امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote]باز حرف خودت رو می زنی بعد هم شما از کجا می دونی من تخصص این کار رو ندارم.

من زیاد نمی خوام در این مورد حرف بزنم به دلایلی ولی اگر شما کد مرجع ویندوز رو دارید به من بدید خوشحال میشم در ضمن ای پی ای و دی دی کی و.... این حرفها هم کارساز نیست و اون سر ریز بافر و ...هم اصلا موضوعیت نداره چرا که منظور من چیز دیگه ای بود .[/quote]

[quote]
نهایتا شما می خوای روی ویندوز اگر بخوای امنش کنی ویروس کش و فایر وال بزاری .
[/quote]

چون اگه تخصصی داشتی یه حرفی نمیزدی که در حد کاربر معمولی کامپیوتر باشه. ( البته این طرز جمله بندی را بد برداشت نکن ، مخلصیم ، ولی جور دیگه ای به ذهنم نرسید بنویسم :cry:

کد مرجع ویندوز نگفتم ، گفتم دسترسی موازی با کدهای مرجع داریم.
بفرما توضیحاتش را دانلود کن http://msdn.microsoft.com/en-us/windows/hardware/gg487458

سر ریز بافر را مثال زدم ، نوشتم :
ما ابزارهایی داریم که به صورت [b]یونیورسال[/b] عمل میکنند.[b] بر فرض......[/b]

و......
خلاصه یکبار دیگه بخون چیا نوشتم :cry:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حتما شما درست می گی و می تونی ویندوز رو امن کنین به هر روشی که می دونین موفق باشین :cry:

اون لینک هم خودندم در مورد ام اس دی ان هست و درایورهای ویندوز 7 .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=18][color=red]مستند سلاح های مخفی امریکا -2010[/color][/size]

[img]http://img.vatandownload.com/software/user/hadi-arjmand/picture/07-09/Inside-America's-Secret-Weapons-1.jpg[/img]

بر طبق آخرین دسترسی ها به اطلاعات طبقه بندی شده وزرات دفاع امریکا ،شواهد و قراین نشان می دهد که جدیدترین نسل از فن آوری دفاعی ،از جمله وسایل نقیله هوایی بدون سرنشین و هواپیماهای دارای سرعتی بیش از 5 یا 6 برابر امواج صوت در فضا در آمریکا تولید شده است که در این مستند به گوشه ای از این تکنولوژی اشاره می گردد.

[color=darkred]مستند بالا رو ميتونيد از لينك زير دانلود كنيد:[/color]

[url=http://vatandownload.com/2010/10/--2010.php#more][color=blue][size=18]دانلود[/size][/color][/url]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممنون برادر ops
قطعآ کشور های تراز اول جهان از نظر فناوری و قدرت نظامی همیشه طرح هایی رو دارند تا از اون ها به عنوان برگه برنده استفاده کنند.گاهی اوقات برخی از این طرح ها رونمایی میشه اما برخی ها رو نمایی نمیشه.قطعآ ما هم سلاح های به کلی سری داریم که ممکنه هیچ وقت رونمایی نشن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ما هم صد در صد از اين سازمانها داريم چون نيازه به يك همچين ارگاني اجتناب ناپذيره.
اما درست مثل هميشه ما از شلوغ بازي و در بوق كردن دوري ميكنيم.
دقيقا يكي از دلائل غافلگيري دشمنان ما همين بي صروصدا كار كردن و به دستاوردهاي بزرگ رسيدن كشور عزيزمان ايران است.
اگر پروژه اي هم با شكست روبرو شود ميتوان بدون صروصدا آن را كنار گذاشت.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اون شناوره خیلی خفن بود [/quote]

اون شناور كاملا تحقيقاتيه و استفاده نظامي نداره.اما از نتايجش براي طراحي هاي نظامي استفاده شده.
يه فيلم ازش دارم اما 1 گيگه نميتونم اپ كنم :(

