patriot1979

قدرت نظامي ايران از نگاه ايالات متحده

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

امریکا از قدرت واقعی ایران اطلاعات دقیقی ندارد اگر داشت لحظه ای درنگ نمی کرد.فرماده ی ناتو در سال گذشته اظهاراتی داشت مبنی بر این که ایران یکی از بزرگترین تهدید های ناتو در 10 سال اینده خواهد بود.باید پرسید اون ها چه چیزی رو فهمیدند که چنین حرفی رو زدند؟؟اگر به رشد فناوری ما در حوزه ی اطلاعاتی و نظامی دقت کنید می بینید که ما به سرعت در حال تبدیل شدن به یک قدرت نظامی چه از لحاظ کیفی و چه کمی هستیم (گرچه برای رسیدن به چند ابر قدرت جهان فاصله ی نسبتآ درازی داریم).اگر در اینده ی نزدیک (حداقل تا 4 سال دیگر) سیستم های پدافندی مدرن.جنگنده ها و پهپادهای رادار گریز.موشک های کروز سوپر سونیک.موشک های بالستیک بدون بالک با سوخت جامد.سیستم های الکترونیکی و جنگال مدرن و.........توسط ایران رونمایی شود می توان نگرانی فرماندهان ناتو را به خوبی احساس کرد.برای مثال دکتر احمدی نژاد اواخر سال گذشته خبر از ارسال ماهواره به مدار GEO تا 3 سال اینده داده بود.این موضوع می تواند حامل حرف های بسیاری برای سران مستکبر غربی باشد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام بچه ها....

بعدمدت ها من اومدم icon_cheesygrin البته بايد بگم الان دارم دوران خدمتم رو ميگذرونم..الانم توكافي نت هستم

واي...چه تايپيكهاي توپي گذاشتين خيلي نامرديه....اي كاش بيشتر وقت داشتم تا به همشون برسم..

ولي نميشه... icon_cheesygrin ازينكه هنوزهم سايت عالي داره اداره ميشه و تاپيكهاي عالي مثل اين ديده ميشه كلي خوشحال شدم..
دم همتون گرم و خسته نباشين

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اگر در اینده ی نزدیک (حداقل تا 4 سال دیگر) سیستم های پدافندی مدرن.جنگنده ها و پهپادهای رادار گریز.موشک های کروز سوپر سونیک.موشک های بالستیک بدون بالک با سوخت جامد.سیستم های الکترونیکی و جنگال مدرن و.........توسط ایران رونمایی شود می توان نگرانی فرماندهان ناتو را به خوبی احساس کرد..[/quote]

موشک های بالستیک بدون بالک با سوخت جامد و پهپادهای رادار گریز كه قبلا رونمايي شده. بقيش هم ان شاءالله به مرور رونمايي ميشه.

من هم از جناب پاتريوت به خاطر متن جالب و ترجمه ي خوبشون تشكر مي كنم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با عرض سلام
به نظرم تنها یک مقاله ی جهت دار سیاسی است تامقاله ای نظامی؛مثلا تعداد نفرات نیروی هوایی سپاه 5000 نفرآمده است یا مثلا نیروی دریایی سپاه پاسداران 20000نفر ولی ارتش 18000 نفراست icon_arrowd icon_arrowd

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بیایید ما قدرت ها رو اینگونه طبقه بندی میکنیم:
1-قدرت کوچک:کشورهای نسبتا ضعیف مثل افغانستان

2-قدرت منطقه ای:مثل عراق زمان صدام و یا یوگسلاوی

3-ابر قدرت منطقه ای:مثل پاکستان

4-ابرقدرت فرا منطقه ای:به گمانم مثل هند

5-ابرقدرت جهانی:آمریکا روسیه و چین

به نظرم ما یک [color=blue]ابرقدرت منطقه ای[/color] هستیم نه بیشتر و[color=blue] تاریخ نشون داده آمریکا از کشورهای گروه سوم ترس داره [/color](برخلاف پاکستان بدلیل چراغ سبز دولت برای حمله)والبته اینم مسلمه[color=blue] فقط دو کشور روسیه و چین توان مقابله کامل با آمریکا رو دارند[/color].بنابراین اظهارات این فرد تا حدودی درست هم هست و [color=blue]ترس هم از سخنانش موج میزنه[/color].(جمع بندی بنده حقیر)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مدت ها بود می خواستم بدونم آمریکا در مورد قدرت نظامی ایران چه فکری میکنه.

مرسی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اينا كه يك صدم جمع بندي گزارش هاي سيستم هاي جاسوسي اسراييل كه نيست icon_arrowd
تو گزارش هاي اسراييلي ايران صد برابر اينا قدرت داره icon_wink مخصوصا تو آمار جنگنده هاي جديد

در كل جالبه و ممنون كه فايل پي دي اف رو هم گذاشي برادر icon_arrowd

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.