ColonelShak

ویدئو از درگیری های اخیر نیروهای سپاه و پژاک

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote]پژاک خائن ویرانه کردی، کشتی جوانان وطن[b] الله اکبر[/b] ، کردی هزاران در کفن [b]الله اکبر[/b]
[b]اما....[/b]
سپاه حمله کن، پژاک سوراخه--سپاه حمله کن، پژاک سوراخه
توی ترکیه میدن عدس پولو --پژاک مزدوراتو بردارو برو ( همه باهم ) icon_cheesygrin
سپاه یکی دیگه ، سپاه یکی دیگه ،سپاه یکی دیگه
دود 2 رود دود ..... [b]ایران[/b].... icon_eek
کلنل مچکریم ، کلنل مچکریم ، کلنل مچکریمicon_cheesygrin[/quote]

به اقا سالم مگه اینجا ورزشگاه آزادیه icon_eek
دستت درد نکنه یکم روحمون شاد شد
به امید روزی که در تقویم بنویسن
فلان روز
روز سرنگونی کامل پژاک
خدایا همه این انسان نما ها رو از روی زمین محو کن
امین

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]قابل توجه کسانی که میگفتن نبرد بوسیله صابرین صورت گرفته و بر حرف خود اصرار داشتند. icon_cheesygrin icon_cheesygrin icon_eek icon_eek[/quote]
برادر همون آقایی که میگفت ما یه چیزی داریم که اونا ندارن و ما نماز صبح داریم اونا ندارن و یا ما مناجات با امام زمان کردیم ولی اونا ندارنو...
از روی استتار و نوع کلاهش میشه فهمید که از بچه های صابرین هست
در ضمن همونطور که opera گفت: نیروهای صابرین از کادری های آموزش دیده و حرفه ای همون منطقه انتخاب میشن که توش قراره خدمت کنن
...................................
اگه دقت کرده باشین بیشتر با دراگانوف و pk و مسلسل های سنگین با هدف ها درگیر میشن تا فاصله درگیری رو افزایش بدن
و این یه نقطه ی قوت برای نیرو های خودی هست ، یعنی همون کاری که آمریکا داره تو افغانستان انجام میده!!!
و جالب اینجاست که از نیرو های بومی همون منطقه استفاده میکنن تا از بهترین راها و مسیر ها برای عبور استفاده کنن و کمتر کمین بخورن
من که با دیدن این فیلم خیلی خوشحال شدم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]قابل توجه کسانی که میگفتن نبرد بوسیله صابرین صورت گرفته و بر حرف خود اصرار داشتند. icon_cheesygrin icon_cheesygrin icon_eek icon_eek[/quote]
برادر همون آقایی که میگفت ما یه چیزی داریم که اونا ندارن و ما نماز صبح داریم اونا ندارن و یا ما مناجات با امام زمان کردیم ولی اونا ندارنو...
در ضمن همونطور که opera گفت: نیروهای صابرین از کادری های آموزش دیده و حرفه ای همون منطقه انتخاب میشن که توش قراره خدمت کنن
اگه دقت کرده باشین بیشتر با دراگانوف و pk و مسلسل های سنگین با هدف ها درگیر میشن تا فاصله درگیری رو افزایش بدن
و این یه نقطه ی قوت برای نیرو های خودی هست ، یعنی همون کاری که آمریکا داره تو افغانستان انجام میده!!!
و جالب اینجاست که از نیرو های بومی همون منطقه استفاده میکنن تا از بهترین راها و مسیر ها برای عبور استفاده کنن و کمتر کمین بخورن
من که با دیدن این فیلم خیلی خوشحال شدم[/quote]

اره. از همون اخوندی که تو فیلم نشون داد فهمیدیم که چقدر صابرین دخالت داره icon_eek icon_eek

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote][quote]قابل توجه کسانی که میگفتن نبرد بوسیله صابرین صورت گرفته و بر حرف خود اصرار داشتند. icon_cheesygrin icon_eek icon_eek icon_eek[/quote]
من که با دیدن این فیلم خیلی خوشحال شدم[/quote]

