hexman

جنگ عراق-كويت

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

راستي دوستان با وجود چندين بدل براي صدام ايا اين صدام اعدامي واقعي ايه بود يا الان خود اصليش توي يكي از كشور هاي امريكاي جنوبي لب ساحل داره افتاب ميگيره؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[align=justify]این ها نکرده اند به جای فرار به عربستان ، از اون ها طلب کمک کنند؟! آخه ارتشی که تمام عمر حقوق می گیره و خرجش می شه و تجهیزات برایش از بودجه عمومی کشور تهیه می شه، برای اینه که از مردم و دولت(بیشتر از دولت) حمایت و محافظت کنه. واقعاً اگر من جای امیر کویت بودم[size=9](أعوذ بالله!! زبانم لال!!!!)[/size] بعد از بازگشت به قدرت سران ارتشی رو محاکمه می کردم که به این راحتی پا به فرار گذاشته اند! اصلاً همون A-4 ها دو تیر موشک حرارتی و تعدادی فشنگ روی توپ ها شون نصب می کردند می توانستند هوانیروز عراق رو به عقب بزنند، علاوه بر مأموریت اصلی شون که شکار تانک هست. میراژِها هم هر کدام در صورت به کارگیری صحیح و پوشش رادار زمینی و پدافند می توانستند سه تا چهار هواپیمای عراقی رو مورد حمله قرار بده. تانک ها و نیروهای مکانیزه هم با استقرار مناسب در نقاط مهم و سوق الجیشی و به کارگیری اصول نظامی کمینه چهار تا پنج تانک دشمن رو می زنند(وقتی موضع گیری و انگیزه خوبی داشته باشند). با این کار ارتش عراق رو می توانستند یک روز پشت دروازه های شهر کویت(پایتخت) نگه دارند. بعد از این هم برادران(!) عربستانی می توانستند خودشون رو برسونند.

شاید دوستان بگویند من خیلی خوشبینانه دارم تز می دهم ولی خداییش کلاهتون رو قاضی کنید! ارتشی که زمین دفاعی رو داره و از اوّل مناطق حساس دستش هست، با همین تجهیزات می تونه خودی نشان بده و یک دفاع جانانه بکنه. این ترسو بودن را هم شما در مباحث عقیدتی بجویید نه قومیتی. چه بسیار اعرابی که در جنگاوری و ایثار زبانزد شده اند و هستند و خواهند شد و چه بسیار از باقی اقوام که بوی جنگ را نشنیده فرار کردند...

صدام هم اگر بر فرض بدلی را به جای خود به کشتن داده باشد، دیگر یک مهره ی به شدّت سوخته محسوب می شود و ارزشی برای دیده شدن در انظار عمومی(بعد از خوابیدن در آب نمک!) و یا حتّی قایم کردنش و تأمین زندگی اش ندارد.[/align]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
پرشین جان،اینا از اولش معلوم بود جنگ رو میبازن.کلا عراقیها جنگجو نیستن.سرباز وقتی برای جنگیدن دلیل نداره درست نمیجنگه.تو همین 50 سال تو سه جنگ مستقیما حضور داشتن که تو همشون باختن.عرب هم فقط عربهای مملکت خودمون.الحق که با غیرت و مرد هستن.از این کشورهای عربی که بخاری بلند نمیشه.همشون شدن زیر دست شرق و غرب.ارتششون هم که فقط جنبه نمایشی داره،وگرنه تا سرباز خارجی نباشه به خودشون زحمت نمیدن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.