najaf47

خاطره بسیار جالب و خواندنی / بچه لات هایی که شکارچی تانک شدند

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

دستتون درد نکنه نجف جان عکس بیشتری هم داشتین بزارین

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دستت درد نكنه نجف جان يك چندتا خاطره دست اولم از خودت به گو اگر از خربكاريايي كه كردي بگي اقا نجف يك سايتو خوشحال كردي دستت درد نكنه :mrgreen:[/quote]

بسمه تعالی

با سلام

به روی چشم F35 جان. انشاءالله بعد از ایام شهادت امام رضا ارواحنا فداه و تمام شدن ماه صفر حتماً از خاطرات شیرین و طنز که برای حقیر رخ داده و بقول شما از شیطونی های دوران نوجوانی و جوانیمون در جبهه
خواهم گفت.

یا علی مدد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]دستت درد نكنه نجف جان يك چندتا خاطره دست اولم از خودت به گو اگر از خربكاريايي كه كردي بگي اقا نجف يك سايتو خوشحال كردي دستت درد نكنه :mrgreen:[/quote]

بسمه تعالی

با سلام

به روی چشم F35 جان. انشاءالله بعد از ایام شهادت امام رضا ارواحنا فداه و تمام شدن ماه صفر حتماً از خاطرات شیرین و طنز که برای حقیر رخ داده و بقول شما از شیطونی های دوران نوجوانی و جوانیمون در جبهه
خواهم گفت.

یا علی مدد.[/quote]

دست شما درد نكنه نجف جان انشاءالله.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]دستت درد نكنه نجف جان يك چندتا خاطره دست اولم از خودت به گو اگر از خربكاريايي كه كردي بگي اقا نجف يك سايتو خوشحال كردي دستت درد نكنه :mrgreen:[/quote]

بسمه تعالی

با سلام

خواهم گفت.

یا علی مدد.[/quote]
با سلام خدمت شما

ببخشید آن امکان دارد از خاطرات شما در سایتهای دیگر استفاده کنم.
البته صد در صد با ذکر نام اگر مایل باشید.
با تشکر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این خاک جبهه مثل اسید می مونه بدی ها رو جوری پاک می کنه که آدم وقتی این خاطره ها رو می خونه چیزی جز شجاعت و غیرت و مردانگی نمی بینه

خدا حق همه رزمنده ها رو بر ما حلال بکنه، ما واقعا به همه رزمنده ها، جانبازها و خانواده شهدا مدیون هستیم

امیدوارم که بتونیم این حق رو بدرستی ادا بکنیم

یا علی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ماشاءا... به غيرت شما آقا نجف ُ ماشاءا... به غيرت همه اين شير مردان
انشاءا... ما هم از امتحانمون سر بلند ميايم بيرون... :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یه چیزی و هیچکی نمی تونه بفهمه جز یه ایرونی
اونم اینه که
چو ایران نباشد تن من مباد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]یه چیزی و هیچکی نمی تونه بفهمه جز یه ایرونی
اونم اینه که
چو ایران نباشد تن من مباد
[/quote]

نه همشون فقط كسايي كه [size=24] كمي[/size] غيرت دارن .

خاطرات خيلي خوبي بود و خيلي حال كردم .

ماجراي اين موتور سوارها مثل مجيد سوزوكي ٬ اخراجي ها ٬ هستش .

ــــــــــ-----------------------------------------------------------

واقعا حيف افرادي چون چمران كه شهيد شدن ٬ چون الان از لحاظ علمي رتبه فوق العاده اي داشتن و دوباره سد حيف و افسوس . big_grin :mrgreen:

rolling_on_the_floor rolling_on_the_floor icon_cheesygrin :laughing: :mrgreen: ولي در نهايت خدا رو شكر كه آقا رو تو جنگ از دست داديم .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بعضی از اقایان مخالف ارائه این نوع خاطرات هستند و اصلا انگار رزمندگانی که جلوی بعثی ها ایستادند و حماسه خلق کردند همه شان از آسمان آمده بودند و مردان آسمانی بودند در حالی که بیشتر آنها از کوچه پس کوچه های جنوب شهر به جبهه رفتند و متحول شدند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام خدمت همه عزیزان
مخصوصا نجف عزیز چطوری برادر راست راستی عکس خودته
کلی با ذکر خاطراتت حال کردم
منو بردی دوباره به حال و هوای جنگ
هر موقع احساس دلتنگی می کنم یه سرم میام تو سایت بلکه با صحبت و گفتگو با امثال شما عزیزان رفع دلتنگیم بشه
باز هم منتظر خاطرات قشنگت هستم
اگه برام میسر بود که بشینم و تایپ کنم من هم شما رو با خاطرات دیگه ای از جنگ آشنا می کردم و لی چه کنم که بیتشر از چند خط توانائی تایپ ندارم
نجف جان جور ما رو هم بکش rolling_on_the_floor
آرزو میکنم که که حتی برای یک ساعت هم دیگه جنگ پیش نیاد تا دوباره مجبور به امتحان دادن باشیم امتحان دوباره ما و امتحان دوستان باشه برای زمان صلح تو این زمان هم امتحان برگزار میشه :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]سلام خدمت همه عزیزان
مخصوصا نجف عزیز چطوری برادر راست راستی عکس خودته
کلی با ذکر خاطراتت حال کردم
منو بردی دوباره به حال و هوای جنگ
هر موقع احساس دلتنگی می کنم یه سرم میام تو سایت بلکه با صحبت و گفتگو با امثال شما عزیزان رفع دلتنگیم بشه
باز هم منتظر خاطرات قشنگت هستم
اگه برام میسر بود که بشینم و تایپ کنم من هم شما رو با خاطرات دیگه ای از جنگ آشنا می کردم و لی چه کنم که بیتشر از چند خط توانائی تایپ ندارم
نجف جان جور ما رو هم بکش rolling_on_the_floor
آرزو میکنم که که حتی برای یک ساعت هم دیگه جنگ پیش نیاد تا دوباره مجبور به امتحان دادن باشیم امتحان دوباره ما و امتحان دوستان باشه برای زمان صلح تو این زمان هم امتحان برگزار میشه :mrgreen:[/quote]

بسمه تعالی

با سلام

مالک جان بله. و بحمدالله بهترم.

متاسفانه حقیر یکی از اون جا مونده های از غافله نور و اخلاص و ایثار و ایمان هستم که لیاقت قرار گرفتن در صف شهیدان رو نداشتم.

تصاویر زیادی از این حقیر کمترین در سایت از اون دوران منعکسه که بخشی از اون توو تاپیک خاطرات خود این حقیر در بخش [b]" دفاع مقدس "[/b] موجوده. خواستی یه سری بزن. در ضمن میخواستم توو همون تاپیک درج خاطراتم رو به نوعی ادامه بدم که متاسفانه دیدم تاپیک قفل شده!!! خب چاره ای نیست....

یا علی مدد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]میخواستم توو همون تاپیک درج خاطراتم رو به نوعی ادامه بدم که متاسفانه دیدم تاپیک قفل شده!!! خب چاره ای نیست....
[/quote]

خوب مگه اين تاپيك بوقه rolling_on_the_floor rolling_on_the_floor :mrgreen: همينجا ادامه بده . منتظريم .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.