ColonelShak

ویدئو از درگیری های اخیر نیروهای سپاه و پژاک

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

با کمال تاسف همین الان تصاویر تایید کننده اطلاعات پژاک به دستم رسید یعنی پیداش کردم

با مدیریت صحبت میکنم شاید بشه لینک گذاشت .... متاسفانه همون اول فیلم هم تصاویر شهدای ایرانی هست .... بعد تسلیحات به دست اومده

البته شخصا بازم برام جای تعجب داره تسلیحات ، ایران مدل ام 16 ای چینی داشت این تسلیحات کمی فرق فوکوله مدل شون یا شاید اعصاب من خرابه اشتباه می بینم

اخه به تازگی یه تیم ترک هم کمین خوردند و فقط حدس میزنم شاید تسلیحات اونا باشه ... نمیدونم ولی خبر رسمی چسبوندنش به سپاه پاسداران .. فیلم اول و اجساد شهدا هم که ... چی بگم

با رضا صحبت میکنم شاید بشه فیلمشو گذاشت

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]مطمئن باشيم كه پژاك از طريق مخبرهاي نفوذي احتمالي در بدنه نيروهاي ما + مردم بومي + سرويسهاي جاسوسي آمريكا و . . . + ماهولره هاي جاسوسي و . . . داره فعاليت عقبه نيروهاي ما اعم از لجستيك و پشتيباني و غيره رو رسد ميكنه و بر اساس اون به وسيله مين گذاري و تلفات و . . . از ما تلفات ميگيره. [/quote] یکی از دوستان گفت که هنگامی که یکی از تونل های پژاک رو کشف کردند یه دستگاهی مثل تبلت داشتند که بالای کوهی که تونل داشتند رو کاملآ توش دیدند و رسد کردند نمیدونم چقدر این حرفش صحت داره ولی اونم از زبون یکی از بستگانشون که تو این درگیری ها بوده و مجروح هم شده میگفت

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name="rezat1980"]با تشكر از ارنست.

البته بعضي آمارهاي پژاك در حد خيالات و توهم هست.
مثلا يك بار مدعي شهادت بيش از صد نيروي سپاه در يك درگيري !!!!!! شدند.
و ....

برادر رضا این خبر یه شایعه بیشتر نبود چون تو اولای درگیری میگفتن که یه گروهان از بسیجی های ویژه لشکر 3 رو تو کمین شهید کردن که شایعه بود...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چندین بار فیلمو نگاه کردم و کلمات گزارشگر رو بالا پایین کردم ، خوب شک م رو سلاح ها درست بود ، برخی از سلاح ها جدا ارم ناتو خورده روشون (احتمالا یادتون باشه تو چند درگیری با نیروهای متخاصم مرزی و اشرار در غرب کشور ایران تونست تعداد سلاح ام 16 گیر بیاره و نیز از برخی روشها)

ولی اگر جدا این سلاح ها متعلق به ایران باشه قطعا توسط نیروهای ویژه حمل شدند بلاشک

تمامی تسلیحات در حد تیم ملی حرفه ای هست

رضا جان وجدانا اجازه بده بزاریمش

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام دوستان.ببخشید که تو بحثتون دخالت میکنم ولی فکر میکنم این وبلاگ شاید تا حدودی مفید باشه.
http://www.zedepjak.blogfa.com/

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]چندین بار فیلمو نگاه کردم و کلمات گزارشگر رو بالا پایین کردم ، خوب شک م رو سلاح ها درست بود ، برخی از سلاح ها جدا ارم ناتو خورده روشون (احتمالا یادتون باشه تو چند درگیری با نیروهای متخاصم مرزی و اشرار در غرب کشور ایران تونست تعداد سلاح ام 16 گیر بیاره و نیز از برخی روشها)

ولی اگر جدا این سلاح ها متعلق به ایران باشه قطعا توسط نیروهای ویژه حمل شدند بلاشک

تمامی تسلیحات در حد تیم ملی حرفه ای هست

رضا جان وجدانا اجازه بده بزاریمش[/quote]
بابا اجازه بده اقا رضا . اگه راسته که مشکلی نداره . ولی اگه دروغه :mrgreen: بازم بزار :? :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با رضا صحبت کردم ، هم نظر شدیم

فیلمو به دلایلی نمیزارم که به نفع سایت هست ، پیام خصوصی خواستید میدم لینک رو

فقط شرح فیلم : ابتدا فیلم یه سری اجساد هست که شبیه لباس و پوتین بچه های ... هست ، یه سری جسد هم هست که لای این چیزا هست که جنازه میزارن توش ؟؟ گذاشتنش

بعد فیلم تسلیحات رو نشون میده و از بالا شروع میکنه خوندن تا پایین ، قسمتی از امار رو دیشب گذاشتم شک داشتم روش ولی دقیقا مو نمیزنه امار همون هست که تو فیلم نشون میده

