TNT

اینترنت لاک‌پشتی ایران، گران‌تر می‌شود! + تكذيبيه

Recommended Posts

کارت دانشجویی هم نمی خواد

شرکت پ.آ میگه کافیه یا [b]شاغل[/b] باشی یا [b]فارغ التحصیل[/b] یا [b]دانشجو [/b](پس دیگه کی باقی موند؟)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]جناب TNT این جدول مربوط به کدوم شهره ؟؟

راستی به نظر شما سرویس شاتل بهتره یا صبانت ؟؟[/quote]

[b]علی جان مربوط به کل کشور یا حداقل شهرهای که سرویس صبانت در انجا دایره ولی 100% در قم سرویس میده !

والا من خودم خیلی دنبال اینترنت پر سرعت بودم و از بابت پیدا نکردن سرویس مناسب سخت ناراحت بودم که واقعا به کارم و زندگی لطمعه داشت میزد این قضیه در تایپیک قبلی که در این مورد زدم کاملا مشهوده !!!!! ولی الان خدارو شکر راضی هستم درسته قیمتش بازم بالاست ولی خیلی خوب شد و انگار دوباره متولد شدم !! [color=red]rezat1980 ' هم گفتن سر تایپیک قبلی کسی اخراج شد اون خود من بودم[/color] :(
isp های زیادی رو تقریبا زیرو رو کردم از داتک . شاتل و پارس انلاین و خیلی های دیگه ........................ هم واقعا قیمت های بالای دارن هم نون سابقه و انحصاری که قبلا داشتن رو می خورن و به درد ما مستضعفین نمیخورن !
من الان از این سرویسی که دارم تقریبا راضی هستم سرعت دانلود 120 الی 130 KB داره سرعت اپلود 30 KB که اکانت 3 ماهه گرفتم 15 گیگ حجم کل و 85 هزار تومن بازم در بیابان لنگ کفشه پاره نعمت ! [/b][/quote]
سرعتش كه خيلي كمه من همارا سيستم سه ماهه رو 30 تومن گرفتم و معمولا با 100 دانلود ميكنم كه اگه دير وقت باشه سرعتش تا 150 هم ميرسه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]کارت دانشجویی هم نمی خواد

شرکت پ.آ میگه کافیه یا [b]شاغل[/b] باشی یا [b]فارغ التحصیل[/b] یا [b]دانشجو [/b](پس دیگه کی باقی موند؟)[/quote]

ُسلام .... هان تو کدوم شهر ها اجرا می شه !؟

هان یعنی من الآن می تونم با کارت دانشجویی برم مخابرات و یه خط اینترنت بگیرم !؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]کارت دانشجویی هم نمی خواد

شرکت پ.آ میگه کافیه یا [b]شاغل[/b] باشی یا [b]فارغ التحصیل[/b] یا [b]دانشجو [/b](پس دیگه کی باقی موند؟)[/quote]

ُسلام .... هان تو کدوم شهر ها اجرا می شه !؟

هان یعنی من الآن می تونم با کارت دانشجویی برم مخابرات و یه خط اینترنت بگیرم !؟[/quote]
همونطور که گفتم این شرکتی بود

اصلا طرف مدل مخابراتی نری بهتره

دوستم داره ، خون گریه مبکنه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote][quote]جناب TNT این جدول مربوط به کدوم شهره ؟؟

راستی به نظر شما سرویس شاتل بهتره یا صبانت ؟؟[/quote]

[b]علی جان مربوط به کل کشور یا حداقل شهرهای که سرویس صبانت در انجا دایره ولی 100% در قم سرویس میده !

والا من خودم خیلی دنبال اینترنت پر سرعت بودم و از بابت پیدا نکردن سرویس مناسب سخت ناراحت بودم که واقعا به کارم و زندگی لطمعه داشت میزد این قضیه در تایپیک قبلی که در این مورد زدم کاملا مشهوده !!!!! ولی الان خدارو شکر راضی هستم درسته قیمتش بازم بالاست ولی خیلی خوب شد و انگار دوباره متولد شدم !! [color=red]rezat1980 ' هم گفتن سر تایپیک قبلی کسی اخراج شد اون خود من بودم[/color] :(
isp های زیادی رو تقریبا زیرو رو کردم از داتک . شاتل و پارس انلاین و خیلی های دیگه ........................ هم واقعا قیمت های بالای دارن هم نون سابقه و انحصاری که قبلا داشتن رو می خورن و به درد ما مستضعفین نمیخورن !
من الان از این سرویسی که دارم تقریبا راضی هستم سرعت دانلود 120 الی 130 KB داره سرعت اپلود 30 KB که اکانت 3 ماهه گرفتم 15 گیگ حجم کل و 85 هزار تومن بازم در بیابان لنگ کفشه پاره نعمت ! [/b][/quote]
سرعتش كه خيلي كمه من همارا سيستم سه ماهه رو 30 تومن گرفتم و معمولا با 100 دانلود ميكنم كه اگه دير وقت باشه سرعتش تا 150 هم ميرسه[/quote]

