MOHAMMAD

Airforce
 • تعداد محتوا

  3,529
 • عضوشده

 • آخرین بازدید

 • Days Won

  3

MOHAMMAD آخرین امتیاز شما در روز 18 اسفند 1393

MOHAMMAD شما بیشتری مطالب مورد علاقه کاربران را دارید!

اعتبار در انجمن

5,552 Excellent

درباره MOHAMMAD

 • رتبه حساب کاربری
  ???? ??? ????? ?????

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. سلام به دوستان این موشک خرمشهر تاپیک مستقل نداره؟
 2.   ممنون، ولی نیاز به پاسخ دقیق داریم که فعلا بنظر میاد کسی نداره.
 3. یه سوال فنی، آیا کرار هم مثل تی 72 باید پس از شلیک لوله اش در زاویه خاصی قرار بگیره تا ریلود انجام بشه یا این محدودیت را نداره؟
 4. یادش بخیر....   رضا بلیز....   این موشک در برد کوتاه برای ناوهای ما از سایر گزینه هایی که مطرح میشن(نظیر کروتال/اف ام 80/ حزر نهم) و تور ام یک بهتر هست.
 5. ممنون، ای کاش در مورد مکانیزم کشندگی این سیمها بیشتر توضیح داده بودید، همونطور که اشاره کردید با این سیمها می توان سر طرف مقابل را برید، اما این سیمها روش تمیزتر و بی سر و صداتری نیز در اختیار فرد مهاجم قرار میدهند.   اگر از نوع سیم غیر برنده استفاده شودپس از انداختن سیم به دور گردن طرف مقابل و محکم کشیدن آن ، جریان خون به مغز وی قطع می شود. در این حالت چیزی حدود 5 ثانیه زمان لازم است تا وی کاملا سست شود و کمتر از 10 ثانیه نیز لازم است تا بمیرد(اگر به مغز انسان 8 ثانیه خون نرسد دچار مرگ می شود). در این حالت از خون و خونریزی و خر خر کردن گلوی بریده شده خبری نیست و قتل در سکوت کامل انجام می گیرد. البته حدودا 3 ثانیه اول طرف کمی دست و پا می زند ولی چون حمله از عقب انجام می شود در موقعیتی نیست که خودش را رها کند و 99.9 درصد افراد هم راه رهایی از چنین موقعیتی را نمی دانند و نمی توانند در آن 3 ثانیه طلایی کاری برای خود بکنند. برخلاف تصور عامه، این سیم عموما با خفه کردن نمی کشد، بلکه با قطع جریان خونرسانی به مغز باعث مرگ مغزی می شود. اگر شدت حلقه سیم کمتر باشد مجراهای تنفسی را می بندد ولی رگهای خونرسان به سر را نه، و آنوقت 3 دقیقه زمان لازم است تا فرد بمیرد ولی در صورت تنگتر کردن حلقه، فقط 8 ثانیه.   هرگز، هرگز، هرگز چنین کاری (شوخی یا جدی) را بر روی هیچ موجود زنده ای امتحان نکنید. حتی نگه داشتن 3 ثانیه یا کمتر سیم در حالت کاملا بسته ممکن است به بروز آسیبهای جدی و غیرقابل برگشت مغزی شود.
 6.   به همون دلیلی که سران بلژیک در جنگ جهانی دوم احساس خطر نکردند و کشورشون پل پیروزی آلمان بر خط دفاعی مستحکم فغانس شد، در واقع آلمانها با اشغال بلژیک خط دفاعی پیچیده فرانسوی ها را دور زدند و آن را اشغال کردند.
 7.   با تشکر از زحمات شما، دقیقا در زمانی که داشتم مطلب شما را می خواندم به همین مطلب فکر میکردم، سالها آرزوی خیلی از ما این بود که بشویم مثل آمریکا و بتوانیم خیلی از نیازمندیهایمان را از بخش خصوصی تأمین کنیم. برخی چیزها مبانی فکری آدم را بطور بنیادی تغییر می دهد!
 8.   بحث ترکیه نیست، ترکیه بیشتر یک Case Study هست اینجا، روی صحبت من با اون دسته افرادی هست که صِرفِ تجهیزات نظامی رو برگ برنده در نبردهای آینده می دونن( که از قضا از درجه بالاهای سایت هم چنین دیدگاههایی دارند و اصطلاحا فن سالار یا تکنوکرات هستند!) این افراد هیچگاه نمی تونن شکستهای ترکیه در الباب یا نبردهای فرسایشی و بی نتیجه ارتش آمریکا در فلوجه رو توجیه فنی و علمی بکنند.
 9. خیلی دلم می خواد بدونم اونهایی که ارتش ترکیه رو بسی بالاتر و ورزیده تر از نیروهای مسلح ما می دانستند پس از شکست خفت بار الباب کجا هستند؟!
 10.   این بسرعت یعنی دقیقا چقدر بسرعت؟ و جنگنده ای که تا 2022 نمیتونه از AIM-120D استفاده کنه چطور میخواد در نبرد فامد از پس سوخو 30 های چینی با برد بسیار بیشتر( و آنهم بدون تانک سوخت خارجی) بر بیاد؟
 11. با تشکر از آقا رضای عزیز پلتفرم خوبی هست و آینده خوبی هم داره، امیدوارم در آینده با اصلاح پروفایل پروازی نوع موتوردار به شبه بالستیک، امکان افزایش برد اون با موتور فعلی فراهم بشه.
 12. این جناب سناپس توضیح بدن که منظورشون از جامعه جهانی، چیزی غیر از آمریکا و اسراییله؟!   یعنی ما بیایم اطلاعات حماس رو بدیم به اونا؟!   یعنی ساده لوحی تا به کجا!   ای خدا ...
 13.   سوزانا .... دماغه ی میراژ اف 1 .... رادار آگاو ....
 14.   اون دوتا نمایشگر رنگی جلوی پنل رو ندیدید؟
 15.   تاپیک مستقل ندارد ولی یک تاپیک مقایسه ای بنده یک زمانی ایجاد کرده بودم که این راکت را با وی شی 2 و فجر 5 خودمان مقایسه کردم.