریکا و اسراییل و همچنین عدم موافقت اعراب به گوش میرسه ! ... اما با توجه به اینکه ورود آمریکا به درگیری با ژاپن پرل هاربر بود ! همچنین ورودش به جنگ ویتنام حمله ویتنام شمالی به کشتی های جنگی امریکا بود ! و اینکه دلیل حملش به عراق و افغانستان ایده پوسیده تروریسم و 11 سپتامبر بود پس شروع حمله به ایران هسته ای باید چگونه باشد انهم در زمانی که هیچ دلیل موجه و روشن جهانی وجود ندارد و هنوز جاسوسان و بازرسان دشمن تمام غارها و کوهها را نگشته اند چه میتواند باشد ؟!

زیاد به فکر جنگ نباشید اما گویا همه در غرب و شرق توافق دارند که یک حمله سطحی نظامی به تاسیسات هسته ایران برای عقب راندن برنامه هسته ای و کشاندن ایران به به مهلکه سخت تر وجود دارد ! ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام استاد وریور عزیز

در تمامی جنگ هایی که بعد از جنگ جهانی دوم توسط آمریکا شروع شده مثل کره و ویتنام و . . . تا عراق یک چیز مشترکه و اون هم دو دستگی مردم در کشور هدف و همچنین وجود حکومت های فاسد یا نالایق که به این دو دستگی دامن میزدند و به نوعی گزک دست آمریکایی ها میدادند تا با اون شعار مزخرف آزادی و . . . شروع به حمله و تار و مار کردن مردم اون کشور بکنه هستش.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اون حرومزادها اگر بخوان حمله کنند دلیل خاصی نیاز ندارند این حرفها همش چرته ! بدترین حکومت های تاریخ حکومتهای کشورهای عربیه که دست کمی از صدام ندارند ! ...

بیشتر مباحث استراتژیک هست و اگرنه دو یا چند دستگی و همچنین عدم ثبات سیاسی در همه کشورها منجمله خود آمریکا وجود داره اینها دلیل خاصی نیست که بشه اصلا روش حرف زد ! اگر ایران و هر کشور دیگری توان دفاعی و تهاجمی نظامی بالا داشته باشه آمریکا و متحدانش هیچ غلطی نمیتونند بکنند ! چرا که جنگ همه رو متحد میکنه و حکومت اجازه سرکوب بیشتر میده ! ...

پس این دلایل اصلا نمیتونند مطرح باشند چه برسد در جنگی که نتیجه نامشخصی دارد ! و حتی برای شروع یک جنگ عظیم اون هم با ایران کلا غیر قابل بررسی هستند !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]زیاد به فکر جنگ نباشید اما گویا همه در غرب و شرق توافق دارند که یک حمله سطحی نظامی به تاسیسات هسته ایران برای عقب راندن برنامه هسته ای و کشاندن ایران به به مهلکه سخت تر وجود دارد ! [/quote]
اگر حمله ( حتی سطحی) انجام بدهند ما باید بیخیال بشیم؟؟؟ این حمله در هر سطحی باشه باید با پاسخ شدید نظامی همراه باشه ، در غیر اینصورت آغازگر حمله های بعدیه.
این یارو دوره گرد هم که مدام داره با تمام کشورها به خصوص کشورهای همسایه سر این موضوع بحث میکنه. :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
وریور جان منظورم چیز دیگه ای بود.
در خیلی از اون جنگ ها در نزد مردم جنگ حزبی یا دولتی بود نه جنگ ملی!
مثلا در عراق شما بهتر از من میدونی که مردمش اصلا با صدام برای جنگ همکاری نکردند یا افغانی ها اصلا در بدو شروع جنگ با آمریکایی ها همراه شدند و به گذشته هم که برمیگردیم ویتنام جنوبی و کره جنوبی و . . . . رو میبینیم.
اما برعکس در دفاع مقدس خودمون چی میبینیم؟
اختلافات سیاسی مسکوت ماند و تلاش همه مردم بیرون کردن دشمن از کشور شد(چیزی که من ازش به عنوان جنگ ملی یاد میکنم) و همین اتفاق هم افتاد.
اگر به محاسبات کاغذی به قول معروف رجوع کنیم شانس ما در برابر آمریکا بسیار کمه ولی این درحالیه که مردم اگر با هم متحد باشند (که هستند) آمریکا به خودش اجازه ورود به جنگ رو نمیده( جنگ تمام عیار رو عرض میکنم نه یک عملیات یا حمله) چون کار به جنگ شهری میکشه و شما هم خوب میدونی که این نوع نبرد تلفات سنگینی روی دست آمریکایی ها میگزاره یعنی در واقع همون چیزی که ازش وحشت دارند!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب نمیشه یکدفعه با یک کشور بزرگ و و با تسلط بر منطقه وارد درگیری کلی شد ! ...

