Dezchilds

بررسی قدرت نظامی ایران و روسیه ، جنگ احتمالی را چگونه می بینید

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

من اصلا فکر نمی کنم وارد جنگ با روسیه بشیم. همچین اختلافاتی جنگ ایجاد نمیکنه. یعنی ایران به بهونه کارشکنی های روسیه جنگ راه بندازه؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[b]من اکثر جواب ها رو خوندم .

چه قدر درک بعضی ها پایینه .

میگن عقل همه به چشمشونه اینجاست دیگه icon_cheesygrin .

روی کاغذ اره : هم امریکا ، اسرائیل ، فرانسه ، المان ، چین ، روسیه ، هند و ... ا زما قوی ترن .
اما در عمل چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ما چیزی رو داریم که هیچ کشوری نداره !! ( فکر کنید ) .
اگر جنگ بشه ما برای چیزی میجنگیم ( با افتخار ) ، که اونها اون چیز رو ندارن .
ما ایرانی ها ( وشیعه ها ) جونشون رو برای کسانی و در راهی میدن که اینها برای خارجی ها ( معنی و مفهوم نداره ) .

قطعا تو هر جنگ احتمالی با هر کشوری که قویتر از ما باشه ، ما ( یعنی جماعت شیعه ) ، 100% پیروزه ( هر چقدر هم که تلفات بده ) .

هیچ کشوری نمیتونه ایران رو شکست بده . ( برای این حرفم هم کافیه یه سری به جنگ 8 ساله ایران با تمام دنیا بندازین )[/b]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کسایی که از استراتژی سر در بیارند میدونند پیروزی مهم نیست نگه داشتن پیروزی مهمه..
ایران بطور بلقوه شریک راهبردی روس ها است و بازار خوبی برای تسلیحات اگر زمانی جنگ شروع بشه اقتصاد بیمار روسیه رو نابود میکنه""البته

جنگ جنگ نفت نیست ماشالله این روسها نفت بیشتر از ما دارن" اگر چه از زمان کاترین طبق وصیت پتر به خلیج فارس چشم داشتن..
اینجا فروم تسلیحاته نه جنگ همونطور هم که دوستمون گفت باید مقایسه توان نظامی میکردیم نه اینکه کی تو جنگ برنده میشه.... وگرنه اگر

بحث جنگ بود شما باید استراتژیستها رو دعوت میکردین اما چون بحث جنگه من حقیر باید یه نکاتی خیلی کوتاه در مورد ایران و روسیه اشاره کنم

تو قرن 21 هیچ کشوری با اتکا به هیچ سلاحی نمیتونه هیچ کشوری رو بگیره ما باید تو جنگ همه چیزارو در نظر بگیریم که اخریش سلاحه تا

به اون برتری فوقالعاده ای که سان تزو گفته برسیم لذا به بیم ها و امیدهایمان میرسیم:

بیم ها:

1-روسیه کشوری دارای منابع نفتی بسیار زیاد است که بخش اعظم نفت اروپا را تامین میکند و فشار این کشور به اروپا برای همکاری با خودش

خیلی بیشتر از ایران است و ما اروپا را در کنار انها داریم
2-روسیه کشور های مشترکالمنافع را با خود همراه میکند {{نپرسید چرا...مشترک المنافع ها همان اقمار شورویند}}
3-احتیاج شدید چین به نفت ایران و روس مشکلی را برای چین درست میکند ولی یادتان نرود که چین هنوز به تسلیحات روسها چشم دارد
4-روسیه حق وتو دارد پس بیخیال سازمان ملل
5-تو ضمینه تسلیحات که خودتون واردید

امیدها:
1-یادش بخیر مجاهدای افغان پدری از این روسها در اوردن ..فکر نکنم یادشون بره تازه اون موقع تو اوج قدرت بودن
2-همونطور که گفتم اقتصاد روسیه اقتصاد بیماریه و تحمل هیچ گونه جنگ عظیمی را ندارد
3-روسیه اول باید با گرجی ها کنار بیاد{{یعنی تقویت حوزه نفوذ}}
4-روسیه با امریکا جنگ سرد مخفی دارد ..موضع امریکا غیر قابل پیش بینی است

جنگ ایران و روس مثل جنگ امریکا و مکزیک است و من ان را محال میدانم شما خودتان میتوانید مقایسه کنید

در ضمن دوستمان هم در مورد سازمان اطلاعات روسیه گفت و من باید بگم که سازمان اطلاعاتی ایران دارای پیچیدگی و زبدگی لازم{{که از نبرد با سرویس احمق موساد و سیا و ام ای سیکس بدست امده}} را دارد.البته ام ای سیکس و سیا احمف نیستنا

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
روسیه به پ.ک.ک تجهیزات نظامی فروخت
گروهک تروریستی پ.ک. ک اقدام به خرید سلاح و مهمات ار کشور روسیه نموده اند.