همین

یا حق

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]برادر من خیلی وقت پیشه که این موضوع رو می دونم برای همینه که اکثرا وقت خودم رو صرف جواب دادن به پست های شما نمی کنم ...[/quote]

عجب تکه ملسی بود خداییش خنده م گرفت بسیار عالی بود ، اما متاسفانه من مثل شما مغرور نیستم و تحت هر شرایطی وقت خودمو پای کسانیکه دوست دارند چیزای جدید یاد بگیرند میزارم و خواهم گذاشت

این زکات ماست که باید بدیم، در دین اسلام جز کارهای بسیار نکو هست یاد دادن و یاد گرفتن

حالا جاهایی من اشتباه میکنم جاهایی شما ، با بحث همه اینا حل میشه و پوشونده میشه

امیدوارم زکات دادن سواد رو دوست داشته باشید !

[quote]برادر میتونم بپرسم رشتت چیه و چند سالته ؟[/quote]

22 ساله نرم افزار

حله ؟؟؟
منم 22 مکانیک میخونم ............فقط خواستم با هم اشنا بشیم منظور خاصی نداشتم

حالا دلیلشو نمیدونم چی بود پرسیدید ولی احیانا اگر اون تفکر ساده انگارانه بعضی عزیزان اواتار زیباست ! لطفا یک سر کتاب تفسیر موضوعی نهج البلاغه دلگشاتهرانی رو مطالعه کنید متوجه عمق اشتباه برداشت سنی می شید اگرم کتاب نهج البلاغه در دسترس بود که فبها

البته به زودی دارم جملات قصار و زیبای حضرت علی رو اماده میکنم بزارم تو تاپیک اصل توجه و زیبایی هست و فکر کنم مومنین رو از مسلمین صرف !جدا کنه

یا حق[/quote]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]با رضا صحبت کردم ، هم نظر شدیم

فقط شرح فیلم : ابتدا فیلم یه سری اجساد هست که شبیه لباس و پوتین بچه های ... هست ، یه سری جسد هم هست که لای این چیزا هست که جنازه میزارن توش ؟؟ گذاشتنش

بعد فیلم تسلیحات رو نشون میده و از بالا شروع میکنه خوندن تا پایین ، قسمتی از امار رو دیشب گذاشتم شک داشتم روش ولی دقیقا مو نمیزنه امار همون هست که تو فیلم نشون میده

همین

یا حق[/quote]
همه سلاح های ودشونه که ناتو داده جنازه هم مال خودشونه میدونید سپاه چه قدرتی داره اصا سپاه تا حالا عقب نشینی نکرده اونا سریع اتش بس خواستن باور نکنین

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]با رضا صحبت کردم ، هم نظر شدیم

همین

یا حق[/quote]

من قبول می کنم برام پیغام خصوصی کنی! :? (kidding)
لطفا برای منم بفرست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote][quote]برادر من خیلی وقت پیشه که این موضوع رو می دونم برای همینه که اکثرا وقت خودم رو صرف جواب دادن به پست های شما نمی کنم ...[/quote]

عجب تکه ملسی بود خداییش خنده م گرفت بسیار عالی بود ، اما متاسفانه من مثل شما مغرور نیستم و تحت هر شرایطی وقت خودمو پای کسانیکه دوست دارند چیزای جدید یاد بگیرند میزارم و خواهم گذاشت

این زکات ماست که باید بدیم، در دین اسلام جز کارهای بسیار نکو هست یاد دادن و یاد گرفتن

حالا جاهایی من اشتباه میکنم جاهایی شما ، با بحث همه اینا حل میشه و پوشونده میشه

امیدوارم زکات دادن سواد رو دوست داشته باشید !

[quote]برادر میتونم بپرسم رشتت چیه و چند سالته ؟[/quote]

22 ساله نرم افزار

حله ؟؟؟

حالا دلیلشو نمیدونم چی بود پرسیدید ولی احیانا اگر اون تفکر ساده انگارانه بعضی عزیزان اواتار زیباست ! لطفا یک سر کتاب تفسیر موضوعی نهج البلاغه دلگشاتهرانی رو مطالعه کنید متوجه عمق اشتباه برداشت سنی می شید اگرم کتاب نهج البلاغه در دسترس بود که فبها

البته به زودی دارم جملات قصار و زیبای حضرت علی رو اماده میکنم بزارم تو تاپیک اصل توجه و زیبایی هست و فکر کنم مومنین رو از مسلمین صرف !جدا کنه

یا حق[/quote][/quote]

منم 22 مکانیک میخونم ............فقط خواستم با هم اشنا بشیم منظور خاصی نداشتم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]منم 22 مکانیک میخونم ............فقط خواستم با هم اشنا بشیم منظور خاصی نداشتم[/quote]

مخلصیم تشکر ، ببخشید دیگه حکایت من شده حکایت این نیروهای ویژه !

