ops

ترفند جديد امريكا:اينترنت در سايه و سرويس موبايل ويژه

Recommended Posts

من الان با گوشی LG GD510 به اینترنت وصل میشم و با مرورگر اپرا مینی به هر سایتی دلم بخواد وصل میشم بدون اینکه سرعت کم باشه ولی با سایر مرورگر های نمیشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان يكم يواش تر بابا ما رفيقيم كم كم داريم ستون پنجم دشمن ميشيم icon_eek icon_wink icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]بايد سرعت اينترنت رو ببرند بالا[/quote]
اولا دوتا پست پشته سر هم فوله icon_cool

دوما بالابردن سرعت اينترنت چيزه غيره ممكني نيست.اما بزار با يك مثال برات توضيح بدم

شما اگر يك شلنگ بزرگ آتش نشاني رو وصل كني به يك شلنگه گاز خوب اون آبي كه در نهايت خارج ميشه
خيلي فشار كمي داره و همچنين حجم كمي هم خواهد داشت.
حالا اين مصداق اينترنته ماست.شما اگر فيبر نوري هم تا منزل داشته باشي اين فيبر از همون شلنگه گاز
كه در اينجا اسمش ف ي ل ت ر ي ن گ مي باشد بايد عبور كنه و باز هم ميرسيم سره خونه اولمون. icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مثل كره جنوبي يعني تحريم ها رو اينترنت اثر ميگزارن من 1ماه پيش دبي بودم وقتي رسيدم خواستم به اينترنت وصل بشم اما اونجا بدون پول و با سرعت بالا وصل ميشد جاي تعصف داره icon_wink icon_cool icon_eek :!: icon_eek

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]مثل كره جنوبي يعني تحريم ها رو اينترنت اثر ميگزارن من 1ماه پيش دبي بودم وقتي رسيدم خواستم به اينترنت وصل بشم اما اونجا بدون پول و با سرعت بالا وصل ميشد جاي تعصف داره icon_wink icon_cool icon_eek :!: icon_eek[/quote]
منظورتون كره شمالي بود ديگه.
راستي تحريمها رو اينترنت تاثير نميزارن بلكه في لتر ينگ رو اينترنت تاثير ميزاره.البته في لت ري نگ بدون برنامه و به اصطلاح يلخي.
اگر اين ف ي ل تري نگ بي برنامه نبود من روزي چند تاپيكه نظامي در اين سايت ميزدم به دليل علاقه شديد خودم اما الان و با اين اوضاع كار خيلي سخته.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات طرح "اینترنت چمدانی" دولت آمریکا برای جنگ سایبری علیه ایران را مصداق بارز سایبر تروریسم خواند و تاکید کرد که از نظر فنی مقابله با این پدیده امکانپذیر است و کشور ما آمادگی کامل برای مقابله با این موضوع را دارد.

به گزارش مشرق به نقل از مهر، براساس اخبار منتشر شده دولت اوباما برای ایجاد اغتشاشات و براندازی حکومت‌های مخالف خود از جمله ایران و به بهانه ایجاد آزادی بیان برای مردم در نظردارد با بکارگیری فناوری‌های جدید اینترنتی امکان انجام عملیات‌های روانی را به وجود آورد.

دولت آمریکا مدعی شده در حال راه اندازی پروژه ای تحت عناوینی چون "اینترنت چمدانی" ، "اینترنت غیرقابل کشف " ، "اینترنت سایه " و "اینترنت نامرئی" است تا با برپایی شبکه‌های مستقل اینترنتی و تلفن همراه در داخل کشورهای دیگر که به صورت پنهان از مرزهای کشورها عبور داده می شود با دفترعملیاتی واقع در واشنگتن ارتباط ایجاد کرده و دست به یکسری عملیات روانی در راستای براندازی حکومت‌های کشورهای مخالف خود بزند.

رضا تقی پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در گفتگو با خبرنگار مهر در واکنش به طرح "اینترنت چمدانی" دولت آمریکا از توانایی فنی ایران برای مقابله با این پدیده خبر داد و تاکید کرد: برخی از اقداماتی که توسط دولت آمریکا و کشورهای همپیمان آن صورت می گیرد به واقع مصادیق بارز سایبر تروریسم است چرا که این کشورها اظهار می کنند این اقدامات برای ایجاد ناهنجاریهای اجتماعی و دامن زدن به مفاسد اخلاقی و مسائلی از این دست در دیگر کشورها مخالف صورت می گیرد.

وی با اظهار تاسف از اقدام آمریکا برای دامن زدن به این تهاجمات فرهنگی تصریح کرد: اینکه در دنیای متمدن و پیشرفته امروز کشوری که خود ادعای پیشرفت هم دارد برای تشدید تهاجم فرهنگی دست به اینگونه اقدامات بزند بسیار جای تاسف دارد.

تقی پور از برنامه های گسترده ایران برای تولید محتوا در بخش ارتباطات به عنوان یکی از راههای مقابله با تهاجم سایبری آمریکا خبر داد و به مهر گفت: برنامه های گسترده ای در کشور برای تولید محتوا وجود دارد که یکی این از برنامه های اصلی در حوزه زیرساخت های ارتباطی، ایجاد شبکه ملی اطلاعات است.

وی افزود: خوشبختانه با همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان صدا و سیما و سایر دستگاههای اجرایی در کارگروه مدیریت فناوری اطلاعات، برنامه های وسیعی را برای تولید محتوای دیجیتال در کشور پیش بینی کرده ایم.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید بر اینکه از نظر فنی مقابله با پدیده ای که تحت عنوان "اینترنت چمدانی" اعلام شده امکانپذیر است خاطرنشان کرد: پیش بینی می کنیم که با محتواهای مثبت و سازنده ای که در جمهوری اسلامی ایران ایجاد شده و روز به روز نیز در حال توسعه است قطعا شهروندان ما نیازی به استفاده از این شبکه ها در آینده نخواهند داشت.