به گزارش«جوان آنلاین»،بر همین اساس شرور ماهر از اشرار گروهک تروریستی پ.ک.ک به تازگی با سفر به کشور روسیه اقدام به خرید سلاح و تجهیزات نظامی از قبیل: موشک‌سام‌ و آرپی جی، خمپاره انداز60میلی متری با مهمات مربوطه، مین های کنترل از راه دور، دوربین های دید در شب و روز، اسلحه کلاش و....نموده و قراراست از طریق مرز زمینی به مقرهای این گروهک در مناطق«سرحد و تندورک» ترکیه (روبروی شهرستان‌ ماکو) منتقل نماید.
منبع :
http://www.tabnak.ir/fa/news/161384/%D8%B1%D9%88%D8%B3%DB%8C%D9%87-%D8%A8%D9%87-%D9%BE.%DA%A9.%DA%A9-%D8%AA%D8%AC%D9%87%DB%8C%D8%B2%D8%A7%D8%AA-%D9%86%D8%B8%D8%A7%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%AE%D8%AA
اینم از این که انقدر نگید روسیه وفاداره !!!! خیانتی دیگه !!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوست عزيز جناب بروسلي . لحن نوشته شما ( و البته اندازه تيتر شما) icon_cheesygrin نشون ميده كه شما اين پست رو در اوج هيجان و احساسات نوشتين. لطفا كمي واقع بين باش . جنگهاي الان ديگه مثل 400 سال پيش تن به تن نيست كه روحيه و ايمان و اعتماد به نفس موثر باشه . الان همه چيز تجهيزات نظامي و مهمتر از همه نيروي هوايي هست ( يعني برتري هوايي ) كه اگه نباشه نيرو حتي توي پادگانها نابود ميشن. دوست عزيز ما زمان جنگ اف 14 داشتيم كه آمريكا ( يا به قول شما شيطان بزرگ) به ما داده بود . :mrgreen: . كه بهترين جنگنده هم عصرش يعني ميراژها هم جلوش كم ميآوردن. در مورد نيروي دريايي هم كافيه ناوچه پيكان رو به ياد بياريم كه سه تا ناو رو غرق كرد كه به نظر من بخش مهمش به علت آموزش عالي و تكنولوژي ناوچه بود. پس طوري وانمود نكنين كه ما فقط شمشير و تير كمون داشتيم. ارتش شاه بهترين در آسياي غربي بعد از شوروي بود ولي خوب نظمش در سال 57 به هم ريخت :(

همه چيز ايمان نيست . رباط و موشك و بمب ايمان سرش نميشه . :oops:
اگه ما هشت سال جنگيديم ( و ايمان داشتيم) ويتناميها 16 سال جنگيدن و كومونيست( به قول شما كافر) بودن. در ضمن علاوه بر دشمن خارجي با دشمن داخلي و كامبوج هم جنگيدن. شايد شما بگي شوروي ازش حمايت ميكرد . بسيار خوب. آيا سال 59 شوروي به ما پيشنهاد كمك نداده بود ؟ چرا ما با غرور بي مورد اين پيشنهاد رو رد كرديم كه بعدش مجبور بشيم 1 ميليون شهيد و كشته بديم؟ آيا شما الان از زندگي جانبازها خبر داري و ميدوني هر لحظه چه زجري ميكشن؟ كه اينطوري با غرور و هيجان در موردش صحبت ميكني؟ :oops:

اگه خريد سلاح از شوروي ننگ بود پس اس 200 و سوخو 24 و bmp و از همه مهمتر كلاشينكف و آرپي جي هايي كه مثل نقل و نبات دست نيروهاي مسلح بود از كجا اومد؟ شايد بگي از چين . مگه جين خودش كمونيست و كافر نيست؟؟ :cry: پس چه فرق بين دو تا كافر؟

منظور شما از ايمان رو فقط ميشه پيدا كردن گوشت دم توپ ترجمه كرد. نه چيز ديگه كه باعثش خودخواهي عده اي انگشت شمار هست. :oops:

