hamed_713

رادار تاکتیکی دفاع موشکی AN/TPS-59(V)3

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote] دوستانی که آمار کاربران این رادار رو ذکر کردند لینک منبعش رو فراموش نکنند. کلا دوستانی که با سرچ توی اینترنت مطلب می ذارن لطفا لینکش رو هم بذارن تا تفاوت کسی که از روی علم خودش صحبت می کنه تا کسی که با سرچ توی نت مطلب می ذاره مشخص بشه. [/quote]
عزیز من این چه حرفیه که شما میزنی؟ خوب اطلاعات از کجا میاد؟ بصورت مادرزاد؟
آدم با همین سرچ و تحقیق در نت هستش که این اطلاعات رو پیدا میکنه وگرنه که تو هیچ دانشگاه و مدرسه ای این جور چیز ها رو یاد نمیدهند و هیچ کدام از مجلات هم اصولا این موارد رو چاپ نمیکنند!
اگر هم واقعا براتون مهمه من همه اطلاعاتم رو اینطوری با سرچ کردن تو نت بدست آورده و میاورم.

این هم لینک منبعی که به نقل ازش صحبت کردم.
http://www.globalsecurity.org/space/systems/an-tps-59.htm

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب برادر من اینکه باز به خود شما بزرگوارها بستگی داره یکی از شما بحث علمی بزنه بقیه هم کاملترش کنن.
این نوع مباحث هم به دلیل علمی بودن نمی تونن نفرات زادی برای درک داشته باشن و یک عده همه بیشتر دنبال اخبار هستن که ایا مثلا ما می تونیم با امریکا بجنگیم و... و توی تمام مقالات دنبال همین می گردن و نفسا نمی تونن توی این نوع بحث ها زیاد کمکی بکنن.
یک پیشنهاد دیگم دارم همین شما بزرگوارانی که این تاپیکهای علمی رو ایجاد می کنین هر چند وقت یکبار اطلاعات اونها رو باز به روز کنید و به اونها اضافه کنید و سعی کنید دوباره به اسکرول برگردن .
من باز هم توی سایت گفتم ما دفترچه خاطرات نمی نویسیم که بعد از ایجاد یک تاپیک و دادن نظرات اون رو به طاقچه تاریخ بسپریم بلکه باید این تاپیک ها به روز بشن تا کامل و کاملتر و قابل استناد.
مثلا اگر در مورد موشکی یا سیستمی بحث شده و نوع جدید اون هم می اد بقیه اطلاعات رو به همون تاپیک اضافه کرد تا هم بحث کاملتر بشه هم سایت اینقدر در بعد تاپیکی پر از تاپیکهای زیاد و سطحی نشه که از ده تاش یک صفحه مطلب در می اد(خرج اقا سعید و کاربران رو هم بالا نبریم icon_idea icon_question icon_razz ).

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
رضا جان شما فکر می کنی ایده و تحلیل چه جوری تولید میشه؟

اطلاعات خام توسط مغز و طی یک فرایند منطقی تفکر+ تجارب و اطلاعات گذشته تبدیل به تحلیل و ایده میشه.

دادن اطلاعات خام خوبه اما دادن تحلیل و نظریات پخته بر اساس اونها خیلی مهمتره.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام

منبع بنده از کاربری بحرین که ذکر کردم و همچنین اطلاعات اون که تکمیل کننده مقاله اقا حامد بود رو از قسمت اخبار خارجی صنایع هوایی در چند سال پیش مطالعه کردم

در واقع منبع بنده صنایع هوایی هستش

با تشکر icon_idea

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.