اره. از همون اخوندی که تو فیلم نشون داد فهمیدیم که چقدر صابرین دخالت داره icon_eek :([/quote]
منظورت چيه برادر :( :( icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممنون عرفان جان!!
این فیلم رو تقریبا یه ماه پیش از یوتوب دان کردیم! نکات حالبی در مورد توضیح نقشه و نحوه ی تیراندازیشون داره!
این یه اشاراتی هم داره به کشته شدن گروهی از نیروهای ایرانی!!
از چندین نفر هم اسم میاره!همچنین اشاره می کنه به نابودی ماشین ها و بعضی ساختمانها!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کلنل جان دستت درد نکنه نکات خیلی جالبی داشت
----------------------
دوستانی که با مدیا فایر مشکل دارن از اینجا دانلود کنند
http://crazydoctor.persiangig.com/video/IRGC%20And%20PJAK%20In%20The%20Battle.flv
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
دوستان شنيدم سپاه ١٧ تا شهيد داده تو اين عمليات.يكم زياد نيست اين مقدار؟من فكر ميكردم با آموزش ها و امكاناتي كه الان سپاه داره،تعداد تلفات رو به حداقل ميرسونن.مخصوصا نسبت به زمان جنگ كه بيشترين شهيد رو سپاه ميداد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
17 نه 5 شهید اصلا زیاد نیست فک نکن اونا هم دو نفر بودنم
اونا هم اموزش دیده بودن
من با این که 15 سالمه ارزوم بود شرکت کنم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان محبت کنند از فیلم های تبلیغاتی گروه پژاک در سایت قرار ندهند ! ملاحظه سایت رو بفرمایید . . . اصلا هم سعی در به انحراف کشیدن بحت تاپیک ها نفرمایید !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مسخره ترین بخش این بود که فرداش بی بی سی با پژاکیها مصاحبه رفت و اونام که تازه اجدادشون جلو چشاون بود گفتن ، پژاک فقط کارش نظامی نیست اگه ایران با ما نظامی برخورد نمی کرد ما داشتیم گفتگو می کردیم - الانم چون تو مناطق آزاد شده ی پ ک ک هستیم اگه اونا ازمون بخوان حتما عقب نشینی می کنیم icon_cheesygrin

آخ که چه رویی دارن این بی وجودا و چه رویی دارن این دست اندرکاران بی بی سی ( دیگه این پژاک که تو لیست گروههای تروریستی هستش یا نه آخر !!! چرا باهاشون مصاحبه می کنند و یه جورایی جانبداری می کنند )

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
einstein جان بهت میگ چرا؟ چون در کل با شیعه مشکل دارن!
.....................................................................
دوستان توجه کنین که شیوه ی جنگ پ ک ک چریکی هست مثل طالبان
و جنگیدن با گروهی که چریکی میجنگه خیلی سخته، کاری که آمریکا توش مونده.
اما ببینین سپاه چه جوری داره دخلشونو میاره، درسته تلفات میدیم اما جنگ تلفات داره اونم جنگیدن با یه گروه چریکی که تلفات رو به صورت چشمگیر میبره بالا!
اما دیگه پیش قاضی و ملق بازی icon_cheesygrin
سپاه خودش اوستا تو جنگ نامتقارن و چریکیه.
گیر بد کسی افتادن به قول einstein باباشونو آورد جلو چشماشون
....................................................................
Mahdi42 من نمیدونم شما چه اصراری بر حرفتون دارین
مگه اون شیخه گناه کبیره کرده اومده تو جنگ
همونجور که خودشم گفت جنگ، جنگه عقیده هست و باید حضور داشته باشه
اونا کشتن شیعه رو صواب میدونن و لوا... با اونو حلال و... در کل من از کشتن این کفار خیلی خوش حال میشم ، حتی تا سرحد ذوق مرگ شدن میرم
در ضمن اون حاج آقا میتونه با حرفاش روحیه سربازا رو بالا ببره
.......
اگه یه نگاهی به استتار بلدرچین سربازا بکونی میبینی صابرین هم حضور داره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]سلام
دوستان شنيدم سپاه ١٧ تا شهيد داده تو اين عمليات.يكم زياد نيست اين مقدار؟من فكر ميكردم با آموزش ها و امكاناتي كه الان سپاه داره،تعداد تلفات رو به حداقل ميرسونن.مخصوصا نسبت به زمان جنگ كه بيشترين شهيد رو سپاه ميداد.[/quote]

همه شان در درگیری شهید نشدند
5 شهید سپاه قم در اثر برخورد مین ضدتانک به ماشین شان و دور از منطقه درگیری شهید شدند!!

میشه به فرمت های دیگر هم بزارید چون نتوانستم با فرمت flv اين فايل را ببينم kmplayer دارم اما نمی تواند این فایل را بخواند!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برادر سپاه از اغاز درگيريها تا الان تو اين چندماه در كل و مجموع 17 شهيد داده .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کلنل جان تشکر، اما میدونی مثل چی میمونه ؟
مثل نبرد فاکلند و ارژانتین انگلیس میمونه !!!!! که یا باید برا انگلیس سوت بزنیم یا برا ارژانتین !

چرا نباید فیلم درگیری از رو طرف بزاریم ؟؟؟؟

من کاری به ایرانی بودنمونم اینا ندارم ولی وجدانا فکر کنم مشکل همه ایرانیا همینه که فقط یک بعد رو می بینند و نمیخوان بعد دیگر رو ببینند .... تک بعدی هستیم وبس

فیلم بسیار جالبی بود و تشکر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.