شما داستان جنگ اول ايران و عراق رو ميدوني كه چجوري عراق طرف 3 روز تسليم شد و صدام از ترسش مجبور شد قرارداد الجرابر رو مثل موش امضا كنه؟؟ icon_cheesygrin

در مورد روسيه هم جنگ راه انداختن كاري نداره . ولي الان تو كل دنيا مگه ما چند تا دوست ساده داريم؟ broken_heart

گر تواني دلي به دست آور ــ دل شكستن هنر نميباشد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دوست عزيز جناب بروسلي . لحن نوشته شما ( و البته اندازه تيتر شما) icon_cheesygrin نشون ميده كه شما اين پست رو در اوج هيجان و احساسات نوشتين. لطفا كمي واقع بين باش . جنگهاي الان ديگه مثل 400 سال پيش تن به تن نيست كه روحيه و ايمان و اعتماد به نفس موثر باشه . الان همه چيز تجهيزات نظامي و مهمتر از همه نيروي هوايي هست ( يعني برتري هوايي ) كه اگه نباشه نيرو حتي توي پادگانها نابود ميشن. دوست عزيز ما زمان جنگ اف 14 داشتيم كه آمريكا ( يا به قول شما شيطان بزرگ) به ما داده بود . :mrgreen: . كه بهترين جنگنده هم عصرش يعني ميراژها هم جلوش كم ميآوردن. در مورد نيروي دريايي هم كافيه ناوچه پيكان رو به ياد بياريم كه سه تا ناو رو غرق كرد كه به نظر من بخش مهمش به علت آموزش عالي و تكنولوژي ناوچه بود. پس طوري وانمود نكنين كه ما فقط شمشير و تير كمون داشتيم. ارتش شاه بهترين در آسياي غربي بعد از شوروي بود ولي خوب نظمش در سال 57 به هم ريخت broken_heart

همه چيز ايمان نيست . رباط و موشك و بمب ايمان سرش نميشه . :oops:
اگه ما هشت سال جنگيديم ( و ايمان داشتيم) ويتناميها 16 سال جنگيدن و كومونيست( به قول شما كافر) بودن. در ضمن علاوه بر دشمن خارجي با دشمن داخلي و كامبوج هم جنگيدن. شايد شما بگي شوروي ازش حمايت ميكرد . بسيار خوب. آيا سال 59 شوروي به ما پيشنهاد كمك نداده بود ؟ چرا ما با غرور بي مورد اين پيشنهاد رو رد كرديم كه بعدش مجبور بشيم 1 ميليون شهيد و كشته بديم؟ آيا شما الان از زندگي جانبازها خبر داري و ميدوني هر لحظه چه زجري ميكشن؟ كه اينطوري با غرور و هيجان در موردش صحبت ميكني؟ :oops:

اگه خريد سلاح از شوروي ننگ بود پس اس 200 و سوخو 24 و bmp و از همه مهمتر كلاشينكف و آرپي جي هايي كه مثل نقل و نبات دست نيروهاي مسلح بود از كجا اومد؟ شايد بگي از چين . مگه جين خودش كمونيست و كافر نيست؟؟ :cry: پس چه فرق بين دو تا كافر؟

منظور شما از ايمان رو فقط ميشه پيدا كردن گوشت دم توپ ترجمه كرد. نه چيز ديگه كه باعثش خودخواهي عده اي انگشت شمار هست. :(

شما داستان جنگ اول ايران و عراق رو ميدوني كه چجوري عراق طرف 3 روز تسليم شد و صدام از ترسش مجبور شد قرارداد الجرابر رو مثل موش امضا كنه؟؟

در مورد روسيه هم جنگ راه انداختن كاري نداره . ولي الان تو كل دنيا مگه ما چند تا دوست ساده داريم؟ :cry:

گر تواني دلي به دست آور ــ دل شكستن هنر نميباشد[/quote]

خوشمان آمد حرف دلمان را زدي بعضيا فقط همين رو فكر ميكنند كه مملكت امام زمان و امام زمان خودش مملكت رو نگه ميداره و كار هاي ناقص و اهمال كاري رو يه جوراي راحت با اين طرز فكر و

سخن ماست مالي و سرپوش گذاري ميكنند يا اينكه همه امور رو مصحلتي فكر و كار ميكنند اين از آفت هاي مردم و نظام ماست

ولي ميشود با همان جهاد و از خود گذشتگي كه در 8 سال دفاع مقدس و بسيجي وار عمل كردند در حوضه نظامي و اقتصادي كمبود ها رو برطرف كرد

البته روسيه به اين حرفا نميخوره داييه i icon_cheesygrin شكل اين حرفا نيست بخاد واسه ما شاخ بشه زهي خيال باطل بكنه الانم با زمان آغا محمد خان ناسر دين شاه هيچ فرقي نداريم :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ببینید من ایران را خیلی دوست دارم ولی خدا کنه با روسیه جنگ نشه چون با وجود اینکه ایران رو خیلی دوست دارم ولی مجبورم یه جایی برم! icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوست گرامي

[quote]من اکثر جواب ها رو خوندم .

