LAST-WAR

STK CPW سلاحی زیبا ساخت سنگاپور

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

با اجازه از اساتید محترم سایت
rolling_on_the_floor
قابل توجه دوستانی که می فرمایند این تکنولوژی از کجا اومده و میشه ما هم بسازیم :
رژیم اشغالگر قدس بسیار در طراحی های سلاح به کشورهایی همچون سنگاپور کمک تکنولوژی میکنه البته هم به جهت مالی هم به جهت جلب متحد نظامی و سیاسی برای خود rolling_on_the_floor

از نمونه این کمک ها می توان به سلاح انفرادی ملی ارتش سنگاپور به اسم SAR-21
که خواهر خوانده TAR-21 که یکی از اسلحه های کماندوهای این رژیم شیطانی هست اشاره کرد

کشور عزیز ما هم به دنبال کسب تکنولوژی سلاح های مدرن هست قدمهایی هم برداشته شده و هنوز در مرحله تست هستند انشا الله به وقتش مسئولین اعلام میکنند بهره برداری رسمی رو از این اسلحه های جدید رو :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
امیدوارم توی این دهه حداقل یه تفنگ انفرادی رونمایی کنن.
من فکر می کنم یکی از بهترین سلاحهای فعلی دنیا ژ36 هست و نیاز هست ما هم یه اسلحه بر پایه اون بسازیم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شما چرا فقط دوست دارید سلاح های کشور های دیگه رو بخرید یا کپی کنید :mrgreen: rolling_on_the_floor rolling_on_the_floor icon_cheesygrin :laughing: :mrgreen:
والا اگه خود شما فقط یک ربع به مغزتون فشار بیارید میتونید طرح بهترین سلاح های دنیا رو بسازید امتحان کنید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=blue]LAST-WAR[/color] عزیز برای چی باید چرخ رو از نو بسازیم !!!!!!؟؟؟؟؟؟؟

ما با استفاده از تجارب کشورهای پیشرو میتونیم کسب تجربه بهتر و زودتر کنیم چرا بخواهیم لقمه رو دور دهان خودمون بچرخونیم :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جناب لست وار عزیز ما تا بخواین از این فکرها و ایده ها داریم اما مشکل اینجاست توان پیاده سازی اون رو نداریم وگرنه طراحی و ساخت یک سلاح انفرادی مخصوصا با استفاده از تجربیات دیگران کار سختی نیست البته برای ایرانی جماعت هیچ کاری نشدنی نیست ولی امکانات و سرمایه لازم داره که مشکل اینه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اسمم عرفان هست اگه راحت نیستین اسمم رو بنویسید :mrgreen:
منظور من چیز دیگه ای هست منظورم ساخت سیستم جدید هست. فوقش هم اگه نمیتونید حداقل یک شکل جدید باشه نه عین خود سیستم
من خودم یه طرح دارم که در حال تکامل هست اگه تونستم یه چیزایی رو ازش میگم آخه راهنمام گفته چیزی دربارش نگم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=blue]عرفان[/color] عزیز ( [color=blue]LAST-WAR[/color] )

بنده هم در دیگر پست ها عرض کردم که باید یک پلت فرم جدید طراحی کنیم که استاد [color=blue]opera [/color] هم نظر خوبی دادن که اسلحه ایی بسازیم بر پایه G-36 و...

همه ما با کپی کاری مخالفیم اما یک پلت فرم جدید و ملی اگه طراحی بشه و نسل به نسل ارتقاع بدیم اونو بسیار کار آمد خواهد بود rolling_on_the_floor

یک اسلحه ایی که هر جای دنیا شکل اونو دیدن بگن ساخت ایرانه مثل پیکان منحصر به فرد باشه که وقتی دیدیمش یادمون به وطن خودمون بیفته :mrgreen: ( قسمت آخر و جدی نگیریدا !! ) rolling_on_the_floor

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
G-36 سلاح خوبیه تو یه بازی یادم نیست نیروهای دشمن دستشون از همین ها بود حالا تایپیک منحرف نشه قیمت این اسلحه رو نمی دونین ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=darkblue]البته طراحی و ساخت یک اسلحه چندان هم کار آسانی نیست .

شما یک اسلحه کمری را در نظر بگیرید ، این اسلحه تنها شامل چند قطعه نیست که بر روی هم سوار می شود و یک اسلحه کمری را تشکیل می دهد .

اسلحه USP را در نظر بگیرید (( عشق منه icon_cheesygrin ))

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/1287727038.jpg[/img]

طرح این اسلحه در سال 1989 شروع شد و در سال 1991 به تولید رسید ، یعنی دو سال ، این اسلحه در حال حاضر یکی از بهترین

اسلحه های کمری حال حاضر جهان به شمار می رود که در حال حاضر در بیش از 50 کشور جهان مشغول به خدمت است . طراحی

فوق العاده آئرودینامیک ، بالانس شلیک ، بالانس بودن لگد اسلحه و تعادل اسلحه در هنگام شلیک از ویژگی های این اسلحه است

در واقع علت اینکه طراحی این اسلحه دو سال طول کشید ، همین بود . پس ببینید دوستان ، طراحی یک اسلحه عالی و بی نظیر به

همین سادگی ها هم نیست ، حتی یک کلت کمری .

-------------------------------------------------------------------

البته تقلید از طرح دیگران در واقع بد نیست ، بلکه برای کشوری مثل ایران خوب است ، چرا که به اندازه دو سال در هزینه و زمان صرفه جویی می شود .[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.