aminmessi

مستند واقعی از عمليات وعده صادق حزب الله لبنان

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

خیلی جالب بود.
خصوصا فوتبال بازی کردنشون icon_smile
جالب این که قبلش کلی عملیات تمرینی انجام دادن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
امین جان دستت درد نکنه خیلی ممنون برای من که تازگی داشت icon_smile

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با تشکر دوباره
یه مسئله ای هست
[url=http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/8/8a/Zarit_incident_map.png/300px-Zarit_incident_map.png]محل اسیر گیری و شلیک آتش پشتیبانی[/url]
نوع ماشین هدف قرار گرفته هامر هستش در صورتی که در فیلم یه جیپ گشتی رژیم صهیونیستی هستش
[url=http://www.almanar.com.lb/english/upimg/mirkava.jpg]ماشین هدف قرار گرفته در عملیات وعدصادق[/url]
فکر میکنم این ویدئو مربوط یه عملیات دیگراسیر گیری باشه( قبل 2006)
نظرتون چیه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]نوع ماشین هدف قرار گرفته هامر هستش در صورتی که در فیلم یه جیپ گشتی رژیم صهیونیستی هستش[/quote]
جناب شبرو درست برعکسه ! تومتن هم نوشتم که :

[color=blue]در اين عمليات، دو خودرو زرهي هدف قرار گرفته و شش سرباز سرنشين آن ها به قتل رسيدند. خودرو زرهي عقبي، به شدت گلوله باران شد كه منجر به كشته و مجروح شدن راكبانش گرديد اما «همر» اولي، به دقت مورد هدف قرار نگرفت چرا كه نيروهاي مقاومت دستور داشتند آن را بدون آتش سوزي كامل مورد اصابت قرار دهند و ‌بايستي به گونه اي با تسليحات سنگين خود به اين خودرو شليك مي كردند كه به مرگ سرنشينانش نينجامد زيرا هدف اصلي همان ماشين « همر» جلويي بوده است و سربازان مورد نظر براي اسارت، درون آن خودرو بودند.[/color]
جیپی که تو فیلم هست همونیه که تو متن بهش اشاره شده و من اینجا هامر ذکر شده را نمی بینم ! شاید به شانه خاکی جاده رفته چون رنجرور حزب الله عمود بر جاده می ایستد و رزمندگان به پشت آن می روند که شاید هامر همان جا باشد !
در ضمن تو خیلی از کلیپ هایی که دارم وقتی به کلمه وعده صادق میرسه علاوه بر تصویر سید حسن نصرالله این عملیات را نشان می دهد !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بعضی از افراد تو ایران به محض شنیدن نام حزب الله عصبانی میشن ومیگن همش کمک میکنیم بهشون به چه دردی میخورن از این نوع حرفها ولی درک نمیکنن که اونها زحمت ما رو میکشن یعنی اگه الان اونجا نبودن ما باید خودمان تو جنگ اسراییل بودیم icon_smile

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام
يك نكته در اين كليپ وجود دارد ان هم ترس و دسپاچگي سربازان اسرائيلي است . بخدا مي دانستم ترسو هستند نه به اين مقدار .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بابا رو این سرباز ها تازه کلی کار کردن این جوری هستن شما برو یک تاپیک بود تو همین سایت در مورد همین ترسو بودن صهیونیست ها بود زنه رو نشون میداد داره پا برهنه فرار می کنه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برادر گلم من عكس هردو هامر رو ديدم با فاصله ي كمتر از 50 متر از همديگه هدف قرار گرفتن
واسه همين به اين ويدپو يخورده شك داره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]برادر گلم من عكس هردو هامر رو ديدم با فاصله ي كمتر از 50 متر از همديگه هدف قرار گرفتن
واسه همين به اين ويدپو يخورده شك داره[/quote]
این دوربین مال حزب الله است و از یک زاویه گرفته شده است و بقیه زوایا قطعا معلوم نیست !

