RedArmy

تحلیل و پیگیری تحولات ایالات متحده

پیروز نهایی انتخابات سال 2020 ایالات متحده   

61 votes

این نظرسنجی برای رای جدید بسته است
  1. 1. پیروز نهایی انتخابات سال 2020 ایالات متحده به نظر شما کدامیک از دو گزینه ذیل خواهد بود ؟؟؟

• جو بایدن (دموکرات)
    • دانالد ترامپ (جمهوری خواه )

Recommended Posts

پاکستان؟
منظورم این نیست اونجا کسی نمونه! و بلافاصه همه از دوکشور خارج میشن! اگه دقت بکنی خواهی دید که برنامه ریزی میکنن برای خروج نیروهاشون از عراق و افغانستان! اما پایگاه هاشون اونجا باقی میمونه و یکی از اهداف موشکی ما اونها خواهند بود!
بحث سر اینه حمله میکنه یا نه؟ فقط خدا اینو میدونه با اونا! من نمیدونم متاسفانه وگرنه ساعت و روزشو بهت میگفتم!
بهتره فرافکنی نکنید! اینجوری نمیشه بحث کرد دوست عزیز.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]بحث سر اینه حمله میکنه یا نه؟ فقط خدا اینو میدونه با اونا! من نمیدونم متاسفانه وگرنه ساعت و روزشو بهت میگفتم! [/quote]

اگه بجای نظرات دوستان به پست اول ( مقاله ) یه کم توجه می کردی متوجه می شدی که بحث سر تحلیل احتمال وقوع یک جنگ دیگر توسط آمریکا در آینده بود

[quote]بهتره فرافکنی نکنید! اینجوری نمیشه بحث کرد دوست عزیز.[/quote]

یکم انصاف همیشه خیلی خوبه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اين بنده خدا call-of-duty فكر كرده عضو ستاد مشترك ارتش آمريكاست :|
چقدر بهت تاكيد كردم اين فيلمهاي هاليوودي نگاه نكن خوف ورت ميداره :(
اين دوست استراتژيستمون هدف آمريكا رو نيروگاه هسته اي ميدونه و بس
انگار 20 سال اول انقلاب ما نيروگاه هسته اي داشتيم كه هر روز تهديدمون ميكرد
هدف اون تغيير نظام ايرانه و اين هدف جز با يه جنگ تمام عيار امكان پذير نيست كه مستلزم ورود نيروهاي زمينيه .
توي پستهاي قبليت هم خيلي از بي-2 و رپتو سخن گفتي
ميشه تعدادشون رو هم بهم بگي ؟
از نظر شما يكي از كوچكترين ارتشهاي منطقه كدومه ؟ حزب الله است (البته اگه بهش گفت ارتش)
يادت مياد تو جنگ 33 روزه 2تا ناو اسراييلي منهدم شد اونم توسط اين ارتش .
يعني 2تا از پيشرفته ترين ناوهاي جهان ... من ديگه در اين مورد چيزي نميگم ميذارم دوستان قضاوت كنن .
تانكهاي مركاوا هم كه يادتون هست چطوري يكي پس از ديگري منهدم ميشدن .

حالا اينا رو ولش كن ميخواستم يه چيزي در مورد اون قايقهاي انتحاري بهت بگم شايد يكم به اطلاعاتت اضافه بشه

قايقهاي كوچيكي در اختيار سپاه هستش توسط هيچ راداري ديده نميش و فقط بايد با چشات ببينيشون . توي هر قايق انتحاري از 500 كيلوگرم تا 800 كيلوگرم تي ان تي تعبيه شده
ميدوني اين مقدار تي ان تي ميتونه چه قدرت انفجاري رو ايجاد كنه ؟
حالا اينو حساب كن كه اگه همزمان 60 عدد يا بيشتر از اين قايقها (حالا موشكها و بقيه تجهيزات سنگين رو هم در نظر نميگيريم) يك مرتبه به سوي اين ناو بخت برگشته حركت كنن اون ميتونه چندتا از اونا رو بزنه ؟
جواب معلومه . حداكثر 30 تا (دست بالا گرفتم دوستمون جا نزنه) فق 5 تا از اون قايقها ميتونه بزرگترين ناوها رو به زير آب بفرسته .
البته خاطر نشان ميكنم هنگام حمله به يك ناو از تمام توان حمله اي از جمله موشكهاي سطح به سطح و نيروي هوايي و ... ديگه همزمان استفاده ميشه .

