RedArmy

تحلیل و پیگیری تحولات ایالات متحده

پیروز نهایی انتخابات سال 2020 ایالات متحده   

61 votes

این نظرسنجی برای رای جدید بسته است
  1. 1. پیروز نهایی انتخابات سال 2020 ایالات متحده به نظر شما کدامیک از دو گزینه ذیل خواهد بود ؟؟؟

• جو بایدن (دموکرات)
    • دانالد ترامپ (جمهوری خواه )

Recommended Posts

سر کار آمدن حکومت شیعه در افغانستان محال هست.
اینقدم به این جمله ها بسنده نکنین که آمریکا نمیتونه هیچ غلتی بکنه....و با خیال راحت بخوابید! فردا دیدی یه غلتی کرد و بالا سرت رپتور و بی-2 دارشتن چرخ میزدن عزیز!
جناب سمندون از من ناراحت نشید اما حرف جالبی نزدید دوست من! شاید شما یتونی جلوی حملات راکتی سینه سپر کنی اما من و آمریکایی ها نمیتونیم!
مشکل کشورهای جهان سوم از ما بگیر تا افغانستان خیلی زیاده و حل شدنی هم نیست به این راحتی ها...
در تمام این کشور ها در انتخوابات تقلب صورت میگیره و مردم از حکومت مرکزی ناراضی هستن و بین شیعه و سنی اختلاف هست و....
و تمام بهره رو غربیها میبرن! ما تا زمانی که خودمون خودمونو اصلاح نکنیم هیچوقت جلو نمیریم! الان چند ده ساله داریم درجامیزنیم!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]سر کار آمدن حکومت شیعه در افغانستان محال هست.
اینقدم به این جمله ها بسنده نکنین که آمریکا نمیتونه هیچ غلتی بکنه....و با خیال راحت بخوابید! فردا دیدی یه غلتی کرد و بالا سرت رپتور و بی-2 دارشتن چرخ میزدن عزیز!
جناب سمندون از من ناراحت نشید اما حرف جالبی نزدید دوست من! شاید شما یتونی جلوی حملات راکتی سینه سپر کنی اما من و آمریکایی ها نمیتونیم!
مشکل کشورهای جهان سوم از ما بگیر تا افغانستان خیلی زیاده و حل شدنی هم نیست به این راحتی ها...
در تمام این کشور ها در انتخوابات تقلب صورت میگیره و مردم از حکومت مرکزی ناراضی هستن و بین شیعه و سنی اختلاف هست و....
و تمام بهره رو غربیها میبرن! ما تا زمانی که خودمون خودمونو اصلاح نکنیم هیچوقت جلو نمیریم! الان چند ده ساله داریم درجامیزنیم![/quote]

نه دوستم .حرف حق همیشه تلخه. ناراحت نیستم :| :(

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]سر کار آمدن حکومت شیعه در افغانستان محال هست.
و تمام بهره رو غربیها میبرن! ما تا زمانی که خودمون خودمونو اصلاح نکنیم هیچوقت جلو نمیریم! الان چند ده ساله داریم درجامیزنیم![/quote]
انقدر ما رو تضعیف روحیه نفرمایید :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]هدف من از اين حرفهايي كه ميخوام بزنم تضعيف روحيه يا ضعيف قلمداد كردن نيروهاي خودي نيست .
اگه آمريكا 5 سال متوالي هم هيچ بودجه اي واسه وزارت دغاعش در نظر نگيره باز هم ميتونه به جنگ ما بياد .
:| :( icon_razz ارتش امريكا اينقدر نيرو و تجهيزات داره كه تا سالها ميتونه در يك جنگ گسترده شركت كنه .

