MOHAMMAD

Airforce
 • تعداد محتوا

  3,651
 • عضوشده

 • آخرین بازدید

 • Days Won

  7

MOHAMMAD آخرین امتیاز شما در روز 13 خرداد 1398

MOHAMMAD شما بیشتری مطالب مورد علاقه کاربران را دارید!

اعتبار در انجمن

5,934 نشان حکمت

درباره MOHAMMAD

 • رتبه حساب کاربری
  ???? ??? ????? ?????

Profile Information

 • Gender
  Male

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

3,017 نمایش های پروفایل
 1. با کلیت مطلب آقا ابراهیم موافقم، ولی خب وضعیت خاص سیاسی-نظامی منطقه باعث می شد تا عملا نشه موشکباران شدیدتری را در فاز اول تحمیل نمود (هرچند برای فاز دوم -در صورت پاسخ یانکی ها- پیش بینی شده بود). پایگاه باید جوری زده می شد که در «فاز اول اطلاع رسانی» آمریکایی ها بتونن پوششی برای تلفات ایجاد کنن تا در فشار رسانه ها برای جبران قرار نگیرند.
 2. سلام با اجازه یک احتمال دیگر هم من اضافه میکنم، موشکهای سام 6 موجود در زرادخانه یمنی ها، مجهز شده به ردگیر اپتیکی/حرارتی به همراه سایت حسگر اپتیکی جداگانه. آسیب وارده به بالگرد آپاچی تقریبا به میزان زیادی مویدِ سنگین بوده سرجنگیِ موشک اصابت کننده است...
 3. چرا؟ چون حرف حقی رو زده؟ این که دلیل نمیشه فرد رو زیر سوال ببرید.
 4. تصویر فیک هست، چون وحید حقانیان که در عکس می بینید الان مدتی هست از جمع کارکنان بیت منفک شده و دیگه اونجا نیست....
 5. مدیران محترم ارشد توضیحی در مورد این موضوع و اتفاقی که برای تاپیک من افتاده دارند؟
 6. یه تاپیکی داشتم با نام استراتژی کیفیت کمیت، در مورد ارتقاء و به کارگیری اف5 در نیروی هوایی بود، اونجا یادمه که 10 سال قبل یه سری پیشنهاداتی رو در این زمینه داده بودیم با دوستان. نمیدونم چرا حذفش کردند بعد پستهاش رو بردند توی تاپیک بررسی جامع نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران! (واقعا چرا تاپیک رو حذف کردن و در یه تاپیک طولانی ادغام کردند که اصلا به راحتی قابل پیدا کردن نیست؟!!!!)
 7. MOHAMMAD

  Vympel R-73

  ممنون، ای کاش یکی از دوستان در یکی از سایتهای مجاز(!) آپلود کنه که امثال ما هم بتونن ببینن. بله متاسفانه حق با شماست، استاتوس میلیتاری رو تلگرامیزه کرده و باعث ایجاد بحثهای بشدت سطحی و کم عمق شده. همچنین بعضا افرادی در استاتوس فعال هستند که شما یک پست نظامی در انجمن از اونها نمی بینید ولی الی ما شا الله در استاتوس فعالند! خب یه همچین تیپ افرادی چرا در میلیتاری هستند؟ واضحه و همه می دونن! --------------------------------- راستی خبری از نسخه جدید آرچر یا هوا به هوای کوتاهبرد جدیدی از روسها نیست؟
 8. سلام اگر دقت کنید عامدانه فیلم قطع شده و دوباره ثانیه های آخر برخورد موشک به پهپاد نمایش داده می شه، لذا محاسبات انجام شده نمی تواند دقیق باشد.
 9. خیلی دوست داشتم سر جنگیش از نوع «میله ای گسترش یابنده ی به هم پیوسته1» باشه، ولی ظاهرا اینطور نیست. البته وزن سر جنگی زیاده و دقتش هم ظاهرا از «خوب» رد کرده و «خیلی خوب» ه، لذا همین سرجنگی ترکش شونده معمولی هم هموطور که ملاحظه می شود به خوبی هدف رو take apart میکنه؛ ضمن اینکه این سر جنگی یک مزیت به سرجنگی پیش گفته داره و اون این هست که اگر اهداف مولتی باشند سرهای جنگی ساده آسیب گسترده تری به هواگردهای همراه می زنند. پی نویس: 1- Expanding Continuous Rods