دولت آمریکا ادعا کرده که اینترنت چمدانی با ویژگی هایی چون غیرقابل قطع بودن و غیرکنترل و نظارت بودن می تواند از هر مرزی عبور کرده و در اسرع وقت تبدیل به شبکه بی سیمی با پوشش منطقه نسبتا وسیعی شده و سپس به شبکه اینترنت وصل شود. براین اساس این طرح می تواند شبکه های اینترنتی مستقل و جداگانه ای را در کشورهای دیگر برقرار کنند و به صورت پنهانی به این کشورها منتقل می شود.

این وب نامحسوس که آمریکا تاکنون دو میلیون دلار برای آن هزینه کرده است متکی بر فناوری شبکه بی سیم مش – mesh – است و دولت اوباما مدعی است این فناوری می‌تواند در وسایلی چون تلفن همراه یا رایانه‌های شخصی تغییراتی ایجاد کرده و بدون یک هاب متمرکز، دست به ایجاد یک وب بی‌سیم نامحسوس بزند.

به عبارتی فایل‌های صوتی، تصویری یا ایمیل‌ها را می‌توان بدون هیچ‌گونه واسطه‌ای بین دو وسیله به صورت بی‌سیم و با دور زدن شبکه ارتباطی رسمی رد و بدل کرد. منبع : mashreghnews.ir

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[b][color=darkred] فيلم منتشر شده در مورده اينترنت چمداني آمريكا:[/color][/b]

http://nasimonline.ir/NSite/FullStory/News/?Id=242033

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یک مقدار به نظرتون عجیب نست که خودشون این قضیه اینترنت چمدانی رو لو دادن؟!
icon_twisted

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
لو که ندادن ! چون مردم باید بدونند که همچین چیزی هست و ازش استفاده کنند تا اونها به اهدافشون برسند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]لو که ندادن ! چون مردم باید بدونند که همچین چیزی هست و ازش استفاده کنند تا اونها به اهدافشون برسند.[/quote]

نه دوست عزیز !
شما اگه نمیدونستی این سیستم تو چمدون هست و بهتون میگفتن مستقیم داره امواج از ماهواره میاد، دیگه نمیتونستین ازش استفاده کنید!؟
البته بازهم کافیه کلا سیستم مخابرات رو قطع کنید دیگه کاری هم از این سیستم بر نمیاد. icon_smile
البته به طور یقین هر کدوم از این چمدون ها قادر به سویس دهی به تعداد محدودی هستند.
هر چند من هنوز دقیقا طرز کار این سیستم رو نفهمیدم که بر پایه gprs یا بر اساس Wi_fi میخواد سرویس دهی کنه icon_twisted
حالا اگه هم آوردن ما هم میگیریم تا تهش مفتکی دانلود میکنیم
icon_eek

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
واقعا متاسفم برای وصل شدن به اینترنت حتی اگه فاسدم باشه باید انسانو اعدام کرد اگه اینجوریه دیگه چرا خدا به انسان عمر داده
بنظر من بجای مقابله باید دورش زد و امکاناتو پیشرفت داد تا مردم به فکر استفاده ازش نیوفتن چون در کل تا چند سال دیگه این چمدان به یک دستگاه کوچیک و غیر قابل ردیابی تبدیل میشه اونوقت باید چکار کرد.
باید حتما اتفاق خطرناکی بیوفته تا حرکتی بشه؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]لو که ندادن ! چون مردم باید بدونند که همچین چیزی هست و ازش استفاده کنند تا اونها به اهدافشون برسند.[/quote]

نه دوست عزیز !
شما اگه نمیدونستی این سیستم تو چمدون هست و بهتون میگفتن مستقیم داره امواج از ماهواره میاد، دیگه نمیتونستین ازش استفاده کنید!؟
البته بازهم کافیه کلا سیستم مخابرات رو قطع کنید دیگه کاری هم از این سیستم بر نمیاد. icon_smile
البته به طور یقین هر کدوم از این چمدون ها قادر به سویس دهی به تعداد محدودی هستند.
هر چند من هنوز دقیقا طرز کار این سیستم رو نفهمیدم که بر پایه gprs یا بر اساس Wi_fi میخواد سرویس دهی کنه icon_twisted
حالا اگه هم آوردن ما هم میگیریم تا تهش مفتکی دانلود میکنیم
icon_eek[/quote]
اخه گوشی های معمولی که نمی تونن ارتباط دو طرف با ماهواره داشته باشن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اخه گوشی های معمولی که نمی تونن ارتباط دو طرف با ماهواره داشته باشن

[/quote]

ولي تا حالا تو اخباره مربوط به شبكه چمداني حرفي از موبايلهاي ماهواره اي و ثريا نشده.احتمالا خوده چمدان ميتونه يك نقطه اكسس براي سند به ماهواره ايجاد كنه.البته در مورده توان كار چمدان چيزي نميدونيم هنوز ولي نبايد خيلي مصرفه پاييني داشته باشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان به این فکر کنین که چرا یک ابزار جاسوسی رو باید با هزینه های میلیاردی بسازن و بعد لوبدن.؟ یه راهنمایی به اوضاع لبنان و شبکه های جاسوسی اسراییل که توسط حزب الله از هم پاشیدن رجوع کنید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.