البته منظور از حرفا اين نيست كه حتما توي اون جنگ پيروز ميشه .
كمي واقع بين باشيم و بجاي دست كم گرفتن دشمنمون در صدد تقويت و تجهيز نيوهامون بربيايم .
مهمترين ضعف ما نيروي هوايي و دفاع ضد هوايي و موشكيمونه .[/quote]

سلام

من برخلاف شما میگم اگر 10 سال بودجه نداشته باشه در تقابل سلاح برنده است

اما

شما جنگ رو فقط یک مساله بین ابزار ها میدونید؟

انسان ها (همون سرباز ها) نقشی در اون ندارن؟

اون هم که گفتم اقتصاد امریکا رو به تنزله حرف من نیست تافلر و چند دانشمند اقتصادی دیگه اینو میگن

من به ضرس قاطع میگم که اتفاقی نمی افته
ماشین جنگی امریکا تو گل مونده

ضمن ایکه اگر حتی تقابل ابزار رو هم بسنجیم :

حمله نامشروع امریکا به عراق رو به یاد بیارید

نمیدونم استات الانبار بود یا جای دیگه که از طرح طارق عزیز برای وا دادن جنگ بی خبر بودن چندین روز با همون سلاح های به زعم من و شما عقب افتاده ارتش فضایی و فوق پیشرفته امریکا رو جلوشو گرفتن؟؟؟

حالا ما با اون ها یکی هستیم؟
و ضمن اینکه نژاد پارس با اعراب متفاوته و به جز تفاوت های قومیتی مقبولیت بالای مردمی حکومت ایران مانع این اتفاقه

امریکایی ها برآوردشون از وضع عراق این بود که مردم با ورود اونا به شهرهاشون براشون گل میارن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظر من اگه آمریکا همین الان بخواد حمله کنه کشور ما شانس زیادی نداره.اگه بخوان شروعش کنن مطمئن باشید با تمام قدرت اینکارو میکنن اونوقت احتمالا ما به 50 سال پیش برمیگردیم.چین و روسیم کاری نموتونن بکنن چون اگه کاری بکنن این باعث جنگ آمریکا با اونام خواهد شد و اونا همچین چیزیو نمیخوان

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]به نظر من اگه آمریکا همین الان بخواد حمله کنه کشور ما شانس زیادی نداره.اگه بخوان شروعش کنن مطمئن باشید با تمام قدرت اینکارو میکنن اونوقت احتمالا ما به 50 سال پیش برمیگردیم.چین و روسیم کاری نموتونن بکنن چون اگه کاری بکنن این باعث جنگ آمریکا با اونام خواهد شد و اونا همچین چیزیو نمیخوان[/quote]
از نظر قدرت سياسي، در محيط استبدادي و استعمارزده منطقه خاورميانه، موقعيت ژئوپليتيك ايران، به دليل وجود حكومت مستقل و مردمي ، بسيار حائز اهميت است .به طوريكه ما در دنيا كمتر از ۱۰ كشور سراغ داريم كه از لحاظ سياسي مستقل بوده و داراي دكترين مختص به خود باشند .كشورهايي چون روسيه ، آمريكا ، چين ، برزيل ، هند ، كشورهايي هستند كه داراي دكترين مشخص بوده و از لحاظ سياسي مستقل محض اند. جمهوري اسلامي ايران نيز در برآورهاي سياسي ، جز كشورهاي مستقل سياسي محض به شمار مي آيد.يك از ويژگي هاي ديگر اينست كه ايران از لحاظ فضايي یک کشورآئرواستراتژيك است و پس از منطقة فضايي تحت كنترل نوراد (فرماندهي عالي دفاع هوافضايي آمريكاي شمالي)، دومين منطقة فضايي حساس جهان به شمار مي رود و از نظر ژئودكترين، به قلب حياتي سرزمين جهاني شناخته می شود. در سطح كره زمين ، بخش محدودي به خشكي‌ها اختصاص دارد و در ميان خشكي‌هاي كره زمين، قطعة بزرگ و يكپارچة آسيا ـ اروپا،(اوراسیا) به عنوان جزيره اصلي كره زمين مطرح است كه به جزيرة جهاني معروف می باشد ، كه سرزمين ايران به عنوان قلب سرزمين حياتي (جزيرة جهاني) در جهان ژئودكترين مطرح است و منطقه خليج فارس به عنوان مركز مركز قلب
اونقدا هم بی در و پیکر نیست این مملکت می بینید مرکز مرکز قلب در اختیارمونه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بیسکویت جان ببخشید روحیه تون رو خراب کردم! چی دوست دارید تا بگم روحیت باز شه؟
نمیدونم ربط این جزیره و جغرافیا چی بود که گفتین؟ خوب که چی؟
و جناب مجید-بی شما هم یکم در محاسباتتون اشتباه استراتژیک دارین!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]من برخلاف شما میگم اگر 10 سال بودجه نداشته باشه در تقابل سلاح برنده است [/quote]

