SAEID

بخش جدید ، تشکیل گروه تحقیق

Recommended Posts

من پيشنهاد مي كنم در ابعاد آموزشي فرماندهي مثل دافوس هم در گروه تحقيق تبادل نظر بشه.من خودم حاضر هستم يك سلسله از آموزشهاي مربوط به فرماندهي و ستاد رو ارايه كنم.البته با رعايت اصول طبقه بندي. :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]من پيشنهاد مي كنم در ابعاد آموزشي فرماندهي مثل دافوس هم در گروه تحقيق تبادل نظر بشه.من خودم حاضر هستم يك سلسله از آموزشهاي مربوط به فرماندهي و ستاد رو ارايه كنم.البته با رعايت اصول طبقه بندي. :oops:[/quote]
سعيد جان ضمن تشكر از مساعي شما در بالاتر بردن سطح علمي سايت من هم با پيشنهاد حامد عزيزم موافقم
اگه ميشه يه بخشي نه بعنوان آموزش چون قبلا فرموديد نميشه ولي يه چيزي در حد آشنايي با واژه ها و مباني اوليه نظامي مثل همون چيزي كه حامد فرمود در حد مقدورات سايت زحمتشو بكش و درست كن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تكليف مايي كه زبان مسلط نيستيم و دلمون ميخواد همكاري كنيم چيه؟؟؟
آرروزي موفقيت ميكنم براي تك تكتون :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان 2 سوال داشتم:

1- حوزه فعالیت و موضوع تحقیق ها چیه؟
2- حدودا چقدر در روز باید وقت اختصاص بدیم به این موضوعات؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
پیشنهاد حامد جان خوب هست ولی در یک جمع چند نفره نیازی به بیان این مسائل نیست و اگر موضوع خاصی نباشن میشه تو سایت ارسال کرد.

زمان لازم برای همکاری زیاد نیست و در پروژه قبلی که به علتی منتشر نشد تا در فرصت لازم صورت گیرد فکر کنم یک ماه فرصت داده بودیم! ما اگر بتونیم هر ماه فقط یک مقاله تخصصی تهیه کنیم هم اعتبار سایت بالا میره هم امکان چاپ این مقاله با اسم اعضای گروه در مجلاتی مثل صنایع هوایی و صنایع هوافضا و جنگ افزار وجود دارد که این خود عاملی بر افزایش اعتبار سایت و جلوگیری از کپی شدن بدون منبع مقاله که زحمت عده ای از دوستان هست میشود.

رامتینا جان اگه زبان بلد نباشی تو پروژه های ترجمه زیاد نمیشه کار کنی ولی شاید یه پروژه ای بود که ترجمه نباشه اون موقع میتونی کمک کنی. البته تا حالا چنین موردی نداشتیم چون منابع فارسی اکثرا ترجمه منابع انگلیسی هستن!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خیلی دوست دارم کمک کنم ولی فرصت کار بهم اجازه نمیده میشه آقا سعید قبل از هر مقاله ای که میخوای درست کنی بهم پی ام بدی ببینم میتونم یا نه چون من یه چند تا فامیل دارم متخصص زبان !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من به صورت رزرو و در بخش هواپيماهاي نظامي در خدمتم ولي وقت زيادي نميتونم بزارم. روزي 1 ساعت. و سرعت ترجمه ام هم كمي پايينه ولي مايلم در اين كار شركت كنم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.