[b]سهند isp تو فقط برای استان خودتون هست و واقعا اگر به این شکل باشه که میگی عالیه . من isp های تهران رو زیاد بررسی کردم از این بهتر پیدا نکردم .
حالا هی بگین تهران امکانات داره والا هیچی نداره ![/b]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=red][b]روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران در پاسخ به مطلب مندرج در سایت خبری تابناک به نقل از روزنامه همشهری در تاریخ 7 فروردین 90 با عنوان « خبر بد در آغاز سال جدید درباره اینترنت ایران » جوابیه ای به شرح زیر اعلام کرد :[/b][/color]

1-یقیناً اطلاع دارید که هزینه اینترنت یا خدماتی که شرکت مخابرات ایران به Pap ها می دهد در سال گذشته و کماکان در سال جاری هیچگونه افزایشی نداشته است و اعلام خبر 3 تا 14 برابری خدمات ، کذب محض است، بنابراین چنانچه مقصود نویسنده این مطلب ، هزینه آبونمان و نگهداری است که باید گفت پیشنهاد ارائه شده به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی هنوز تصویب نشده است.
2-به فرض افزایش حتی 10 برابری خدمات یا سرویس هایی که مخابرات به Papها می دهد ، تأثیر آن بر تعرفه اینترنت حداکثر می تواند یک درصد باشد و نه افزایش 14 برابری ! که در این خبر به آن اشاره شده است.

3-طبق ضوابط و مقررات ، تنها مرجع تغییر تعرفه ، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است و تا زمانی که تعرفه های پیشنهادی تصویب نشود اجرایی نخواهد شد. بنابراین اعلام اخباری که هنوز به اجرا در نیامده و صرفاً در حد یک پیشنهاد بوده جز تشویش اذهان عمومی نتیجه ای در بر نخواهد داشت.

4-در حال حاضر شرکت مخابرات ایران برای واگذاری یک خط اینترنت پرسرعت 128 کیلو بایتی کمتر از 10 هزار تومان هزینه دریافت می کند که این رقم در سال گذشته افزایشی نداشته و در آینده هم نخواهد داشت.

5-شرکت مخابرات ایران همواره آماده ارائه خدمات مورد نیاز Papها بوده و حاضر است هرگونه تعامل مثبت و سازنده را با آنان داشته باشد. این شرکت معتقد است بازار اینترنت در ایران به حدی بزرگ و نیازمند توسعه است که علاوه بر شرکت های حاضر امکان فعالیت برای شرکت های دیگر نیز فراهم است.

ضمن آنکه هدف شرکت مخابرات ایران در این زمینه کاملاً تعاملی است و چنانچه شرکتی از بخشهای زیرمجموعه برخلاف این رویه عمل کند آماده حل و فصل موضوع خواهد بود.

6-در حال حاضر تعداد مشترکان اینترنت پرسرعت در ایران کمتر از یک میلیون مشترک است و چنانچه همه شرکت های Pap و مخابرات در این حوزه وارد نشوند امکان خروج از این بحران میسر نخواهد شد.

7-در پایان نیز معتقدیم ، بخش IT (اینترنت) در ایران جزء بخشهای عقب مانده و کمتر توسعه یافته می باشد و لازم است این عقب ماندگی جبران شود. بنابراین همانگونه که همه دست اندرکاران این بخش تمایل به کسب سود از این بازار را دارند ، می بایست بخشی از هزینه های آن را نیز تقبل کنند تا این بازار نیز در عرصه های اقتصادی و فنی به حیات خود ادامه دهد.

[url=http://www.tci.ir/post/detail.aspx?mc=4&sc=2&pc=1&ctg=1&c=1030&lang=Fa]منبع[/url]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان ناشكري نكنند، اگر جاي ما بوديد كه مخابرات محل زندگيمان اصلا تجهيزات ديتا ندارد چه مي كرديد!؟
ديال آپ :(

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دوستان ناشكري نكنند، اگر جاي ما بوديد كه مخابرات محل زندگيمان اصلا تجهيزات ديتا ندارد چه مي كرديد!؟
ديال آپ :([/quote]

[b]واقعا ادم این دوستان رو بیبینه باید یه نون بخوره صد تا خیرات کنه ! [/b]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]خود مخابرات فکر نکنم سرعت بالای 128 برای کاربران خونگی بده [/quote]

کافیه یه کارت دانشجویی با خودت ببری تا هر سرعتی که بخوای بهت بدن .
اگر هم دانشجو نیستی کافیه دست یه دانشجو رو بگیری با خودت ببری و adsl رو به نام اون بگیری. :(
من الان 512 رو با کارت برادرم دارم :oops:[/quote]
داداش کارت دانشجویی نمیخاد!

شما فقط باید پول داشته باشی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با تشکر مجدد از برادر رضای عزیز

این خبر نیز تکذیب شده
http://www.tci.ir/post/detail.aspx?mc=4&sc=2&pc=1&ctg=1&c=1030&lang=Fa

[color=red][size=24]قفل شد[/size][/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.