چه قدر درک بعضی ها پایینه .

میگن عقل همه به چشمشونه اینجاست دیگه .

روی کاغذ اره : هم امریکا ، اسرائیل ، فرانسه ، المان ، چین ، روسیه ، هند و ... ا زما قوی ترن .
اما در عمل چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ما چیزی رو داریم که هیچ کشوری نداره !! ( فکر کنید ) .
اگر جنگ بشه ما برای چیزی میجنگیم ( با افتخار ) ، که اونها اون چیز رو ندارن .
ما ایرانی ها ( وشیعه ها ) جونشون رو برای کسانی و در راهی میدن که اینها برای خارجی ها ( معنی و مفهوم نداره ) .

قطعا تو هر جنگ احتمالی با هر کشوری که قویتر از ما باشه ، ما ( یعنی جماعت شیعه ) ، 100% پیروزه ( هر چقدر هم که تلفات بده ) .

هیچ کشوری نمیتونه ایران رو شکست بده . ( برای این حرفم هم کافیه یه سری به جنگ 8 ساله ایران با تمام دنیا بندازین )[/quote]

احتراما احساسي صحبت نفرماييد !!

تكنولوژى و نقشه نظامي و ادوات جنگي به جاي خود

نيروي ايمان اراده به جاي خود

icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
منم با بروسلی عزیز موافقم.کی گفته برتری هوایی تعیین کننده است؟اشغالگر سربازه و نیروی زمینی!در ضمن شوروی اونهمه به عراق کمک کرد چی شد؟تونست ما رو شکست بده؟نههههههههههه:icon_cheesygrin:

تو یه برهه زمانی یعنی اوخر جنگ ما در خاک عراق بودیم!سلیمانیه و5شهر دیگه تنها تو یه روز تسلیم شدن!و تو اون برهه:نسبت جنگنده ها 1به10و نسبت توپخانه 1به4تانک 1 به8 و...icon_cheesygrin:

فقط ایمان و اراده مردم بود که پیروزشون کرد :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
منم با tomcatsparrow موافقم.
فقط مشکل اینجاست بعضی ها حتی نمی دونن ایمان چیه و می گن...
تجهیزات بروز خیلی خوبه اما دیگه از قدرت خدا بیشتر نیست که icon_cheesygrin
تجهیزات بروز در کنار ایمان یه ترکیب زهر آلود برای دشمنه نمونش جنگ 33 روزه لبنان که نیرو های حزب الله با داشتم موشک های ضد زره مدرن در کنار ایمان دمار از روزگار تانک های پیشرفته ی رژیم آشغال خور در آوردن.
اینم یاد آور بشم که برتری هوایی کاملا با رژیم آشغال خور بود اما همتون نتیجه رو دیدین

