reza4087

ایران امروز(فیلم)

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

سلام
فیلم زیر مربوط به برنامه ایران امروز هست که از شبکه جام جم پخش شده و در مورد خودکفایی در صنایع نظامی هستش که حاوی نکات جالب و جدیدی هست و دانلود نکنی ضرر کردی و به شرط چاقوئه
البته حجمش بالاس ولی می ارزه دانلودش کنید
خلاصه اینکه از دستش ندین

ایران امروز

با حجم :62.4 MB
http://www.4shared.com/video/1APdzthX/Iran_s_Defence_Industries.html

بازم میگم دانلود نکنی ضرر کردی

یه کلیپم از اورهال زیر دریایی کلاس طارق دارم که اگه بخواین اونم میزارم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بچه ها نگاه نکنید. اصلا بدرد نمیخوره. :mrgreen: (شوخی)

گفتم شاید اینجوری بگیم بچه ها نگاه کنن. البته 12 دقیقه ی اولش اصلا جالب نیست. اما بعدش چیزهای جالبی هست.

حیف که حال و حوصله ای ندارم. وگرنه یه فیلمهای آسی دارم که حال آپ کردن ندارم.

یکی اش فیلم مربوط به موشک ضدزره طوفان هست. که البته درسته اولش نوشته که فیلم منحصر به نیروهای ... میباشد. اما فکر کنم چون نگفته طبقه بندی اشکال نداره منتشر بشه.

توضیح میده در مورد مکانیزم شلیک و برخورد موشک طوفان( که خیلی کاربردی هست). به صورت دو مرحله ای هست که اول شکاف میده، زره رو و بعد خرج انفجاری به صورت سوزنی شروع میکنه به نفوذ و انفجار نهایی.

همه اش رو به صورت فلش نشون دادند. کاری که کمتر منتشر میشه، برای رسانه ها. متاسفانه.

و نمیدونم بچه های اینجا این رو میدونن یا نه؟ قسمت دوم فیلم مربوط به موشک طوفانی میشه که بر روی هلی کوپتر ها نصب شده. و یکی از سرهنگهای خلبان اون رو تست میکنه، و بعد تست تو مصاحبه برمیگرده میگه فوق العاده بود و مثل یه خطکش و مثل نور لیزر بر هدف نشست.

خیلی فیلم جالبیه. از اینها زیاد دارم. اما متاسفانه نه حجم کافی دارم و نه سرعت آپلودم مناسبه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]بچه ها نگاه نکنید. اصلا بدرد نمیخوره. :mrgreen: (شوخی)

گفتم شاید اینجوری بگیم بچه ها نگاه کنن. البته 12 دقیقه ی اولش اصلا جالب نیست. اما بعدش چیزهای جالبی هست.

حیف که حال و حوصله ای ندارم. وگرنه یه فیلمهای آسی دارم که حال آپ کردن ندارم.

یکی اش فیلم مربوط به موشک ضدزره طوفان هست. که البته درسته اولش نوشته که فیلم منحصر به نیروهای ... میباشد. اما فکر کنم چون نگفته طبقه بندی اشکال نداره منتشر بشه.

توضیح میده در مورد مکانیزم شلیک و برخورد موشک طوفان( که خیلی کاربردی هست). به صورت دو مرحله ای هست که اول شکاف میده، زره رو و بعد خرج انفجاری به صورت سوزنی شروع میکنه به نفوذ و انفجار نهایی.

همه اش رو به صورت فلش نشون دادند. کاری که کمتر منتشر میشه، برای رسانه ها. متاسفانه.

و نمیدونم بچه های اینجا این رو میدونن یا نه؟ قسمت دوم فیلم مربوط به موشک طوفانی میشه که بر روی هلی کوپتر ها نصب شده. و یکی از سرهنگهای خلبان اون رو تست میکنه، و بعد تست تو مصاحبه برمیگرده میگه فوق العاده بود و مثل یه خطکش و مثل نور لیزر بر هدف نشست.

