nasirirani

ايران پروژه «هارپ» را کليد زد

Recommended Posts

عاليه. هميشه براي من سوال بود كه اگر تا اين حد از جرييات خبر داريم. پس چرا خودمون نميسازيم وازش استفاده نميكنيم؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
به مقاله زیر یک نگاهی بکنید مفهمید یه همچنین کاری در ایران به دلایل جغرافییایی امکام تحقق ندارد و فقط در صحبتخواهد ماند
http://www.4shared.com/file/NVtYWX6u/___.html

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
يادمون باشه كه جنگ رواني و تبليغاتي يكي از مهمترين حربه ها در روزگار ماست... بايد در اين جنگ تبليغاتي به هر طريق ممكن ورود پيدا كرد و با پايداري در آن و در راستاي همپوشاني از بسياري مسايل مهم، برخي مسايل را هم مطرح كرد....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
پیشتر هارپ رو یک پروژه و مسیر باید دید ... که کار بردی چند گانه داره ... حالا چقدر موثر و تاثیر گذار ، در چه زمینه ی چندان مشخص نیست > اما قابل بحث

هارپ نه اونی هست که در امریکاست ! و نه اونی هست که در ایران !

هارپ هر چیزی هست ، همانی هست که در ذهن ماست... چی به چی شد؟!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان چند تا نکته اضافه کنم.
یکی اینکه تا سیستم های اطلاعاتی ما در مورد چیزی اطلاعات کافی نداشته باشن و مسئولین جنبه های اون رو بررسی نکنن از انجام تحقیقات یا بهتر بگم هزینه در اون مورد جلوگیری میشه احتمالا سیستم های اطلاعاتی ما چیزهایی فهمیدن که نظام حاضر به سرمایه گذاری در این مورد شده.
در مورد اینکه سازمان محیط زیست می خواد این کار رو بکنه دوستان خوب توجه نکردن ایشون گفتن سازمان محیط زیست هم درش سهیمه نه اینکه پروژه رو این سازمان تعریف و پیگیری می کنه و گفتن دستگاههای زیادی درش دخیل هستن ولی فعلا در موردش چیزی نگفتن این یعنی اینکه معلوم نیست چند تا وزارت خانه در این کار سهیم هستن.
در ضمن من فکر می کنم این پروژه شاید حداقل در بعد تحقیقاتی خیلی وقت پیش شروع شده ولی حالا صداش در ا.مده شاید مثل قضیه فردو هست که قبل از اینکه دشمن بخواد بهره برداری کنه خودشون گفتن.

اما برخی موارد قابل تامل هست مثل خشکسالی بیش از اندازه در کشورمون یا مثلا زلزله در دو ناحیه چند وقت پیش در دو طرف تهران و جا داره ما روی این موارد کمی دقیقتر فکر کنیم نه اینکه همیشه خوشبینانه بگیم شدنی نیست اومدیم شدنی بود و این کار رو با ما کردن اون وقت چه باید کرد از امروز باید دست به کار شد و اعدو اللهم .... این رو به ما میگه حتی اگر استفاده نظامی هم نداشته باشه باید پیگیری کنیم به قول دوستان اگر قرار باشه ما رو از خشکسالی بکشن چه باید بکنیم.

این که برخی توی کشور ما عادت کردن حتی تحرکات دشمن رو هم ماست مالی کنن خیلی اسفناکه(البته اعتقاد دارم اذهان عمومی رو نباید تشویش کرد و ترسوند)مثلا دانشمند ما ورداشته اومده توی تلویزیون داره اعلام میکنه این اشیاء پرنده نمی دونم شفق اون یکی میگه نور ستاره است اخرش صداش در می اد که نه بابا از این حرفا نیست دو تا رو پدافند زده رده خاصی از هواگردهای جاسوسی امریکا هستن.
یا در مورد قضیه قران سوزی یارو ور می داره میگه این ادم دیوانست و خودشون هم زدن توی دهنش و تمام شد نه برادر من پشت این اقای به قول شما دیوانه یه سیستم شیطانی خیلی گسترده هست که سالهاست داره در مورد اینجور مواردی نقشه میکشه این یه مرحله از یه تاکتیک بزرگه اگر قراره ما امروز با این تحلیلها سر خودمون رو بکنیم توی برف فردا چوبش رو می خوریم زمانی که می فهمیم اینها همش طرحهای شیطانی بوده برای غلبه بر ما به عنوان اخرین پایگاه منجی.

اینم اشاره کنم خداوند وقتی اشاره می کنه به اینکه ما ماه و زمین رو مسخر شما می کنیم فکر نکنین نمیشه خیلی کارها رو کرد همیشه باید یه درصدی برای احتمالات گذاشت مثلا اگر کسی گفت این هارپ نمی تونه زلزله درست کنه و 95 درصد اعتقاد دارم من می گم بر اساس همون 5 درصد من می گم میشه حالا شما ثابت کنه نمی شه احتمال اسمش با خودشه اومدیم ما اشتباه کردیم.

در مورد چین و روسیه و دیپلماسی و این حرفا خودتون رو زیاد درگیر نکنین اینها همشون دستشون توی یه کاسه است اینه که امام خمینی اشاره می کرد امریکا و شوروی بدن و انگلیس از هر دوتا بدتر اینا همه با همن و این همه جنگ زرگری برای نابودی ما طی پروسه های مختلف هست و فروش کالا و چاپیدن ما وگرنه اصلا فکر نکنین چین و روسیه برای ما دل می سوزونن همین روسیه اگر حالا مطمئن باشه می تونه ایران رو اشغال کنه وتوانش رو داشته باشه به اندازه سر سوزنی صبر نمی کنه.