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
واقعآ نمی دانم هدف از ایجاد این تاپیک چه بوده است.نه روس ها تا کنون ما رو تهدید به حمله ی نظامی کردند و نه ما دوست داریم با این شریک هرچند گاهی نامرد وارد جنگ شویم(برای این که در حال حاضر برای ما از همه چیز مهم تر رشد فناوری و اقتصادی در سایه ی ثبات و امنیت کشور است).اما اگر روزی قرار شد ایران و روسیه رو در روی هم قرار بگیرند باید بگویم که روس ها در یک جنگ نامتقارن و چریکی قطعآ در مقابل ایران شکست سختی خواهند خورد (به ضعف های روسیه در جنگ با گرجستان دقت کنید) اما اگر قرار باشه کار به حمله ی هوایی و موشکی برسه باید گفت ما تقریبآ شانسی در برابر حملات روس ها نخواهیم داشت در حوزه ی هوایی باید گفت نیروی هوایی روسیه شبیه به یک اژدهای خفته است و می تواند نیروی هوایی ما رو به راحتی مغلوب کند.در جنگ موشکی نیز حتی اگر ما بتوانیم با موشک های بالستیک دور بردمان شهر های مهم روسیه من جمله موسکو و سن پترزبورگ را هدف قرار بدهیم احتمالآ باید منتظر تلافی روس ها با موشک های مجهز به کلاهک هسته ای باشیم که برای ما بسیار گران تمام خواهد شد.به نظرم تا وقتی ما یک قدرت برتر نظامی به خصوص در حوزه ی تسلیحات راهبردی مانند بمب اتم نشدیم نباید حتی به از دست دادن شریکان روسمان فکر کنیم.قبول دارم روس ها نامرد هستند اما تعامل دوستانه با روس ها بسیار بهتر از دشمنی با انان هست به خصوص در حال حاضر که ما با ابرقدرت جهان (امریکا) در شرایط جنگ سرد به سر می بریم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اگه روسها زیاد عصبانی بشن میتونه تو یه هفته تهران رو بگیرن چون فاصله تهران تا ساحل شمال حداکثر 100 کیلومتره :oops: ولی حمله به جنوب ایران براشون مشکله . :oops:
اجتمالا به بهانه ایران حال چند تا از جمهئریهای سابق خودشو که باهاش چپ افتادن رو میگیره مثل گرجستان و ارمنستان. icon_cheesygrin :mrgreen:
دوستان یه تاپیک هم بزنن در مورد درگیری با چین . این یه مورد فک کنم خیلی واسه ما بد میشه. icon_cheesygrin[/quote]

سلام

آقا جان تو اسم کاربریت رو بزاری خودباخته ی صرف بهتره .... تنها چیزی که تو نداری همین آزادگی هست ...

عرضم به حضورت این رشته کوه های البرز و جنگل های شما و رشته کوه های زاگرس رو هم شدن کشک !؟

عزیزان من اون شکست های 200 سال پیش هم بیشترش به خاطر بی عرضگی شاهان بود ...

بعدش هم توان نظامی و موشک باران هم کلا چیزی نیست جز کشک خالص ... این همه ما تبلیغ الکی کردیم و گفتیم اسرائیل رو موشک باران می کنیم شما خودتون هم باور کردید که می شه کشوری رو با موشک های بالستیک ، موشک باران کرد ... اصلا می دونید موشک های بالستیک با برد 1000 کیلومتر چقدر قیمت داره که شما می گین عین نقل و نبات می ریزن رو سرمون !؟

اگه به سلاح هم باشه ، آمریکا و ناتو ده ها برابر بهترش رو نسبت به روس ها دارن ... به جنگ اتمی هم کشیده نمی شه ، چون بمب های اتمی بیشتر برای نمایش هستن ...

پدر روس ها رو در میاریم ( حداقل تو قفقاز )

[quote] worior نوشته:

نقل قول:
اگه جنگ بشه اول مستشاران روس از ايران ميرن يعني هرچي تجهيزات روسي هست خلاص
البته اگرهم كار ميكرد همچين جوابي نميداد.

مگر الان تو ايرانند ؟
[/quote]

سلام
این ها یه عده ای هستن که یه روز می گن چین ایران رو استعمار کرده ، یه روز می گن روسیه ایران رو استعمار کرده ...
فرداش که می رسن می گن ما باید با تمام دنیا ( منظورشون آمریکا و اسرائیل هست ) رابطه داشته باشیم و قرن 21 ، قرن ارتباطات هست و ...
آمریکایی ها رفتن و اون تسلیحاتشون رو دستمون نموند .... روسه برن ، ما نمی تونیم از تسلیحات روسی استفاده کنیم !؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]موشک های اس 300 و اس 400 سرعتی حدود 2000 متر بر ثانیه دارن که به نظرم مناسب برای زدن موشک های بالستیک نیستن و هدفشون بیشتر زدن هواگرد ها و راکت های سنگین ( نه موشک های بالستیک)هست.

