ops

ترفند جديد امريكا:اينترنت در سايه و سرويس موبايل ويژه

Recommended Posts

[quote][quote]اخه گوشی های معمولی که نمی تونن ارتباط دو طرف با ماهواره داشته باشن

[/quote]

ولي تا حالا تو اخباره مربوط به شبكه چمداني حرفي از موبايلهاي ماهواره اي و ثريا نشده.احتمالا خوده چمدان ميتونه يك نقطه اكسس براي سند به ماهواره ايجاد كنه.البته در مورده توان كار چمدان چيزي نميدونيم هنوز ولي نبايد خيلي مصرفه پاييني داشته باشه.[/quote]

شما میگی اگه اسمه چمدون رو نمی اوردن ما نمی فهمیدیم و فکر می کردیم مستقیما به ماهواره وصل شدیم
دارم میگم هممون می دونیم که گوشیمون این قابلیت رو نداره
پس کاملا مشخصه که یک هاب باید روی زمین ارتباط رو سوئیچ کنه(بدیهیه)
حالا اسمشو گزاشتن چمدونی که البته توی ساک و یا کیس کامپیوتر هم جا میشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دوستان به این فکر کنین که چرا یک ابزار جاسوسی رو باید با هزینه های میلیاردی بسازن و بعد لوبدن.؟ یه راهنمایی به اوضاع لبنان و شبکه های جاسوسی اسراییل که توسط حزب الله از هم پاشیدن رجوع کنید.[/quote]

دوستان این اصلا ابزار پیشرفته این نیست و با قیمت 2 میلیون دلار مدل نهاییش حاضر شده
دقت کنید اوناییتون که وایرلس تو خونتون دارین می فهمید این چطوری کار می کنه
این اینجوریه که گوشی هایی که در اطرافش تا یه فاصله مشخصی باشن رو به هم وصل می کنه و خودشم با ماهواره وصل میشه(چیزه پیچیده ای نیست)
ترکیبی از بی تی اس(درست نوشتم؟) و ارتباط ماهواره ای هست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جناب هادی منظور من این بود که این ابزار رو در لبنان به کار گرفتن و اونجا دماقشون به خاک مالیده شده حالا دیگه دست پیش گرفتن تا پس نیافتن.
این سیستم اگر در ارتباط فقط خودش عمل کنه می تونه مخفی بمونه و به عنوان یک ایستگاه جاسوسی عمل کنه اما اگر کوچکترین بازتابی داشته باشه و ارتباطی ایجاد کنه قابل شناسایی هست اون هم با تمام مشخصات و مختصات.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote][quote]اخه گوشی های معمولی که نمی تونن ارتباط دو طرف با ماهواره داشته باشن

[/quote]

ولي تا حالا تو اخباره مربوط به شبكه چمداني حرفي از موبايلهاي ماهواره اي و ثريا نشده.احتمالا خوده چمدان ميتونه يك نقطه اكسس براي سند به ماهواره ايجاد كنه.البته در مورده توان كار چمدان چيزي نميدونيم هنوز ولي نبايد خيلي مصرفه پاييني داشته باشه.[/quote]

[color=darkred]شما میگی اگه اسمه چمدون رو نمی اوردن ما نمی فهمیدیم و فکر می کردیم مستقیما به ماهواره وصل شدیم[/color]
حالا اسمشو گزاشتن چمدونی که البته توی ساک و یا کیس کامپیوتر هم جا میشه[/quote]

من گفتم؟؟؟
ببخشيد الان شما هم كه همون حرفاي منو زديد.آخرش چيشد؟؟؟؟ icon_twisted

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگه این دستگاه بخواد به عنوان یه هاب عمل کنه و بقیه وسائل بهش وصل بشن حالا مثلا با وایرلس پیداکردن محلش نباید زیاد سخت باشه . درسته ؟؟ شاید اطلاعات رد و بدل شده رو نفهمند ولی محلشو که میشه پیدا کرد ؟
پس این همه مانور دادن روش برا چیه ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote][quote][quote]اخه گوشی های معمولی که نمی تونن ارتباط دو طرف با ماهواره داشته باشن

[/quote]