ادامه مطالب در پست بعدي

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من یک عملیات چریکی طراحی میکنم ویزارمش اینجا دوستان میتونن عیب و نقصش رو بگن .نخندید چون من شبیه شما دانشمند نیستم :( :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]شما درست میگی عزیز.
با خیال راحت بخواب که کسی حمله نمیکنه. بحث تاپیک تموم شد.[/quote]

من سه مرتبه سعی کردم با شما درست صحبت کنم ولی به نظر می رسه شما کلا مشکل داری

البته این مطلبی که می زارم اصلا مربوط به شما نمی شه چون از سطح سواد شما به خوبی آگاهی پیدا کردم

1 - دو مانور اخیر نشان داد که نیاز به بازدارندگی بیشتر از گذشته احساس می شود

2- فضای حاکم بر جامعه ی جهانی بسیار شبیه به زمان قبل از تصرف عراق است

3-بودجه ی آمریکا حالت نجومی به خود گرفته ( بر خلاف وجود بحران اقتصادی حاکم )

4-در دکترین آمریکا نسبت به ایران نوعی تغییر وجود دارد (( شعار تغییر رفتار و تناقض در عملکرد ، نوعی از دکترین هویج و چماق ))

5 - تغییر رفتار در روسیه و چین

6 - رایزنی با چین در مورد جایگزین کردن نفت ایران با نفت کشور های عربی

7-افزایش تولید نفت عربستان تا جایی که نیمی از نفت مورد نیاز چین هم تولید شود

8-افزایش بودجه نظامی ایران و تاکید مسئولین بر این قضیه
و......

جدا از بحث تبلیغاتی در موارد بالا و اینکه تا چه حد این موارد می توانند جنبه ی بلف و تبلیغاتی داشته باشند ،

بحث اصلی سر این قضیه است که آمریکا با مکتبی فرصت محور ، در آینده چگونه رفتار خواهد کرد و آیا موارد بالا نوعی از آماده سازی برای یک جنگ قریب الوقوع نخواهد بود ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هدف آمريكا جنگ با كمترين تلفات ممكن چه از نظر تجهيزات و چه از نظر نفرات هستش .
آيا به نظر شما اين كشورهاي حاشيه خليج فارس اجازه ميدن آمريكا از خاك كشورشون به ايران حمله كنه يا نه ؟
با توجه به قدرت موشكي ايران كه همه اين حاشيه نشينها از اون اطلاع دارند اين موضوع كمي غير ممكن به نظر ميرسه
اونا همه تلاششون رو براي جذب سرماي هاي خارجي و توريسم و صادرات نفت به كشورعاي ديگه است . حالا با اين حساب اگه موشكهاي شهاب 3 يا سجيل به اونا شليك بشه اونوقت چه اتفاقي ميفته ؟ در عرض يك هفته تمامي اين سرمايه ها از اين كشورها خارج ميشه و توريسمي باقي نميمونه . جدا از اينكه پالايشگاههاشون قبلا در آتش موشكهاي ما داره ميسوزه . :|
حالا بيا بگو آمريكا با پاتريوت موشكها رو ميزنه .
خب نميشه زد . اصولا موشكهاي بالستيك وقتي به سمت هدفشيرجه ميزنن سرعتشون به حدود 30 ماخ ميرسه . 30 ماخ ميدوني چقدره ؟ خيليه جوري كه با انگشتات نميتوني حساب كني :(
پس اجازه اي كشورها بعيده . اگه هم بدن همون بلاهايي كه گفتم سرشون مياد . icon_razz