خیلی فیلم جالبیه. از اینها زیاد دارم. اما متاسفانه نه حجم کافی دارم و نه سرعت آپلودم مناسبه.[/quote]

ممنون میشم اگه اون فیلماتو بزاری :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام دوستان
من عضو جديد خانواده ميليتاريم اميدوارم بتونم در كنار دوستان يه چيزايي ياد بگيرم
برادر rezat1980 بابا كف كرديم لطف كن ما رو هم از اين جور فيلمها مستفيض كن( مستفيض رو درست نوشتم )

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote] اما متاسفانه نه حجم کافی دارم و نه سرعت آپلودم مناسبه.[/quote]

پس چجوری دانلودش کردی ؟! :mrgreen:

اصلآ ادرسش سایتی که ازش دانلود کردی رو بزار بچه ها حال کنند :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من که گفتم. فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه از لحاظ طبقه بندی. هر چند که اگر اینجا منتشر بشه، مثل توپ صدا میکنه.!!!

اما مشکل اصلی سرعت افتضاح نت من و در وهله بعد، ترافیک کم من هست که هر ماه داره از ما پول میدوشه.

با این وجود ، این یه دونه رو چون، دهنتون آب افتاده، میرم ببینم، میتونم. یا نه؟

[quote]

پس چجوری دانلودش کردی ؟! :mrgreen:

اصلآ ادرسش سایتی که ازش دانلود کردی رو بزار بچه ها حال کنند Laughing
[/quote]

عزیز جان. دانلود نکردم که. این فیلم روی سی دی هست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام. از بابت كليپ دستتون درد نكنه. خيلي عالي بود. مي تونيد اونو از لينك زير هم دانلود كنيد:

[url=http://video.google.com/videoplay?docid=-817895671049410397#]Google videos[/url]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من هنوز فیلم رو دانلود نکردم. الان 2.5 ساعت هست داره زور می زنه دانلود بکنه.

داداش این رو نمی شد با پست بفرستی ؟؟؟ :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به یک جوان فداکار و از خود گذشته برای تعریف فیلم نیازمندیم

آخه ما با این اینترنت نفتی که باید 2 ساعت هندل بزنیم تا وصل بشه چطوری دانلودش کنیم اونم 62mb :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام دست برادر رضا درد نکنه اخه میگر به جای سایت درپید 4shared سایت دیگهای واسه اپلود نیست که سرعتش خوب باشه و قابلیت ادامه دانلودو داشته باشه که همه اونجا اپلود میکنین!سرعت عادی دانلودم 7 است که در این سایت میاد زیر یک ادمو دیوونه میکنه!یه مدیا فایر داشتیم که توپ بود به همت بچه های مخابرات فی*لتر شد یه دفعه اینرنتو از ما بگیرید هم ما راحت بشیم هم شما نه بابا دم مخابرات گرم الان رفتم رفع فی*لتر شد عشقه مخابرات:دی
http://www.mediafire.com/
دوستان واسه اپلود تو این سایت بزارید توپه سرعت دانلود بالا وقتم نداره احتیاج به ثبت نامم نیست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خواهش میکنم
rezat1980 برین کافی نت یا خونه ی اقوام یا دوستانی که اینترنت پرسرعت دارن از اونجا بفرستین
کلیپ بعدی رو تو http://www.mediafire.com/ اپلود میکنم
دوستانی که اینترنت ذغالی دارن شرمنده اگه میتونستم به صورت قسمت قسمت میفرستادم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من ديدم . بد نبود . خيلي هم خوب نبود .
من كه ميگم واسه ايرانيهاي خارج از كشور بايد فيلمهاي بهتري بسازن تا اونها حس ميهن پرستي و خودباوريشون بيشتر تقويت بشه .
خودتون ميدونين كه اينجور فيلمها چه تاثيري توي افزايش روحيه هموطنانمون داره (البته با كيفيت بالاتر)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان علت سرعت پایین اینترنت در ایران چیست چرا سرعت اینترنت درافغانستان خیلی بهتر هست?

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]یه کلیپم از اورهال زیر دریایی کلاس طارق دارم که اگه بخواین اونم میزارم[/quote]
بازم گفت اگه ميخواين ميذارم . معلومه كه ميخوايم . اين كه ديگه سوال كردن نداره داداش خوبم .
من كه قبلا هم به شما گفتم من خواستار هر فيلم و كليپ نظامي كه داري هستم . تو بذار مطمين باش من دانلودش ميكنم . :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.