در ضمن اسم این ویدیو هم در اینترنت به اسم که خودتون اشاره کردید:
عملیات اسرء الجنود الاسرایلیه ( وعده الصادق ) بود .
شک نکن و مطمئن باش و شما اگر شکتون زیاده دلایلی بیارید گه این عملیات وعده صادق نیست .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=blue]سلام.
این فیلم شبیه سازی عملیات وعده صادق است که در ان ابهامات مستندی که گذاشتم پاسخ داده می شود و جز به جز این عملیات دیده می شود .
[/color]
امیدوارم جناب shabro ابهاماتشون برطرف شود .

[url=http://aminmessi.persiangig.com/video/Hezbollah/Amaliat/%E2%80%AB%D8%AA%D9%85%D8%AB%D9%8A%D9%84%20%D8%B9%D9%85%D9%84%D9%8A%D8%A9%20%D8%AE%D8%B7%D9%81%20%D8%A7%D9%84%D8%AC%D9%86%D8%AF%D9%8A%D9%8A%D9%86%20%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D8%A6%D9%84%D9%8A%D9%8A%D9%86%20%D9%81%D9%8A%20%D8%AA%D9%85%D9%88%D8%B2%202006%E2%80%AC%E2%80%8E%20-%20YouTube.flv]شبیه سازی عملیات وعده صادق[/url]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممنونم
منبع شك من مستند بادهاي شمالي هست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عمليات اسير گیری حزب الله در سال 2000 است که سه سرباز اسرائیلی را البته مرده اسیر کرد !!
البته فقط اشتباه نکردید دوستانی که فیلم 33 روز را دیده باشند این فیلم را ابتدای فیلم 33 روز می بینند
اولین بار هم حزب الله این فیلم را در مستندی مربوط به مبادله اسرا پخش کرد اساسا حزب الله از جنگ 33 روز ویدیوی زیادی بیرون نداده است!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]عمليات اسير گیری حزب الله در سال 2000 است که سه سرباز اسرائیلی را البته مرده اسیر کرد !!
البته فقط اشتباه نکردید دوستانی که فیلم 33 روز را دیده باشند این فیلم را ابتدای فیلم 33 روز می بینند
اولین بار هم حزب الله این فیلم را در مستندی مربوط به مبادله اسرا پخش کرد اساسا حزب الله از جنگ 33 روز ویدیوی زیادی بیرون نداده است!![/quote]

دوباره باید توضیح بدم !!!!!!!!!!!!

اول این فیلم را دانلود کنید :

[url=http://aminmessi.persiangig.com/video/Hezbollah/Amaliat/%E2%80%AB%D8%AA%D9%85%D8%AB%D9%8A%D9%84%20%D8%B9%D9%85%D9%84%D9%8A%D8%A9%20%D8%AE%D8%B7%D9%81%20%D8%A7%D9%84%D8%AC%D9%86%D8%AF%D9%8A%D9%8A%D9%86%20%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D8%A6%D9%84%D9%8A%D9%8A%D9%86%20%D9%81%D9%8A%20%D8%AA%D9%85%D9%88%D8%B2%202006%E2%80%AC%E2%80%8E%20-%20YouTube.flv]‫تمثيل عملية خطف الجنديين الاسرائليين في تموز 2006‬‎ - YouTube[/url]

این فیلم شبیه سازی عملیات وعده صادق ۲۰۰۶ هست . ( تاکید می‌کنم ۲۰۰۶ , همان طور که از اسمش پیداست )

حالا این فیلم را با فیلم تاپیک مقایسه کنید و به جواب برسید . همین !! :mrgreen:

[color=red]امیدوارم برای هزارمین بار لازم نباشه که توضیح بدم[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جناب aminmessi الوعده وفا...اينم همون كليپ كوتاهي كه قولش رو داده بودم.

http://s1.picofile.com/file/7262944187/5_HEZBALLAH_zirnevis.3gp.html

اگه تكراريه شرمنده...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.