Dezchilds

بررسی قدرت نظامی ایران و روسیه ، جنگ احتمالی را چگونه می بینید

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

با اجازه دوستان من یه پیشنهاد میدم
بیایم جنگ بین ایران و روسیه رو شبیه سازی کنیم یعنی یه نفر یا چند نفر که به مسایل روسیه آشنا هستن بیان حرکاتشون رو با استدلال منطقی بر علیه ایران بگن بعد چند نفر که به توانایی های ایران آشنا هستن بیان ضد اون حرکات رو با استدلال بیان کنن اینطوری مسئله خیلی راحتتر روشن میشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ما چطور میخوایم با موشکهایی که اکثرا بیسشون روسی هستن ضربه بزنیم؟ روسیه اگه با ایران بجنگه جون سربازاشو به خطر نمیندازه و با موشک هاش میتونه ایرانو که دم دستش هستو رنده کنه...اگه بهمون نزدیک نبود یکمی جای امید بود.
اصلا این بحث فایده ای نداره.چون جوابش معلومه...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستای عزیز چون مرز مشترک زمینی با روسیه نداریم، باید به قدرت های موشکی دو طرف توجه کنیم،از نظر قدرت موشکی چه تو بحث پدافند (موشک های دفاع هوایی)و چه تو بحث آفند(موشک های بالستیکی زمین بهزمین) ما قدرت چشم گیری در برابر روسیه نداریم در ضمن نیروی هوایی ما قدرتی در برابر روسیه نداره
گاهی اوقات بهتره فکر درگیری با برخی از کشورها رو به کل از ذهن بیرون کنیم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بنام حضرت دوست
اصولا من زياد اهل نطر بيخودي دادن نيستم اما نياز دونستم يه چيزايي رو بگم
اولا از دوستمون كماندو تشكر ميكنم
چه عجب يكي پيدا شد جلوي بعضي هايي كه سخن رايگان ميگن وايسه
منم دو نكته ي مهم رو به بيانات اين دوستمون اضافه ميكنم سر حرفم با همه ي عزيزان هست
1- حرف نزني نميگن لالي
2-شعار هاي كلي رو بازگو كردن از پس دو موجود ديگه هم بر مياد الف راديو ب طوطي

از اول اين تايپك دوستان اومدن نشستن ميگن كه اره روسيه قدرت موشكيش فلا نه قدرت هواييش فلانه
اخه چرا مثل تازه به دوران رسيده ها نظر ميدين
اصلا ميدونين قيمت يك موشك دوربرد چقدر تموم ميشه؟ميدونين هزينه ي ساخت يك هواپيماي تقريبا پيشرفته كه بخوان در معرض خطر پدافند هوايي قرار بدن چقدره؟؟
يانكنه فكر كردين روسيه مناطق صنعتي و زيرساختي رو ول ميكنه مياد سبد سبد موشك دوربردو رو سر مردم خالي ميكنه ؟

پي اس: از دوستان نسبتا محترم خواهشمندم تايپيك رو به تايپيك بررسي موشك شهاب 3 و .... تبديل نكنند

باتشكر
ارش متفكر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام دوست عزیز آقای متفکر . جنگ و جدال ها تموم شده لطفآ مجددآ آن را شروع نکنید
[quote]
1- حرف نزني نميگن لالي
2-شعار هاي كلي رو بازگو كردن از پس دو موجود ديگه هم بر مياد الف راديو ب طوطي [/quote]
در ضمن با عرض پوزش فراوان از شما ولی فکر کنم این دو مورد در مورد خودتون هم صدق کنه .
اگر نظر خاصی دارید بفرمایید و در هرچه بهتر شدن تاپیک کمک کنید واگر نه هم لطفآ اسپم ندید و تاپیک رو دوباره به محل جنگ و درگیری تبدیل نکنید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
MeTaNa شما وقتی موشک روس شلیک شد هر جا میخوای برو.در ضمن موشک شاید ضربه بزنه یا هواپیما ولی[color=red] نمیتونه[/color] تصرف بکنه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مديران سايت و اين بخش اگه جلوي komando 69 رو نگيريد من مجبور ميشم جوابشو بدم. آقاي كماندو اولا فحش نده ( فك نكن فقط تو بلدي ) ثانيا شما كه اينقدر اظهار فضل ميكني بگو ببينم تو خودت چند سالته و از مسائل نظامي چي ميدوني كه اينقدر گرد و خاك ميكني icon_arrowd icon_arrowd