در مورد فشار خارجی هم نترسین نمی تونن کاری بکنن اونها تا حالا گفتن این پروژه هارپ امریکا علمیه خوب ما هم می گیم ماهم علمیه مثل شما و اگر بخوان فشار وارد کنن باید اعتراف کنن که این پروژه استفاده نظامی داره اون وقت ما هم میگیم این پروژه ما هم فقط جنبه دفاعی داره تا شما بر علیه ما کاری نکنین.پس فشار بر ایران مستلزم اثبات و صحه گذاشتن بر این موضوع توسط غرب و امریکا هست که خودش قبول کنه مال خودشون هم نظامی هست که در اون صورت دنیا می فهمن اینا دارن چکار می کنن.

اقایون نظرتون رو جلب می کنم به این موضوع سال 2012 که مدتیه دارن در موردش فیلم می سازن و هی داد می زنن بله اخرالزمانه و زلزله می اد و.... تا جایی که کارشون به پیدا کردن بخش دوم کتاب نستراداموس کشیده ایا جای سوال نداره که ما از خودمون بپرسیم اینا می خوان چکار کنن؟؟؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام بر عزيزان
به دليل كمبود وقت(امتحانات) نظرات رو كامل نخوندم اما شخصا فكر مي كنم از اونجا كه اين سيستم قابل پنهان كردن نيست كارهاي تحقيقاتي به پايان رسيده و حالا در مرحله ي ساخت براي مقابله با جنگ رواني دشمن مجبور به اعلام شدند.
موفق و شاد باشيد.
ياعلي

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=12]حتی اگه تازه تصمیم به انجام کار تحقیقاتی گرفته باشن(که کاملا مشخصه این طور نیست)بازم خیلیه و جای شکر داره.

[/size]
[size=9]
[size=7]دوستان من از یک ماه پس از شروع به کار سایت(البته بعد چند ماه تصمیم به عضویت گرفتم) مطالب سایت رو تقریبا هر روز! حتی موقعی که فیلتر بوده مطالعه کردم و از نظرات و داشته های دوستان بهره بردم ولی برای مطالعه تمامی صفحات و روبر نشدن با پیغام زیر باید50 پست اینجانب رو در عرض یکی دو روزآینده تحمل یفرمایید!؟.

[color=red]"شما باید حداقل 50 پست برای مشاهده این انجمن داشته باشید.[/color]"[/size] icon_eek[/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
لابد اين ژروژه رو هم ميارن جز اهرم هاي فشارشون .
اين اهرم هاي ايران منو كشته
البته من عاشق ايران هستم ها سوء تفاهم نشه
ولي كلا اهرم هاي ايران عليه آمريكا يه كمي خنده دار بود[/i]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دوستان من از یک ماه پس از شروع به کار سایت(البته بعد چند ماه تصمیم به عضویت گرفتم) مطالب سایت رو تقریبا هر روز! حتی موقعی که فیلتر بوده مطالعه کردم و از نظرات و داشته های دوستان بهره بردم ولی برای مطالعه تمامی صفحات و روبر نشدن با پیغام زیر باید50 پست اینجانب رو در عرض یکی دو روزآینده تحمل یفرمایید!؟[/quote]

پستهای تشکر برای رسیدن به حد نصاب منجبر به اخطار و اخراج میشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]لابد اين ژروژه رو هم ميارن جز اهرم هاي فشارشون .
اين اهرم هاي ايران منو كشته
البته من عاشق ايران هستم ها سوء تفاهم نشه
ولي كلا اهرم هاي ايران عليه آمريكا يه كمي خنده دار بود[/i][/quote]

بله...اين هم از مادر عروس...!

عزيزان فكر مي كنم يعني مطمپنا در اينجا از نيمه هادي هاي قدرت استفاده شده... كه در اين توانW فكر مي كنم فناوري قدرتمندي رو نياز داشته باشه... چون كه فقط با الكترونيك قدرت هست كه ميشه يك موج سينوسي پرتوان رو به يك موج سينوسي با فركانس ديگر مبدل كرد.(كانورتر)
اما اينكه خود اين نيمه هادي ها رو بشه در بازار(براي اين پروژه ي خاص) پيدا كرد كمي شك دارم...
يعني كشور ما بايد توان توليد اين نيمه هادي هاي پرتوان رو در داخل داشته باشه... rolling_on_the_floor :mrgreen:

موفق و شاد باشيد.
ياعلي

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[/quote]يعني كشور ما بايد توان توليد اين نيمه هادي هايد پرتوان رو در داخل داشته باشه...[quote]
شروع پروژه دلیل بر وجود این تکنولوژی نیست البته یادمون باشه که برای رسیدن به یک هدف راههای مختلف وجود داره :mrgreen: [/quote]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام به همه
سوال این جاست که این هارپ چه کاربردی داره؟ [color=darkred]نظامی یا غیر نظامی [/color]
اگه نظامیه پس یه نوع سلاح [color=darkred]کشتار جمعی[/color] محسوب می شه مثل بمب هسته ای یا شیمیایی
اگه غیر نظامیه و تو هواشناسی و کلا محیط زیست کاربرد داره که فکر نکنم ما نیاز به اون داشته باشیم حالا یعنی بهتر بود دنبال راه حل های ارزون تر و سریعتری بودن ...
من شخصا فکر کنم دولت هارپ رو جز تکنولوژی های روز می دونه که باید اعلام بشه ایران بهش رسیده مثل نانو شبیه سازی و واکسن های مختلف
احتمالا یه کارشناسی جو گیر شده یه طرحی داده با کلی پیوست .... و یه مسئولی هم واسش بودجه گذاشته تا....
به نظر شما یه هارپ تو ایران می تونه تاثیرات هارپ دیگه رو خنثی کنه یا فقط به درد مقابله به مثل می خوره[size=18][/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.