من هم كه همينو گفتم اما من گفقتم 5 سال كه زياد اغراق آميز نباشه .
در ضمن من گفتم ميتونه توي يه جنگ فرسايشي بجنگه اما اينم گفتم كه با همه اينها نميشه گفت اون توي اين جنگ پيروز ميشه .

از جناب call-of-duty هم اين حرفها بعيده .
به نظر شما بزرگترين دشمن آمريكا در منطقه كدوم كشوره يا بود ؟ 1-افغانستان 2-عراق 3-ايران
جواب كاملا واضحه . ايران بزرگترين دشمن آمريكا در منطقه بود و هست (چه قبل از جنگ افغانستان و عراق وچه بعد از اون)
پس چرا تا حالا جرات نكرده با ما بجنگه ؟
در جنگ آمريكا با عراق به قول دوستمون طارق عزيز از قبل جنگ رو وا داده بود و عملا عراق بدون مقاومت تسليم شد .
اونها از توان ما آگاه هستند و ميدونن با چه كشور منسجمي روبرو هستند .
اگه شما و آمريكاييها جلوي راكت سينه سپر نميكني بودند جواناني كه بخاطر حفظ جون بقيه خودشون رو روي نارنجك مينداختن و هنوز هم هستند از اين جوونا .
دوستاي من توي منطقه يكم دريايي سپاه اسمشون رو از همين الان براي قايقهاي انتحاري سپاه نوشته اند . از اينجور آدما كم نيستن .
پس شما زياد نترس . راستي call-of-duty معنيش اين ميشه (نداي وظيفه) كه فكر ميكنم اين اسم زياد براي شما مناسب نيست چون ...!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در تمام دوره های زمانی می گن که زمانی که حمله راکتی یا توپخانه ای شروع می شه باید سریع در یک منطقه سریع و در صورتی که از قبل سنگر بندی هم شده باشه باید پخش شد و در جنگ ضد چریک هم بهترین روش اقدام به ایجاد پدافند دایره ای هست و این رو هم اضافه کنم که در این نوع حملات تاسیسات ثابت مثل ابنیه و انبارها و پاسگاهها و پایگاهها یک هدف راحت و عمده برای راکت و موشک هستن و سریع باید برای خروج از اونها اقدام کرد وگرنه یا ترکش و گلوله شما رو می کشه یا اوار و سریع باید داخل سنگر ها و با کانل هایی که در صورت امکان مسقف هستن و مخفی (استتار و اختفاء) رفت اینی که دوستمون گفتن نشون می ده اینقدر ترسیده بودن و بهشون شوک وارد شده نتونستن اقدام خاصی انجام بدن و طرح پدافندی بگیرن.
اما توی این کشور ما همون جوری که دوستمون گفتن کسانی بودن و هستن که روی مین می رفتن تا معبر برای عبور درست کنن.