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
اصلا ميدونين قيمت يك موشك دوربرد چقدر تموم ميشه؟ميدونين هزينه ي ساخت يك هواپيماي تقريبا پيشرفته كه بخوان در معرض خطر پدافند هوايي قرار بدن چقدره؟

[/quote]
درسته که موشک بالستیک و هواپیما قیمت زیادی دارن ولی آیا فکر نکردین که این لوازم کلا برای همچین موقع هایی ساخته میشن و این منطق که بگیم چون موشک و هواپیما گران قیمت هستند و امکان نابودیشون هست پس در جنگ ازش استفاده نکنیم مسخره به نظر میاد!! icon_arrowd

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا من موندم چرا مقوله ايمان رو هميشه ازياد ميبريم
مگه ما مسلمون نيستيم
پس چرا به همه انقدر مادي نگاه مي كنيد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
روابط ما با روسيه به گونه اي نيست كه باعث بروز جنگ بين دو كشور بشه!
اگر هم اين اتفاق بيفته تنها آمريكا و اسرائيل و متحدانشان از آن سود مي برند.
بهتر نيست به جاي مقايسه قدرت روسيه و ايران، قدرت نظامي روسيه را با ايالات متحده مقايسه كنيم؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]روابط ما با روسيه به گونه اي نيست كه باعث بروز جنگ بين دو كشور بشه!
بهتر نيست به جاي مقايسه قدرت روسيه و ايران، قدرت نظامي روسيه را با ايالات متحده مقايسه كنيم؟[/quote]

دوست عزیز باید بگم که اینگونه هم نیست ...................
ما همان طور که باید مراقب باشیم که شیطان بزرگ ( آمریکا) دست درازی به کشور و ملت ما نکنه باید مراقب شیطان های کوچکتر از جمله روسیه و چین و هند و آذربایجان هم باشیم ...........

امیدوارم به چنان قدرتی برسیم از همه لحاظ که امپراطوری جدید ایرانی بر پا کنیم که هیچکس فکر حمله یا[size=18] تهدید[/size] به ما رو نکنه .

به نظر من باید به جای این تاپیک یک تاپیک در مورد تهدید آینده مرز شمالی ما [size=24]یعنی جمهوری آذر بایجان باشیم !!!؟؟؟؟؟؟؟؟ و یا کردستان عراق !!!!!!!!!!![/size]! این ها به نظر من خطرات آینده کشور ما هستند از طرف آمریکا و اسراییل و....

یا حق

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به زبان ساده میشه گفت در صورت این جنگ روسیه از نگاه کلی برتر هست ولی مطمئنا روسیه در این جنگ از ایران ضربهای عمیقی رو می خوره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]روابط ما با روسيه به گونه اي نيست كه باعث بروز جنگ بين دو كشور بشه!
بهتر نيست به جاي مقايسه قدرت روسيه و ايران، قدرت نظامي روسيه را با ايالات متحده مقايسه كنيم؟[/quote]

دوست عزیز باید بگم که اینگونه هم نیست ...................
ما همان طور که باید مراقب باشیم که شیطان بزرگ ( آمریکا) دست درازی به کشور و ملت ما نکنه باید مراقب شیطان های کوچکتر از جمله روسیه و چین و هند و آذربایجان هم باشیم ...........

امیدوارم به چنان قدرتی برسیم از همه لحاظ که امپراطوری جدید ایرانی بر پا کنیم که هیچکس فکر حمله یا[size=18] تهدید[/size] به ما رو نکنه .

به نظر من باید به جای این تاپیک یک تاپیک در مورد تهدید آینده مرز شمالی ما [size=24]یعنی جمهوری آذر بایجان باشیم !!!؟؟؟؟؟؟؟؟ و یا کردستان عراق !!!!!!!!!!![/size]! این ها به نظر من خطرات آینده کشور ما هستند از طرف آمریکا و اسراییل و....

یا حق[/quote]

تاپیک ایجاد شد icon_arrowd http://www.military.ir/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=15375

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
آخه این چه سوالیه؟
اول از همه این که هیچ دلیلی برای جنگ نداره
دوم بر فرض محال به راحتی میتونه تمام مراکز مهم ایران رو نابود کنه. به دلیل نداشتن مرز زمینی هم اگر ایران بخواد به روسیه حمله کنه تنها دریای خزر وجود داره که اصلا ایران توان لشگرکشی از راه دریای خزر رو نداره.
آخر کلام این که، روسیه همواره از تنازع های ایران و غرب استفاده کرده و دلیلی نداره که خودش بخواد وارد ماجرای ایران بشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.