ادامه مطالب در پست بعدي icon_razz

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یکی از عیبهای امریکا اینه که زیر نظر موشک کلاهک خوشه ای یا انفجار شدید سجیل-۲ میباشد.به محض حمله امریکا به ایران پایگاه های امریکا با خاک یکسان خواهد شد.پاتریوت -۳ میره بوق بزنه! چرا؟ چون سجیل-۲ با سرعتی نزدیک به ۳۰ ماخ روی هدف شیرجه خواهد رفت دوستان به همین سادگی! :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
همه حرف هاتون بزنید انشاالله فرداصبح که از خواب پا شدم میام جواب خیال پردازیهاتون یکجا میدم!
انگار به جنگ ترکمنستان رفتن اینا! :|
دوست من احسان عزیز.
در این سایت کسی با کسی بد حرف نمیزنه و اگه بزنه تنبیه میشه. پستت رو ادیت کن تا فردا به کمیته نری.اگه بیسوادم شما ببخشید.شما که سواد داری بهم یاد بده. نه؟ پس توهین نکن!
درضمن من کی به جناب سمندون توهین کردم؟ بحث با توهین فرق داره! اگه ظرفیت و جنبه بحث رو ندارید نکنید خوب! کسی دعوتتون نکرده بود!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
راستي تا يادم نرفته اينو بگم مطمينا بنده و ساير دوستان با ديدن بي ـ 2 بالاي سرمون خودمون رو خيس نميكنيم چون اصولا بي ـ 2 در ارتفاع بسيار بالا پرواز ميكنه و قابل ديدن نيست. :|
اما شما بحثتون فرق داره . :mrgreen:

:( icon_razz icon_razz جواب چند پست قبلت بو كه يادم رفته بود بدم . :evil: icon_wink :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]راستي تا يادم نرفته اينو بگم مطمينا بنده و ساير دوستان با ديدن بي ـ 2 بالاي سرمون خودمون رو خيس نميكنيم چون اصولا بي ـ 2 در ارتفاع بسيار بالا پرواز ميكنه و قابل ديدن نيست. :|
اما شما بحثتون فرق داره . icon_razz

جواب چند پست قبلت بو كه يادم رفته بود بدم . i[/quote]
جدا راست میگی؟!! :evil: اونقد بالا که نمیشه دیدش؟ حالا نه رادار اینو میگیره نه میشه دید پس شما چه خاکی توی سرت میکنی؟ خیلی جالبه... :(
شما فکر میکنی اونها هم دست رو دست میذارن تا ما بمبارانشون کنیم و به همین سادگی شکستشون بدیم؟ من فیلم هالیوودی نگاه میکنم شما چرا هندی (بالیوودی) نگاه میکنی عزیز من؟
پس دلیل اینکه خودتو خیس نمیکنی این بود که نمیبینیش نه؟ پس اگه بمباشو دیدی که داره روی سرت میاد پایین اونوقتم خیس نمیشی؟ آها! لابد میگی بازم نه! چون اونوقت وقت نمیکنم خودمو خیس کنم! icon_wink
سر شبی حسابی خندیدیم! icon_razz

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ما ترسيديم يا تو كه بمبي نيومده تو خودت ري.... ببخشيد خودتو خراب كري ؟ :|

ما كه ميگيم اگه حمله كرد جوابشو ميديم اما تو از همين الا بقچه ات رو بستي بيليط هم گرفتي كه تا خبري شد بزني به چاك . :(

ما مثل تو نيستيم كه بدون جنگ تسليم بشيم . پس همون بهتر كه ما كشته بشيم تا اينكه آمريكايي بياد كشورمون رو اشغال كنه و بعضي ها برن تو سوراخ موش قايم بشن .

شرف هم خوب چيزيه والا . بديش اينه كه همه ندارن . البته غيرت هم همينطور كه انگار وقتي تقسيم ميكردن شما ... !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.