اما در مورد امریکا باید بگم بقای این کشور در جنگیدنه و اگر جنگی نباشه امریکا هم به مرور جای خودش رو از دست می ده پس زیاد به این تحلیل هایی که برای ما امکان جنگ تا ان سال دیگر نیست توجه نکنید ما باید فکر کنیم هر لحظه امکان حمله هست و اینقدر اماده از لحاظ تجهیزات و تحقیقات و امکانات و اموزش باشیم که اگر خدای نکرده اتفاقی افتاد توان نشان دادن عکس العمل رو داشته باشیم.
توی این کشور هم تا بخواین کابوی هست که هر لحظه دست به هفت تیر ببرن به قول دوستمون مصطفی بالاخره یک دیوانه ای برای کشیدن طناب توپ پیدا می شه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوست عزیز من اسی جان،
در این شکی نیست که ایران از افغانستان و عراق بسیار قویتره!
در این شکی نیست که هنوز هم فداییانی وجود دارند!
اما اینها هیچکدوم دلیلی بر مصون ماندن از حمله نیست!
ببخشید دوستان شما اسمشونو روی چی نوشتن؟!! قایق انتحاری؟ :(
نکنه فکر کردن میتوننن قایق هاشونو به ناوهای هواپیمابر یا زیر دریای ها بزنن؟ عجب! به حق چیز های ندیده و نشنیده! icon_razz :|
شما متاسفانه هیچ دلیلی برای اثبات قدرت و برتری ما در جنگ با آمریکا ندارین جز اینکه بگین ما منسجم هستیم! ما ایمان داریم! ما فدایی داریم! ما قایق انتحاری داریم! ما....داریم!
با اینها در جنگ نمیشه پیروز شد!
یکم تاریخ بخون! یه زمانی با چوب و سنگ میجنگیدند! بعد شمشیر و تیر و کمان اومد! با چوب به جنگ شمشیر میری؟
یه زمانی تفنگ سر پر ساختن! با شمشیر به جنگش میری؟
یه زمانی مسلسل ساختن با ته پر به جنگش میری؟
یه زمانی رپتور ساختن، با تامکت به جنگش میری؟
جنگ امروز فقط جنگ تجهیزات هست و بس! یک لشکر فدایی داری با کلاشنیکف! با یک بمب همه پودر میشن! من فکر نمیکنم نبرد با آمریکا به نیروی زمینی بکشه! یا هوایی یا دریایی! و یا به احتمال 99% هردو! اگه توی این دوتا زمینه حرفی داری بیا بزن!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جناب ندای وجدان شرمنده

کی گفته نبرد بین ایران و آمریکا به نبرد زمینی نمی کشه ؟؟؟

آمریکا یا حمله نمی کنه یا اگه حمله کنه باید به صورت کامل تصرف کنه

عزیز دلم کدوم جنگ آمریکا رو سراغ داری که بدون تصرف سرزمین انجام بشه

اگر آمریکا بخواد در حد یک حمله موشکی یا هوایی با ایران بجنگه شما مطمئن باش همین حمله به صورت پله ای به جنگ تمام عیار منتهی می شه

سپاه تفنگداران آمریکا واسه چی وجود داره؟؟؟

واسه هدر دادن بوجه ؟؟؟

دوستان یا می گن " آمریکا هیچ کاری نمی تونه بکنه " یا میگن " میاد می زنه یه خال هم بهش نمیفته "

