mahdi42

مقایسه نیروهای نظامی ایران واردن

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

با احترام به شما دوست عزيز. موضوع جالبيه ولي درسته كه ارتش اردن از نظر تجهيزات و آموزش سطح خوبي داره و پايه آموزش اون هم به سبك انگليسيه و خود ملك عبدالاه هم تو دانشگاه سند هرست درس نظامي خونده.( محض اطلاع بايد بگم كه تو اين دانشگاه پوست همه دانشجوها رو ميكنند و كاري هم به اسم و رسمشون ندارند. اين كالج نظامي جزء سه تا كالج برتر نظامي دنياست) اما واقعيت اينه كه آستانه تحمل و استقامت كشوري مثل اردن چه از نظر نظامي و چه از نظر اقتصادي تو جنگهاي درازمدت خيلي پايينه.البته قدرت سازمان اطلاعاتش انصافا قابل توجه ولي تو يه جنگ تمام عيار فقط ميتونه يه مكمل خوب براي آمريكا و.... باشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
اقا درسته نباید دشمن رو دست کم بگیریم...
درسته که تجهیزاتشون از ما قویتره...
درسته ..........
ولی ما توی 8 سال جنگ هم از 23 تا کشور اسیر داشتیم(شایدم 26 تا،یادم نیست)
خدایی عراق تکی با ما جنگید؟
ولی نباید به خودمون غره بشیم،باید سعی کنیم اعتماد به نفس خودمونو حفظ کنیم.
در ضمن دور از جون اعراب کشورمون،اعراب واقعا بی استعداد و کم هوش هستند.
لطفا عصبی نشین و به من بگید افراطی...
ولی الان براتون چیزی میگم که باور کنید
ــــــــ
خلبان جنگنده ها همیشه افرادی باهوش هستند و اعراب هم از این قاعده مستثنی نیستند.
دوران قبل از انقلاب که یکی از دوستان خانوادگی ما در دزفول برای گذروندن دوره ی خلبانی در آمریکا بود خاطره ای تعریف میکردند که براتون میگم.
اینم تو پرانتز داشته باشید که من سنم به این چیزا قد نمیده.مادرم اینارو تعریف میکنند که حدود 16-17 سال در پایگاه نیروهوایی دزفول زندگی کردند و بابا بزرگ من هم تکنیسین جت بودند.
اون دوسته ما میگفتن که طی دوره های اموزشی عملی که باید هواپیما رو بلند میکردیم و میشوندیم و ...
قبلش هم حسابی بهمون اموزش میدادن و به صورت تئوری و شبیه سازی چند بار این کارهارو میکردیم
ولی...
یه خلبات عرب بود که موقع فرود اوردن هواپیما یادش میره چرخ هارو باید باز کنه و .........
کنترلر ها هم که فکر نمیکردند همچین چیزی پیش بیاد اصلا حواسشون نبودهبه این قضیه.خلاصه همه چی دست به دست هم میده که این بنده خدا منفجر بشه
خلاصه،این بود باهوشه این همسایگان محترم جنوبی ما.
چو ایران نباشد تن من مباد.اینو یادمون نره که مهمترین عامل ایمان و نترسیدن از مرگه. :?

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نیروی هوایی شون که در مقابل ما با 36 تا اف 16 ضعیف تره نیروی دریایی هم که تعطیل.

و نیروی زمینی هم که ما خیلی از اون ها قویتریم.