[color=darkred]شما میگی اگه اسمه چمدون رو نمی اوردن ما نمی فهمیدیم و فکر می کردیم مستقیما به ماهواره وصل شدیم[/color]

من گفتم؟؟؟
ببخشيد الان شما هم كه همون حرفاي منو زديد.آخرش چيشد؟؟؟؟ icon_twisted[/quote]

ببخشید من ادمشو جابجا گرفتم روی سخن بنده با اقای king-kaveh بود
بازم شرمنده

در مورد این چمدون حجم کل پهنای باند قابل ارائه مجموعا 40 مگابیت هست
و گویا قسط دارن گوشی های موبایل رو از طریق wi fi و 3g به این سیستم متصل کنن
و همه با هم ( ضد انقلاب) ازش دسته جمعی استفاده کنن
و اراجیف مورد نیاز برای ضدانقلاب لس انجلس نشین رو در اینترنت فراهم کنن
این چیزیه که من می دونم
حالا شما سوالتون کدوم قسمتشه؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اگه این دستگاه بخواد به عنوان یه هاب عمل کنه و بقیه وسائل بهش وصل بشن حالا مثلا با وایرلس پیداکردن محلش نباید زیاد سخت باشه . درسته ؟؟ شاید اطلاعات رد و بدل شده رو نفهمند ولی محلشو که میشه پیدا کرد ؟
پس این همه مانور دادن روش برا چیه ؟[/quote]

خب من که همون اول گفتم قابل شناساییه
اونایی که میگن نیست چرند میگن
سیستم ارتباطی گسترده (که کاربرای زیادی داشته باشه) و قابل شناسایی نباشه ( اگرم وجود داشته باشه) صرفا نظامی بشدت محدود و خیلی محرمانه خواهد بود
نه اینکه برای فیس ب و ک رفتن ازش استفاده بشه برادر من!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote][quote][quote]اخه گوشی های معمولی که نمی تونن ارتباط دو طرف با ماهواره داشته باشن

[/quote]

من گفتم؟؟؟
ببخشيد الان شما هم كه همون حرفاي منو زديد.آخرش چيشد؟؟؟؟ icon_twisted[/quote]

[color=red]ببخشید من این پست رو در جواب جناب bufango دادم اشتباهی نقل قول کردم از اقای ops ببخشید!
این ماله اقای bufango هستش[/color]
دوست من در لبنان نیازی به سیستم هاب نیست
انتقال اطلاعات جاسوسی(چون تعداد کاربرا کمه یعنی در واقع یکی دو نفره) نیازی به هاب نداره
اونا از بستر خود اینترنت لبنان می تونن هر چی بخوان به صورت کد گذاری شده منتقل کنن
چون مردم عادی هم از سیستم کد گذاری استفاده می کنن ( همون چیپس پی ان خودمون) با این حساب تو این حجم کد ها هیچ چیز قابل شناسایی نیست
اما سیستم موساد چیه؟ سیستم موساد به این صورت که اطلاعات رو به 20 قسمت تبدیل می کنه و کد گذاری می کنن بعد اینا رو به 20 دیتا سنتر توی 20 سرور توی 20 کشور متفاوت می فرسته و اون سرور ها اطلاعات رو همشو به یک سرور در اسرائیل می فرستن و اون سرور 20 تا تیکه رو کنار هم می زاره و اون چیزی که جاسوس نوشته یا عکسی که فرستاده رو نشون میده
این سیستم ساده و 100 درصد کاربردی هست
اطلاعات ایران این سیستم رو شناسایی کرد اما نمی دونم بعد از اینکه جاسوسو گرفتن فهمیدن این سیستم وجود داره یا قبلش فهمیدن و از طریق همین جاسوسو شناسایی کردن
که اگر قبلش فهمیدن معنیش اینه که اطلاعات ایران اینترنت جهان رو قورت داده!
و اون یگان ارتش سایبری که امریکا چند هفته پیش تاسیس کرد با این حساب بهترینش باید توی ایران باشه!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
البته حالا كه همه چيز رو شده دوستان كر نميكنن بايد به فكر دسنگاه هاي جديد تري باشيم.
اصلا همه اين سروصداها از جانب آمريكا ميتونه منحرف كردن به سمتي كه اونا ميخان باشه .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.