به لطف دوستان هیچ حالت بین این دو حالت هم وجود نداره

اگه ادعایی می کنید لطفا با توضیحات کامل ادعاتون رو ثابت کنید

اولش گفتم بحث احساسی نشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عزیز من آمریکا قوی ترین کشوری که در تاریخش باهاش جنگیده کجا بوده؟ کجا؟
ایران بسیار قدرتمند هست! و 80% قدرتش مربوط به نیروی زمینیش هست! در این شکی نیست که از بعد هوایی و دریایی نمیتونه زیاد سرسخت باشه!
تصرف ایران غیر ممکنه!
اول باید بدونیم هدف از حمله به ایران چیه؟ تصرف پایتخت؟ خیر!
هدف نابود سازی تاسیسات هسته هست که نیاز به نیروی زمینی نداره! همینه آمریکا از شرق و غرب و جنوب و شمال و اسرائیل ازغرب یورش بیاره برامون کافیه!
قطعا نیروگاه های ما نابود میشن!
اما تنها دلیلی که حمله نمیکنن خسارتی هست که بهشون وارد میشه! اونا از این میترسن!
قطعا تیری به سوی خاک آمریکا شلیک که نمیشه! اما خاک ما..؟!
خسارتی که اونها خواهند داد بسیار سنگین خواهد بود! بسیار!
شما هروقت توی اخبار دیدی نیروهای آمریکایی از عراق و افغانستان خارج شدن و ناوگان دریایی ایالات متحده خلیج فارس رو به سمت اقیانوس هند ترک کرده خودتو برای جنگ آماده کن!
جنگ که احساسی نمیشه عزیز من! بهت قول میدم خیلی ها با دیدین بی-2 روی سرشون خودشونو خیس میکنن!
مهمترین کاری که ما میتونیم توی جنگ بکنیم شلیک صدها فروند موشک به شمت خاک اسرائیل و پایگاه های آمریکا در منطقه هست! اینم مسئولان دفاعی ما به خوبی میدونن برای همینه میلیارد ها دلار روی بخش موشکی سرمایه گذاری کردیم و بزرگترین زرادخانه موشکی منطقه رو داریم!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اول باید بدونیم هدف از حمله به ایران چیه؟ تصرف پایتخت؟ خیر!
هدف نابود سازی تاسیسات هسته هست که نیاز به نیروی زمینی نداره! همینه آمریکا از شرق و غرب و جنوب و شمال و اسرائیل ازغرب یورش بیاره برامون کافیه!
قطعا نیروگاه های ما نابود میشن! [/quote]

یعنی منظور شما اینه که آمریکا اگر حمله کنه میاد تاسیسات هسته ای ما رو نابود می کنه و می ره؟

اگه این کارو کرد پاسخ ایران چه خواهد بود؟
اسرائیل رو می زنه ؟
مگه آمریکا وظیفه نداره از اسرائیل حمایت کنه ؟
این حمله به سوی جنگ تمام عیار کشیده نمی شه؟

[quote][b]شما هروقت توی اخبار دیدی نیروهای آمریکایی از عراق و افغانستان خارج شدن[/b] و ناوگان دریایی ایالات متحده خلیج فارس رو به سمت اقیانوس هند ترک کرده خودتو برای جنگ آماده کن! [/quote]

این که قبل از حمله به ایران نیروهای آمریکایی باید از افقانستان و پاکستان خارج بشن خیلی جالبه !!!

قرار نیست فقط تحلیل قدرت قوای دو کشور رو ارائه کنین

بحث سر این بود که آمریکا قراره در آینده حمله نظامی انجام بده یا خیر ؟؟ چرا ؟؟

من آخرش نفهمیدم شما چی می خوای بگی ؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]اول باید بدونیم هدف از حمله به ایران چیه؟ تصرف پایتخت؟ خیر!
قطعا نیروگاه های ما نابود میشن! [/quote]

یعنی منظور شما اینه که آمریکا اگر حمله کنه میاد تاسیسات هسته ای ما رو نابود می کنه و می ره؟

اگه این کارو کرد پاسخ ایران چه خواهد بود؟
اسرائیل رو می زنه ؟
مگه آمریکا وظیفه نداره از اسرائیل حمایت کنه ؟
این حمله به سوی جنگ تمام عیار کشیده نمی شه؟

من آخرش نفهمیدم شما چی می خوای بگی ؟؟[/quote]
- خودشون اینو هدف خودشون قرار دادن و بهش تاکید کردن
- هیچ کس دقیق نمیدونه! احتمالا حملات موشکی به پایگاه های ایلات متحده در قطر بحرین عراق افغانستان! و صد البته خاک اسرائیل!
-بله داره!
-بستگی داره! بستگی به واکنش ما! البته اونا سعی در دفع واکنش ما دارن! بستگی داره ما چقدر موفق بشیم و اونا چقدر!
-همینایی که گفتم رو میگم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.