ولی نباید غافل شد که برنامه های خیلی خوبی برای آینده ارتششون دارن و باید با دقت این برنامه ها رو دنبال کرد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگر به نظر سنجی نگاه کنید میبینید گفتم در اینده خطر محسوب میشوند یا نه؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظر من که در اینده نزدیک نه ولی در آینده دور میتونه مشکل ایجاد کنه ولی سرعت پیشرفت ما خیلی بیشتر از اوناست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[b]اولاً :دوستان یک مورد رو مد نظر داشته باشید که کشورهایی نظیر [size=18]مصر و اردن و لبنان [/size]اکثریت آنها از نژاد عرب نیستن در واقع زبان آنها عربی هست فقط. پس نمی توان آنها[color=orange] را با اعراب کشورهای حاشیه خلیج فارس مقایسه کرد از نظر هوشی و .....!!!![/color][/b]
[b]
دوماً : اگر ما بر ضد یکی از این کشور های متحد ( عربستان . اردن . امارات و....) دست به حمله نظامی بزنیم در واقع بیشتر چاه را برای خودمان عمیق تر میکنیم چون آنها پشتوانه ایی چون آمریکا و اسرائیل رو دارن ( ممکن هست به طور مستقیم حمایت نکنند [color=orange]چون هرچه ایران و این مجمع کشورهای عربی ضعیف تر شوند به نفع آمریکا و اسرائیل هست !!![/color])[/b]

[b]سوماً:[color=orange]هنوز باید خیلی بیشتر از این حرفها پیشرفت کنیم [/color]ما تازه اول راه هستیم و از بخش کپی و یا تحت لیسانس ( تحت لیسانس بسیار محدود) تولیدات داریم وارد عرصه طراحی و تولید و ساخت میشم پله پله [/b]

[b]چهارماً : هیچی .........[/b] :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام من کاربر جدیدسایت هستم با اجازه:داشتن سلاح مدرن ضامن پیروزی درجنگ نیست بلکه نوع استفاده از سلاح مهم است مثل جنگ اعراب با ا-س-ر-ا-ی-ل.البته جسارت کردم سواد نظامی من همینه :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
9km جان ورودتو به خانواده میلیتاری تبریک میگم
راست میگی، نمیدونم اینو یه جا شنیدم مثل این که قدیمیه
یه چیزی شبیه همین بود: میگن 100 تا سرباز کارکشته با خنجر میتونن 1000 سرباز شمشیر بدست را تار مار کنن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من میگم ایران هیچی نیست چون اگر اردن حمله کنه مثلما بقیه کشور های عذبی هم با هاش میان
ایران آفتابه هم نمیتونه درست کنه !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]من میگم ایران هیچی نیست چون اگر اردن حمله کنه مثلما بقیه کشور های عذبی هم با هاش میان
ایران آفتابه هم نمیتونه درست کنه ![/quote]
بله دوستان و اعضای میلیتاری توجه کنن!
ایشون یکی از جاسوسان زبده ی سازمان سیا میباشند که از نزدیک مراحل ساخت پروژه عظیم افتابه پلاستیکی را در ایران دیدند و اطلاعات دقیقی از چگونگی شکست این پروژه را در اختیار ما گذاشتند
و ایشون تاکید خاصی بر هیچ بودن ایران دارند ، بنده در تکمیل صحبت های ایشون باید بگم که :[b] زدن تو خال [/b]
در ادامه ایشون به حمله ی همه جانبه ی اعراب به ایران اشاره کردند که با توجه به سابقه ی درخشان ایشون در سازمان سیا باید گفت ایشون پر بیراه نمیگن
........................
اینا رو گفتم تا یکی این بنده خدا رو دریابه:mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
البته شاید جنابhajaghaنگاه به خودشون میکنن که اینجوری درمورد ایران صحبت میکنن وگرنه پیشرفت صنایع نظامی ایران بر کسی پوشیده نیسست وندیدن این پیشرفتها سر در برف کردن است. :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]من میگم ایران هیچی نیست چون اگر اردن حمله کنه مثلما بقیه کشور های عذبی هم با هاش میان
ایران آفتابه هم نمیتونه درست کنه ![/quote]

مگه با آفتابه میرن جنگ؟
در هر صورت چه کشور های عذبی چه عربی چه وجبی هم بیان درسی بهشون می دیم که مثل شما hajagha نتونن 4 تا جمله بدون غلط املایی بنویسن

در ضمن دوستان فراموش نکنیم که ماتو جنگ با عراق هم یکی دوتا دشمن نداشتیم
الان هم که می بینید اوضاع داخلیشون تعریفی نداره
اردن از عراق زمان جنگ قویتره؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اردن كه جاي خود داره
عربستان با اون همه ادعاش جرات نداره بدون امريكا براي ايران ادعا كنه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.