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام به دوستان عزیز
حدود دو ماه قبل قرار بود بنده این تاپیک رو راه بندازم ولی برغم اینکه یه سری از صفحات وب سایت دارپا رو ترجمه کردم مشغله کاری اجازه نداد که بتونم به موقع از عهده این کار بربیام

الان خیلی خوشحالم که یکی از دوستان عزیزمون این تاپیک رو راه انداخته و امیدوارم بتونم کم کم از صفحاتی که ترجمه کردم تقدیم حضور نویسنده محترم تاپیک کنم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]سلام به دوستان عزیز
حدود دو ماه قبل قرار بود بنده این تاپیک رو راه بندازم ولی برغم اینکه یه سری از صفحات وب سایت دارپا رو ترجمه کردم مشغله کاری اجازه نداد که بتونم به موقع از عهده این کار بربیام

الان خیلی خوشحالم که یکی از دوستان عزیزمون این تاپیک رو راه انداخته و امیدوارم بتونم کم کم از صفحاتی که ترجمه کردم تقدیم حضور نویسنده محترم تاپیک کنم[/quote]

پس اون دوستي كه برادر ميثم گفتن شما بودين.
ممنون ميشم تاپيك رو كامل تر كنيد.استفاده ميكنيم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان عزيز زياد نگران نشن
اين همه اسلحه اي كه من ميبينم يه چيزي ميخواد به اسم پول كه خدا رو شكر فعلا امريكا از اين نظر مشكل داره
اگه بحث سلاح جلوتر از زمان باشه شوروي پيشتاز بود ولي خوب همونطور كه گفتم اينجور سلاحها پول ميخواد ولي شوروي اون ابر ناوگان هواييشو هم به روز نگه ميداشت هنر كرده بود

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
من از دوستان عذر میخوام که اینجا پست گذاشتم ولی نیازمند یک راهنمایی بودم
از دوستان و کاربران میلیتاری کسی اطلاعی نداره اگر کسی در ایران یک اختراع حساس و تغیر دهنده کرد باید به کجا مراجعه کنه.
و چه سازمان یا ارگانی وجود داره که برای حمایت از اختراع بشه بهش مراجعه کرد و نحوه و مسیر مراجعه به این نهاد ها چگونه است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شاید یکی از پروژ های دارپا که در اینده ایی نزدیک به بار بنشیند ساخت موشک برد بلند ضد کشتی برای نیروی دریایی ایالات متحده باشد :
Long Range Anti-Ship Missile (LRASM

(ضمنا ممنون میشم یکی از دوستان در مورد علت فوت (!) دکتر حسن پور کمی دقیق تر صحبت کند خواهشا در پی ام )

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]یکی از اهداف تشکیل این موسسه ادامه ایجاد سازو کارهائی برای غلبه فراماسونها بر مردم کره زمین می باشد که ریاست این موسسه نیز بر عهده یهودیان (صهیونیستها)می باشد.[/quote]

مگه اهدافش نظامی و دفاعی نیست ؟ البته اگر بخوایم ربط بدیم همه چیز رو میشه به فراماسونها ربط داد . . . . ولی خوب این یک موسسه پیشرفته پژوهشی نظامی است . حالا پروژه هاش تو چه مسیری استفاده بشه خدا می دونه ![/quote]

عزیزم ربط داره ، بقول انیشتین که خدا این دنیا رو با ریختن تاس نیافریده icon_cheesygrin
دارپا که یکی از موسسات معروفشون که بابا ( حالا میگن موسسه تحقیقات پیشرفته ی نظامی ، که اولشم نظامی صرف نبود ) ، این گروه از جنگهای صلیب همینطور داره نفوذش و بیشتر میکنه
واقعا میشه گفت خود ابلیس مستقیم داره این گروهها رو هدایت میکنه
مخصوصا این عمله بنا های بدون افسارو

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.