SAEID

انتخاب کاربران فعال سایت

Recommended Posts

مصي كه تحليلهاش واقعا تكه. reza6622 هم اطلاعات بالايي در زمينه نيروي هوايي و مسايل هوافضا دارن و توي تمام تاپيك هاي از اين دست حضور دارن. اما اگر بخواهم فعال تيرن كاربر سايت رو معرفي كنم كسي جز تانك شايسته اين عنوان نيست.فكر كنم 50درصد پست هاي سايت مال ايشون باشه! icon_frown icon_frown

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با تشكر از همه دوستان كه در سايت زحمت مي كشن reza6662 hosseingmn DeAtH-EaGlE

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
البته mostafa_by يادم رفت كه از افراد فعال وبا معلومات سايت است

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب شهریور تمام شد و الان آرا رو بشمارم ببینم کیا به عنوان کاربر فعال ماه انتخاب شدن؟ جایزه نفرات اول نیز مجموعه dvd خواهد بود که بصورت رایگان ارسال میشود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نتایج بصورت زیر است: مهرداد 7 مصطفی 9 رضا 4 مهران 6 داود 2 تانک 5 پیام 3 حسین 5 رای داود جان هم قبول نیست چون از صد نفر تشکر کرده! بقیه دوستان هم که به بیش از سه نفر رای دادن فقط سه رای اول رو حساب کردم. خودم هم به کسی رای ندادم که نگید پارتی بازی کرد! پس به این سه نفر جوایزی داده خواهد شد مهرداد ، مصطفی ، مهران مجموعه نرم افزاری ، افزایش فضای کاربر در گالری سایت به 1 گیگابایت و یک فضای آپلود 5 گیگابایتی icon_frown

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستانی که انتخاب شدند لطفا در pm مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی و آدرس و کد پستی رو اطلاع دهند تا مجموعه نرم افزای براشون ارسال شود. بقیه دوستان هم لطفا اسم سه نفر رو جهت انتخاب کاربران فعال مهر ماه پست کنن. یادتون باشه که تا سه ماه نمیتونید اسم برندگان ماه قبل رو ذکر کنید! icon_frown

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سعيد icon_frown علت داود سرباز icon_frown يادم رفت گلدن كرون:) بدليل ترجمه هاي زياد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام
این تاپیک بدین منظور ایجاد شد تا در هر ماه کاربران فعال سایت را با آرای عمومی انتخاب کنیم. شما کاربر گرامی میتوانید در پست ارسالی خود اسم سه کاربر را که به نظرتان بیشترین و مفیدترین فعالیت را در طی یک ماه گذشته داشته اند ذکر کنید و سپس در پایان هر ماه از بین همین سه نفرها یک نفر به عنوان کاربر فعال انتخاب میشود. به کاربر فعال هم جوایزی ارائه خواهد شد.

امیدوارم که فعالیت مفید دوستان بیشتر شود.

موفق باشید.

منم این سه تا رو انتخاب می کنم من مقالات تانک رو دوست دارم.
TANK
mostafa_by
DeAtH-EaGlE

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با توجه به عدم ارائه آدرس پستی از سوی کاربران انتخابی مجموعه نرم افزاری از لیست جوایز حذف شد! بجای dvd اکانت یک ماهه ارائه خواهد شد.

پس جوایز به شرح زیر میشود:

افزایش فضای کاربر در گالری سایت به یک گیگابایت

برخورداری از 5 گیگابایت فضای آپلود

تعداد نفرات انتخابی هم به پنج نفر افزایش می یابد. همچنین محدودیت زمانی برای انتخاب مجدد از سه ماه به یک ماه کاهش یافت.

دوستان نام پنج نفر را برای انتخاب کاربران فعال مهر ماه ذکر کنید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
انتخاب هاي من

alishahrag
hosseingmn
mostafa_by
salar_jetline
DeAtH-EaGlE

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
علی جان مصطفی و مهران که ماه قبل انتخاب شدن! لطفا اسم دو نفر دیگه رو بگو؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.