میگن کسی که در حد اعلی اموزش نظامی می بینه هرلحظه مترصد هست یکی میخواد خودشو بندازه روش و گلاویز بشن و اینا
یه نمونه ش توی کتاب کشته های سیا اومده که طرف از بس حرفه ای بوده همیشه با خودش سلاح حمل میکرده یه بار خواهرش از این دمپایی بی صداها پوشیده اومده بهش بگه فلانی غذا اماده س نزدیک بوده یه خشاب خالی کنه روش از بس ناخوداگاه عکس العمل بدنش نشون داده

مام دیگه اینقد بهمون حرف و توهین شده ناخوداگاه مغزمون میره

معذرت میخوام ازتون

ضمنا مخلصتیم !

shobeir جان احتمالش هست .... من حرفی ندارم فقط فیلمو میگم ... به من ربطی نداره درسته یا نه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جناب رومل خسته نباشی اگه امکانش هست لینک فیلم رو برای منم بفرست...

این هم یه گزارش از امیر پوردستان برای دوستانیکه میگن جای ارتش خالیه...

امیر پوردستان عنوان کرد:
نقش ارتش در کنار سپاه در مقابله با پژاک
فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه در عملیات علیه گروهک تروریستی پژاک در شمال غرب کشور نیروی زمینی ارتش در کنار نیروی زمینی سپاه به انجام وظیفه مشغول هستند، گفت: در حال حاضر هیچ مشکلی در مرزهای زمینی، هوایی و آبی نداریم.

به گزارش گروه دفاع و امنیت مشرق به نقل از مهر، امیر احمدرضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش در خصوص اقدامات نیروی زمینی ارتش برای مقابله با گروهک تروریستی پژاک در شمال غرب کشور اظهار داشت: ظرفیتی که در پژاک وجود دارد آنقدر نیست که ما بخواهیم به عنوان یک تهدید از آن نام ببریم، زیرا تعدادی از اشرار دور هم جمع شده اند و اقدام به حرکت های مذبوحانه ای می کنند که بحمدالله با قدرت هم به آنها پاسخ داده می شود.
وی با بیان اینکه وظیفه نیروهای مسلح به ویژه نیروهای زمینی ارتش و سپاه است که با گروهک های تروریستی مثل پژاک که در مرزهای کشور مستقر هستند برخورد کنند، گفت: در عملیات علیه گروهک تروریستی پژاک در شمال غرب کشور نیروی زمینی ارتش و سپاه با محوریت نیروی زمینی سپاه به انجام وظیفه مشغول هستند.

پوردستان خاطرنشان کرد: درحال حاضر هیچ مشکلی در مرزهای زمینی، هوایی و آبی نداریم و نیروهای مسلح تحت امر فرماندهی معظم کل قوا با تمام توان خود آماده حراست و پاسداری از مرزهای کشور هستند.

وی با تاکید براینکه درعرصه دفاع زمینی حرفهای زیادی برای گفتن داریم، گفت: علاوه بر داشتن تجهیزات و ادوات نظامی پیشرفته مانند انواع توپ ها و تانک هایی با حجم آتش متناسب و همچنین تمرین تاکتیک های جنگ ناهمتراز در صورت تهدید احتمالی از سوی دشمنان قاطعانه ترین پاسخ را خواهیم داد.

به گفته فرمانده نیروی زمینی ارتش در زمینه جنگ الکترونیک و دفاع سایبری هم به پیشرفت های خوبی دست یافته ایم بطوریکه از توانمندی بالای دفاعی در این عرصه برخوردار هستیم.

پوردستان در پایان تصریح کرد: نیروی زمینی ارتش مرتبا تهدیدات را رصد می کند و متناسب با تهدیدات خود را آماده کرده است.

به گزارش مهر، اواخر تیرماه سال گذشته عملیات هایی در مناطق مرزی شمال غرب کشور علیه گروهک تروریستی پژاک توسط نیروهای مسلح کشورمان آغاز شد و ضربات مهلکی به این گروهک تروریستی وارد شد تا اینکه چندی پیش این گروهک تروریستی درخواست آتش بس یک طرفه را ارائه کرد و پس از آن نیز روز گذشته نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه‌ای خواستار روشن شدن محتوای درخواست آتش‌بس یک طرفه گروهک تروریستی پژاک شد.

منبع : http://www.mashreghnews.ir/fa/news/65454/%D9%86%D9%82%D8%B4-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%B4-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D9%86%D8%A7%D8%B1-%D8%B3%D9%BE%D8%A7%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%82%D8%A7%D8%A8%D9%84%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%D9%BE%DA%98%D8%A7%DA%A9

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جاااااانم :?
ارتش وارد عمل شد، شماره معکوس حیات برای پژاک

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]جاااااانم :?
ارتش وارد عمل شد، شماره معکوس حیات برای پژاک[/quote]

متن خبر رو بدقت بخون.
از اول بوده ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.