موشک شاهین 2 پاکستان 17 ماخ سرعت داره icon_cheesygrin
http://www.military.ir/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=4372&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=

[quote]اگه روسها زیاد عصبانی بشن میتونه تو یه هفته تهران رو بگیرن چون فاصله تهران تا ساحل شمال حداکثر 100 کیلومتره[/quote]
روسها غلط میکنن icon_cheesygrin[/quote]

نه بیشتره طبق نقل ویکی پدیا اس 400 5 ماخ سرعت داره سرعت خوبیه

و شهاب ما در فاز نهایی 2.1 ماخ سرعت داره و راحت هدف گرفته میشه چیزی حدود 2 برابر

البته اینم بگم در اصل s300 و s400 برای زدن موشک های بالستیک اونم ساخت آمریکا طراحی شدن و بعدن تغییر کاربری دادن و و برای پدافند استفاده کردن علت قدرت این سیستم ها در برابر جنگنده ها این هست سیستمی موشک بالستیک بتونه بزنه دیگه جنگنده که کاری نداره[/quote]

سلام
برادر 21 ماخ بود ، نه 2.1 ماخ ... اگه 2.1 ماخ باشه که بهش نمی گن موشک بالستیک ... می شه کروز ...
عزیز من تو 500 کیلو رو از 2 کیلومتری ارتفاع زمین ول کن ، خودش بالاتر از 2.1 ماخ می شود ....
تو موشک زمین به هوا رو سرعتش رو 5 ماخ می دونی ولی موشک بالستیک که تو فاز نهایی هست رو 2.1 ماخ ... ( اطلاعات نظامیت هم که سر به فلک می زنه ... )
در ضمن موشک های ایرانی و پاکستانی ( البته تا شهاب ) همگی پایه شون موشک های کره ی شمالی هست ....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote][quote]موشک های اس 300 و اس 400 سرعتی حدود 2000 متر بر ثانیه دارن که به نظرم مناسب برای زدن موشک های بالستیک نیستن و هدفشون بیشتر زدن هواگرد ها و راکت های سنگین ( نه موشک های بالستیک)هست.

موشک شاهین 2 پاکستان 17 ماخ سرعت داره icon_arrowd
http://www.military.ir/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=4372&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=

[quote]اگه روسها زیاد عصبانی بشن میتونه تو یه هفته تهران رو بگیرن چون فاصله تهران تا ساحل شمال حداکثر 100 کیلومتره[/quote]
روسها غلط میکنن icon_arrowd[/quote]

نه بیشتره طبق نقل ویکی پدیا اس 400 5 ماخ سرعت داره سرعت خوبیه

و شهاب ما در فاز نهایی 2.1 ماخ سرعت داره و راحت هدف گرفته میشه چیزی حدود 2 برابر

البته اینم بگم در اصل s300 و s400 برای زدن موشک های بالستیک اونم ساخت آمریکا طراحی شدن و بعدن تغییر کاربری دادن و و برای پدافند استفاده کردن علت قدرت این سیستم ها در برابر جنگنده ها این هست سیستمی موشک بالستیک بتونه بزنه دیگه جنگنده که کاری نداره[/quote]

سلام
برادر 21 ماخ بود ، نه 2.1 ماخ ... اگه 2.1 ماخ باشه که بهش نمی گن موشک بالستیک ... می شه کروز ...
عزیز من تو 500 کیلو رو از 2 کیلومتری ارتفاع زمین ول کن ، خودش بالاتر از 2.1 ماخ می شود ....
تو موشک زمین به هوا رو سرعتش رو 5 ماخ می دونی ولی موشک بالستیک که تو فاز نهایی هست رو 2.1 ماخ ... ( اطلاعات نظامیت هم که سر به فلک می زنه ... )
در ضمن موشک های ایرانی و پاکستانی ( البته تا شهاب ) همگی پایه شون موشک های کره ی شمالی هست ....[/quote]

من نمی دونم چرا بعضی ها با آدم دعوا دارن من که برای هر دو از ویکی پدیا مدرک آوردم دعوا که نداریم شما هم دارین رو کند اصلا کاری ندارم اشتباه یا درست ولی وقتی شما فرق 2.1 با 21 ماخ نمی دونی من چی بگ اشتباهم باشه اون 21 نیست 2.1
5 ماخ برای موشک ضعیتر قویترین موشکش 12 ماخ سرعت داره
شهاب همچین موشک سنگینی هم نیست در مقایسه با موشکی مثل توپل ام من در یک فیلم مستند سقوط 747 دیدم که سنگین تر از یک موشک شهاب داشت شیرجه می رفت همچین سرعتی که شما می گید نداشت
ولی خدمم شک دارم شما ارتفاع سقوط به من بدید یا خودتون حساب کنید راحت به دست می یاد همه راضی می شن
اطلاعات نظامی بنده رو هم زیر سوال نبرید من از قدیمی های این سایتم درست پستم کمه ولی همیشه در حال مطالعه هستم و از دوستان بهره می برم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.