باید اجماع کلی منطقه باشه ولی خوب ملت منطقه چنین اجازه ای رو نمیده ! و حکومت ها دچار بحران مشروعیت میشن که براشون کلی دردسر میشه ! حدود 1 تا 2 سال طول میکشه تا شاید بتونند افکار عمومی منطقه در حد 30 تا 40 درصد موافق کنند ! سالهاست که الجزیره العربیه و ........ وووو دارن چنین کاری میکنند . که هنوز نتیجه نداده حتی روی سران ! فقط این آخری بحث مسخره حمله ایران به چاههای نفت مرزی با عراق خیلی جواب داد که تاثیرش موقتی بود !...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فکر نکنم آمریکایی ها تمایل داشته باشند که آغازگر جنگ علیه ایران باشند.خصوصا پس از 22 بهمن امسال.اما نابودی حزب ا.. و یا تضعیف آن توسط اسرائیل می تواند مشوق خوبی برای آمریکایی ها باشد تا وارد جنگ علیه ایران بشوند.در کل فکر می کنم آغازگر جنگ اسرائیلی ها باشند تا آمریکایی ها.جنگ گسترده علیه حزب ا... ناخودآگاه ایران و آمریکا را به سمت درگیری سوق می دهد.حمایت از اسرائیل بهترین بهانه برای آمریکایی ها خواهد بود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام‌من یه چیزی میگم و خوب و بعدش با شما.هم ما و هم آمریکا و هم تموم جهان میدونن که ما ایرانیا کی‌ هستیم و اگه بخوان بهمون گیر بدن چیکار می‌کنیم و همچنین میدونن که دیگه کار به جائی رسیده که میدونن جنگ با کشور هایی مثل ما چقدر میتونه اثر منفی‌ روی کار جهان بذاره شما خودتون ببینید توی جنگ ۸ساله بخاطر نبود کامل ما در بازاره نفت چی‌ شد؟اونا فک میکردن میتونن با یجنگ کامل میتونن ما رو از پا در بیارن ولی‌ خب....!
پس آیا اگه من درست گفته باشم اونا میخوان چیکار کنن؟زمانی‌ که اول انقلاب بود و همه چی‌ شیر توی شیر باهاشون چیکار کردیم دیگه حالا.....
در مورد هالیوود هم نظر من اینه که این کار برای القای ترس به ماست یعنی‌ هی‌ بگن آای فلان آای بیسار!!!!!!!!!!!!!!!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]خوب نمیشه یکدفعه با یک کشور بزرگ و و با تسلط بر منطقه وارد درگیری کلی شد[/quote]

جنگ بر ضد ایران شروع شده و قدرت ایران هم در حال تحلیل رفتن هست وقتی بعضی ها خوابند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حداقل در این دهه جنگی با امریکا صورت نمیگیره.....مگر با اجماع جهانی که امریکا داره تلاشش رو میکنه :lol:
جنگ ما در حال حاضر جنگ دیپلماتیکی هست.... باید خیلی بادقت تحرکات زیر نظر داشته باشیم (که داریم)
حتی اگه لازم باشه باید به کشورهای که به ظاهر هم پیمان ما هستند امتیازاتی بدیم تا جلو فتنه رو بگیریم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]فقط یک سوال: چرا باید آمریکا به ما حمله کنه؟[/quote]
من این سوال رو یک طور دیگر مطرح می کنم چرا آمریکا باید نیروگاه اتمی رو بزنه ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.